Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dużo wydatków w listopadzie przez CDP najpierw wydam 40 zł na Settlers-ów a później kolejne 40 zł na dwa dodatki do W40k DoW, jakby każdy zrzut był taki bogaty to bym w niedalekim czasie popadł w długi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 13:03, elekrin napisał:

jak będzie extra konkurs3 to coś czuję, że zaczną sie mega zakupy ;p


Hmm, ja już się nauczyłem że gierek dopóki nie ma konkursów nie warto rejestrować :P Około 2 tygodni po zarejestrowaniu Colina 04 i Warhammera 40k Dawn of War okazało się, że będzie konkurs :| Zły byłem na siebie i dlatego teraz mam niezarejestrowanego CMR2005, a w przyszłym miesiącu kupuję dodatki do Warhammera, wszystkie trzy gry zarejestruję podczas eXtra Konkursu 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:51, master matrox napisał:

Hmm, ja już się nauczyłem że gierek dopóki nie ma konkursów nie warto rejestrować :P Około
2 tygodni po zarejestrowaniu Colina 04 i Warhammera 40k Dawn of War okazało się, że będzie
konkurs :| Zły byłem na siebie i dlatego teraz mam niezarejestrowanego CMR2005, a w przyszłym
miesiącu kupuję dodatki do Warhammera, wszystkie trzy gry zarejestruję podczas eXtra Konkursu
3 :D


Mi to mówisz? Ja mam na razie 3 niezarejestrowane gry z XKN. Mam jeszcze jedną z TS, niezarejestrowaną, na wszelki wypadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne wszyscy wiedzą gry w EKN kosztują 19,90zł, dziś byłem w Media Expercie w celu zakupienia jednej z tych gier padło na "FlatOut 2", sprzedawczyni nabija na kasie i wyskakuje mi z 59ZŁ!!!! No SHOK!!! Zacząłem tłumaczyć, że gry z tej serii zawsze kosztowały (we wszystkich sklepach bez wyjątku) 20zł, a ona, z textem, że to nieprawda, ze sklep ustala cenę jak mu się podoba (no niby racja), no to trudno, wziąłem inną grę, a konkretnie Newerwinter Nights i zapłaciłem za nią równiutkie... 20zł. I weź tu bądź mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:57, grand10pelu napisał:

/.../padło na "FlatOut 2", sprzedawczyni nabija na kasie i wyskakuje mi z 59ZŁ!!!!

Może wziąłeś jakieś starsze wydanie, z innej serii, albo premierowe? Na pewno było to pudełko EKN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 13:58, The GaM3R napisał:

Ehh Zawiedli mnie z tymi premierami :/ nie mogli dac czegos jeszcze lepszego ?? :D :P


Wiesz, to jest akurat kwestia gustu. Ja się bardzo cieszę z dodatków do Warhammera, na pewno kupię w najbliższym czasie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:59, ko?nik napisał:

> /.../padło na "FlatOut 2", sprzedawczyni nabija na kasie i wyskakuje mi z 59ZŁ!!!!
Może wziąłeś jakieś starsze wydanie, z innej serii, albo premierowe? Na pewno było to pudełko
EKN?

Jestem pewien na 100%, wziąłem przecież później grę z TEJ samej serii czyli EKN (NWN dokładnie, pisałem już) i kosztowała już 20zł (czyli normalna cena), niezły bałagan mają w tym sklepie. To o czym ty mówiłeś to w zasadzie normalka, że gra stoi w edycji premierowej za 99,90zł, a obok w za 19,90zł w taniej serii, już nie raz to widziałem, ale to mi sie przydarzyło było ewidentną winą sklepu:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 13:03, elekrin napisał:

jak będzie extra konkurs3 to coś czuję, że zaczną sie mega zakupy ;p


Podejrzewam ze moga zrobic psikusa i konkurs bedzie z seria TS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 09:39, dark jin napisał:

mam pytanie czy z serii klasyka naxt jest jakies fajne rpg oprócz neverwintera (pegi +12)

The Elder Scroll III: Morrowind - Złota Edycja (podstawka + dwa dodatki), Gothic, Gothic II, Gothic II: Noc Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, co najwyżej parę hack''n slashów albo action rpg znajdziesz. Już lepiej zaopatrz się w dwa tytuły z Extra Klasyki Gold, to dopiero są świetne tytuły. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy są jakieś fajne gry akcji? FPSy? FPP? Bo szukam czegoś dla siebie na kilka i kilkanaście wieczorów bo zima idzie. I ferie zaraz będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować