Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Tony Hawk''s American Wasteland i Stubbs the Zombie też się pojawiły w fajnej cenie i już miesiąc później (za kilka dni) wychodzą w EKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się po co wy wszyscy czekacie na np. Diablo 2? Skoro graliście i tak wam się podobało to chyba jeszcze macie na półkach? Bo chyba nie chodzi o to że macie pirata i gryzie sumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 21:59, nurz napisał:

Zastanawiam się po co wy wszyscy czekacie na np. Diablo 2? Skoro graliście i tak wam się podobało
to chyba jeszcze macie na półkach? Bo chyba nie chodzi o to że macie pirata i gryzie sumienie...



Wiesz, choćby z powodu, że to KLASYKA, swoją drogą stareńka gra, która zasłużyła, by znaleźc się EKN. Ja też chętnie bym kupił Diablo 2 - bo zwyczajnie grałem kiedyś w kafejce internetowej i mi się podobało, a 60 zł uważam za przesade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 21:59, nurz napisał:

Zastanawiam się po co wy wszyscy czekacie na np. Diablo 2? Skoro graliście i tak wam się podobało
to chyba jeszcze macie na półkach? Bo chyba nie chodzi o to że macie pirata i gryzie sumienie...


A ja grałem u kumpla. A tylko przez oryginał zagrasz na Bettle Necie z przyjaciółmi. Gierka jest stara. Wole tee 60 złoty dopłacić i kupić Infernala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZEGO BRAKUJE W KLASYCE CDP:
Klasyka Cenegi pokazuje prawdziwą klasykę gier m.in: Knights of Honor czy Dungeon Siege: Legends of Aranna,
no i oczywiście tylogia GTA - mistrzostwo świata !!!
to nam bardzo pokazuje jak Cenega stara się wybrać same doskonałe tytuły do klasyki, i tak właśnie w moich oczach wyglądać ma klasyka gier komputerowych, gry są wydane bardzo starannie i w większosci to antologie a w przeciwieństwie do EKN to do tamtej "klasyki" CDP wrzuca tytuły które im zalegają na magazynie i tyle, no może z jednym wyjątkiem: Shogun.
CDP nie popisał się wydając 3 dodatki do NWN osobno, Cenega na pewno wydałaby to jako antologie i tyle.
CENEGA R.E.S.P.E.C.T !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 16:28, Adamzzz napisał:

Hmm.. warto kupić tego Stubbs The Zombie? Tak się zastanawiam, nie mam trzeciej gry - może
ta?


Wiesz, miałem duże nadzieje w związku z tą gra, ale jak juz zainstalowałem, bardzo mnie zawiodła. Ta gra jest tak strasznie nudna i monotonna, że szkoda gadać. Cały czas robisz jedno i to samo: przechodzisz z punktu A do punktu B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 16:28, Adamzzz napisał:

Hmm.. warto kupić tego Stubbs The Zombie? Tak się zastanawiam, nie mam trzeciej gry - może
ta?


A mi się ona bardzo podobała, choć grałem tylko w demo. Przede wszystkim wszechobecnyczarny humor, dużo umiejętności bohatera, ciekawe akcje i przede wszystkim klawa muzyka! Ja mam na razie zarejestrowane Kroniki Riddicka, więc chcę dokupić właśnie Stubbs''a i Football Manager 2006. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 16:43, Belmundo napisał:

może fabuła nie jest taka dobra, ale czy akcja jest dobra?


Cały czas chodzisz i zjadasz mózgi, jak dla mnie nic ciekawego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam - rick90 i reykan za swoje opinie. Ale chyba raczej kupię ją wraz z THAW i Morrowind Platynowa Edycja. Jeszcze raz dzięki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 16:47, Adamzzz napisał:

Dzięki wam - rick90 i reykan za swoje opinie. Ale chyba raczej kupię ją wraz
z THAW i Morrowind Platynowa Edycja. Jeszcze raz dzięki. :D

No ja też zaryzykowałem i zamówiłem, mam nadzieję, że będzie taka jakiej oczekuję, czyli humor i odrobina akcji :) Myślałem też o THAW, ale późniejsze wersje TH jakoś nie bawiły mnie tak jak części 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 16:45, Belmundo napisał:

To wypowiedz się w Temacie CDP kontra Cenega, a nie tutaj bo tutaj traktowane jest jako spam

jaki spam???? napisałem czego brakuje w tej bardzo ubogo wydanej klasyce, zame paście z fajnej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o tym jakie chemyu tytuły w XKN, a ty mówisz jakie Cenega zajebiste tytuły daje, to nie jest temat na krytykowanie.
P.S. Co napisałeś, że brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zrobię sobie listę co bym chciał mieć w XKn:
- Fable (w Czechach już jest więc u nas to kwestia czasu)
- True Crime: New York City (myślę, że przy następnym zrzucie gier XKn pojawi się ten tytuł)
- Worms 4 (w Czechach też jest, więc czekamy)
- Antologia Worms (najbardziej zależało by mi na dwójce, Armagedon i World Party)
- Condemned (ciekawa gierka, przydała by się po polsku)
- Fahrenheit (może kiedyś)
- Flatout 2 (rozeszła by się jak świeże bułeczki za taka cenę)
- SWAT 4: Syndykat (jak jest podstawka to i dodatek musi być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować