Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 20:36, Kostka XXL napisał:

A ja dalej oczekuje na pojawienie się tej sagi Baldur`s Gate. No i jeszcze chciałbym zobaczyć
w XKN Toce Race Driver 3 i Fable: Zapomniane opowieści:D


To sobie jeszcze poczekasz, bo ToCA (nie wiem jak z Fable ) Jest w edycji premierowej, czyli 99,90 w sklepie, a nie sądzę, żeby szybko zniżyli cenę do 19.90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z pewnością skorzystam z obecnej promocji i kupię Colina Mcrae 2005, Empire Earth II i Roller Coaster Tycoon 2. Tą ostatnią wezmę tylko dlatego, by mieć ten kod promocyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam - czy możliwe jest wydanie tak klasycznych już gier jak Quake II (z dodatkami) w NXK? W sumie to jakoś nie widzę aby ktokolwiek w Polsce miał do niej prawa, a np widząc takie wydania jak te z CDA (w jednym z numerów dodano Quake II do czasopisma) żal mi tyłek ściska, kiedy okazuje się, że... została obcięta w 100% z muzyki, która przecież stanowi trzon grywalności tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:25, keyrome napisał:

Bedzie saga BG i ID? Bo mam te gry ale wolalbym w sadze

tego nie będzie, na rynku jest duży popyt, wydań z Ekstraklasyki nie można dostać czy to w zwykłych sklepach czy na gram.pl, i dlatego obecnie BG jest dostępne na rynku tylko jako saga i kosztuje 100 zł, nowe wydania z Ekstraklasyki to byłoby wbrew interesom CDProject

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:56, mroczny mrok napisał:

Ja z pewnością skorzystam z obecnej promocji i kupię Colina Mcrae 2005, Empire Earth II i Roller
Coaster Tycoon 2. Tą ostatnią wezmę tylko dlatego, by mieć ten kod promocyjny:)


Ei a o co chodzi z tym kodem promocyjnym? Co on daje? Coś jest za darmochę? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 00:09, Luicen LaCroix napisał:

i dlatego obecnie BG jest dostępne na rynku tylko jako saga
i kosztuje 100 zł, nowe wydania z Ekstraklasyki to byłoby wbrew interesom CDProject


Obecnie Baldur''a Gate jest dostępny jedynie na Allegro (ewentualnie są gdzieś resztki w jakiś zapomnianych sklepach) i to nie jako Saga tylko oddzielnie. Wiec nie wiem skąd ty takie rewelacje wziąłeś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 00:50, Mroku21 napisał:

> i dlatego obecnie BG jest dostępne na rynku tylko jako saga
> i kosztuje 100 zł, nowe wydania z Ekstraklasyki to byłoby wbrew interesom CDProject

Obecnie Baldur''a Gate jest dostępny jedynie na Allegro (ewentualnie są gdzieś resztki w jakiś
zapomnianych sklepach) i to nie jako Saga tylko oddzielnie. Wiec nie wiem skąd ty takie rewelacje
wziąłeś ;]

nie mówiłem o rynku wtórnym tylko o pierwotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 00:53, Luicen LaCroix napisał:

> > i dlatego obecnie BG jest dostępne na rynku tylko jako saga
> > i kosztuje 100 zł, nowe wydania z Ekstraklasyki to byłoby wbrew interesom CDProject

>
> Obecnie Baldur''a Gate jest dostępny jedynie na Allegro (ewentualnie są gdzieś resztki
w jakiś
> zapomnianych sklepach) i to nie jako Saga tylko oddzielnie. Wiec nie wiem skąd ty takie
rewelacje
> wziąłeś ;]
nie mówiłem o rynku wtórnym tylko o pierwotnym

a na allegro za jedną część trzeba dać co najmniej 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 00:09, Luicen LaCroix napisał:

> Bedzie saga BG i ID? Bo mam te gry ale wolalbym w sadze
tego nie będzie, na rynku jest duży popyt, wydań z Ekstraklasyki nie można dostać czy to w
zwykłych sklepach czy na gram.pl, i dlatego obecnie BG jest dostępne na rynku tylko jako saga
i kosztuje 100 zł, nowe wydania z Ekstraklasyki to byłoby wbrew interesom CDProject


niema na rynku sklepowym sagi bg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 01:27, keyrome napisał:

> > Bedzie saga BG i ID? Bo mam te gry ale wolalbym w sadze
> tego nie będzie, na rynku jest duży popyt, wydań z Ekstraklasyki nie można dostać czy
to w
> zwykłych sklepach czy na gram.pl, i dlatego obecnie BG jest dostępne na rynku tylko jako
saga
> i kosztuje 100 zł, nowe wydania z Ekstraklasyki to byłoby wbrew interesom CDProject

niema na rynku sklepowym sagi bg

mylisz się, ta czarna jest na polskim rynku, firmowana przez CDProjekt

20070218021656

20070218021708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 02:17, Luicen LaCroix napisał:

mylisz się, ta czarna jest na polskim rynku, firmowana przez CDProjekt


A właśnie, że nie ma. Nakład został dawno wyczerpany, z resztą była to swego rodzaju edycja kolekcjonerska, czyli limitowana :) Nie dziwię się więc, że wszyscy (zarówno ci co posiadają grę w osobnych wydaniach jak i ci, którzy jeszcze nie grali w tego kultowego klasyka) tak bardzo domagają się wydania sagi na DVD w NXK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 02:22, Sth`Devilish napisał:

> mylisz się, ta czarna jest na polskim rynku, firmowana przez CDProjekt

A właśnie, że nie ma. Nakład został dawno wyczerpany, z resztą była to swego rodzaju edycja
kolekcjonerska, czyli limitowana :) Nie dziwię się więc, że wszyscy (zarówno ci co posiadają
grę w osobnych wydaniach jak i ci, którzy jeszcze nie grali w tego kultowego klasyka) tak bardzo
domagają się wydania sagi na DVD w NXK :)

ja widziałem w tym tygodniu w empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 02:56, Luicen LaCroix napisał:

> > mylisz się, ta czarna jest na polskim rynku, firmowana przez CDProjekt
>
> A właśnie, że nie ma. Nakład został dawno wyczerpany, z resztą była to swego rodzaju edycja

> kolekcjonerska, czyli limitowana :) Nie dziwię się więc, że wszyscy (zarówno ci co posiadają

> grę w osobnych wydaniach jak i ci, którzy jeszcze nie grali w tego kultowego klasyka)
tak bardzo
> domagają się wydania sagi na DVD w NXK :)
ja widziałem w tym tygodniu w empiku


CO????? Tę czarną edycję? Który empik? Które miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 03:11, Taschon napisał:

> > > mylisz się, ta czarna jest na polskim rynku, firmowana przez CDProjekt
> >
> > A właśnie, że nie ma. Nakład został dawno wyczerpany, z resztą była to swego rodzaju
edycja
>
> > kolekcjonerska, czyli limitowana :) Nie dziwię się więc, że wszyscy (zarówno ci co
posiadają
>
> > grę w osobnych wydaniach jak i ci, którzy jeszcze nie grali w tego kultowego klasyka)

> tak bardzo
> > domagają się wydania sagi na DVD w NXK :)
> ja widziałem w tym tygodniu w empiku

CO????? Tę czarną edycję? Który empik? Które miasto?

Gdańsk City Forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 03:18, Luicen LaCroix napisał:

Gdańsk City Forum

Pewnie już i tak wykupione.
Na stronie empik.pl nie ma w ofercie, może egzemplarz się zagubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 02:17, Luicen LaCroix napisał:

> > > Bedzie saga BG i ID? Bo mam te gry ale wolalbym w sadze
> > tego nie będzie, na rynku jest duży popyt, wydań z Ekstraklasyki nie można dostać
czy
> to w
> > zwykłych sklepach czy na gram.pl, i dlatego obecnie BG jest dostępne na rynku tylko
jako
> saga
> > i kosztuje 100 zł, nowe wydania z Ekstraklasyki to byłoby wbrew interesom CDProject

>
> niema na rynku sklepowym sagi bg
mylisz się, ta czarna jest na polskim rynku, firmowana przez CDProjekt


Cdp na tym juz nic nie zarabia, nigdzie sie jej nieda dostac chyba ze tylko kupic od kogos na allegro ale cdp juz z tego nic niema wiec mogby wypuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 02:22, Sth`Devilish napisał:

> mylisz się, ta czarna jest na polskim rynku, firmowana przez CDProjekt

A właśnie, że nie ma. Nakład został dawno wyczerpany, z resztą była to swego rodzaju edycja
kolekcjonerska, czyli limitowana :) Nie dziwię się więc, że wszyscy (zarówno ci co posiadają
grę w osobnych wydaniach jak i ci, którzy jeszcze nie grali w tego kultowego klasyka) tak bardzo
domagają się wydania sagi na DVD w NXK :)


Ja mam ID sage i BG sage znaczy z exk narazie skonczylem tylko ID1 a w id2 i bg1 i bg2 narazie nie chce mi sie grac:D ale mimo wszystko zameirzam kupic sage narazie mam wiele innych gier do przejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować