Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2007 o 17:43, Lesz3yk napisał:

Chyba nie robisz sobie jaj jak za swego czasu Evil Khan? Jeśli to jest prawda, to naprawdę
żałuję, że gra ukazała się w EXN. Chyba jednak zasługuje na Gold. Ale lepsze to niż nic, prawda?


Wolisz zapłacić więcej niż mniej? Nie masz co robić z pieniędzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 17:28, Mistic napisał:

Z ciekawości, w którym sklepie pracują tacy partacze, że walą takie byki w tytule? Normalnie
jak smarki na allegro nie wiedzą co sprzedają.


Wiesz tobie tez sie czasem zdarza popelnic jakis blad. Przypomnij sobie jak sie czulas gdy ktos za jeden blad cie nazwal niezbyt przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 17:32, Budyn napisał:

Dokładnie, hehe. Wojman, mógłbyś podać adres strony, na której znalazłeś ten "materiał"? Chciałbym
sprawdzić, czy może więcej gier nie będzie w nowym rzucie.


Po pierwsze zdjecie, ktore zamiescilem bylo tylko reklama, wiec nie ma gwarancji, ze zostanie wyswietlona u ciebie. Po drugie na forum reklamy serwisowi, ktory te reklame umiescil robic nie moge, bo zaraz by byly glosy, ze innym za reklame daje ostrzezenia a sam zamieszczam adresy serwisow internetowych. Ale w podpisie masz napisany adres mailowy - prywatnie adres strony podac moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 17:43, Lesz3yk napisał:

Chyba nie robisz sobie jaj jak za swego czasu Evil Khan? Jeśli to jest prawda, to naprawdę
żałuję, że gra ukazała się w EXN. Chyba jednak zasługuje na Gold. Ale lepsze to niż nic, prawda?


Planescape: Torment juz kiedys byl w Extra Klasyce, trudno zeby teraz trafil do jej drozszej odmiany. Za to w EXK oprocz gry na gram.pl sa tez rozne bardzo fajne bonusy zwiazane z gra. Tormenta za 20 PLN oplaca sie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 22:46, Wojman napisał:

> Chyba nie robisz sobie jaj jak za swego czasu Evil Khan? Jeśli to jest prawda, to naprawdę

> żałuję, że gra ukazała się w EXN. Chyba jednak zasługuje na Gold. Ale lepsze to niż nic,
prawda?

Planescape: Torment juz kiedys byl w Extra Klasyce, trudno zeby teraz trafil do jej drozszej
odmiany. Za to w EXK oprocz gry na gram.pl sa tez rozne bardzo fajne bonusy zwiazane z gra.
Tormenta za 20 PLN oplaca sie kupic.


A ja chciałbym właśnie tą grę w wersji droższej wersji ale na 1 dvd, poglądy moje popiera także wiele osób które tą grę już wcześniej kupiły w normalnej cenie pudełkowej po premierze jak i te które kupiły wersje w Extra Klasyce.
Ja osobiście czekam i liczę, że pojawi się w wersji Gold. Sam kupiłem ostatnio Sage BG , mimo tego, że mam wersje pudełkową , a tam 4cd +1 cd z dodatkami , kartę pomocy, podkładkę pod mysz która do dziś mi służy :) , mapę gry i obszerną instrukcję a przecież dałem po premierze 159 zł .
Planecape: Torment jest grą godną uhonorowania taką właśnie serią , zresztą ranking czytelników http://www.gry-online.pl/s042.asp oddaje to w całej okazałości liczba głosów też mówi sama za siebie, jak i do dziś pierwsze miejsce.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 23:19, ciacho1984 napisał:

A ja chciałbym właśnie tą grę w wersji droższej wersji ale na 1 dvd, poglądy moje popiera także
wiele osób które tą grę już wcześniej kupiły w normalnej cenie pudełkowej po premierze jak
i te które kupiły wersje w Extra Klasyce.


Zwroc uwage na fakt, ze juz nie raz w serii EXK gry ktore wczesniej byly na kilku plytach sa teraz na DVD. Sam nadzieje, ze tak samo bedzie z Tormentem. Fakt, ze Torment ukazuje sie w XKN nie oznacza, ze znow bedzie na 4 lytach CD. Po prostu poczekajmy - zobaczymy czy wyjdzie na DVD a pozniej bedziemy narzekac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2007 o 23:30, Wojman napisał:

Zwroc uwage na fakt, ze juz nie raz w serii EXK gry ktore wczesniej byly na kilku plytach sa
teraz na DVD. Sam nadzieje, ze tak samo bedzie z Tormentem. Fakt, ze Torment ukazuje sie w
XKN nie oznacza, ze znow bedzie na 4 lytach CD. Po prostu poczekajmy - zobaczymy czy wyjdzie
na DVD a pozniej bedziemy narzekac. :)

prawdopodobnie będzie na DVD, chyba że będą problemy ze ścieżką dźwiękową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 23:33, kedzior141 napisał:

Będzie jeszcze jeden rzut z tej serii w tym roku? chybaa nie...


W tym roku już raczej nie. Jeżeli dobrze pamiętam, to Akne mówiła że kolejny rzut będzie na początku przyszłego roku, no a potem na pewno w okolicach grudnia, kiedy wystartuje eXtra Konkurs 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że Planescape Torment w XKN może pojawić się w tej samej wersji, co był w NXK - czyli upchnięty na 2CD. Obym się mylił i oby gra doczekała się porządnego wydania na DVD! Przecież nawet Cenega zaczęła rezygnować z dwu płytowych wydań CD (przykładowo: "Sid Meier''s Pirates!" z Kolekcji Klasyki to tylko 876 MB danych na jednej płycie DVD)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wspomnianą wyżej reklamę, ale żeby dodatkowo nie robić reklamy stronie - ściągnąłem ją na dysk i wrzuciłem na serwer RS. Kto chce może sobie ją ściągnąć stąd:
http://rapidshare.com/files/75485048/planescapetorment.swf.html
Wystarczy kliknąć na "Free", przepisać kod i wcisnąć "Download..." ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 14:27, Furozenu napisał:

Obawiam się, że Planescape Torment w XKN może pojawić się w tej samej wersji, co był w NXK
- czyli upchnięty na 2CD. Obym się mylił i oby gra doczekała się porządnego wydania na DVD!
Przecież nawet Cenega zaczęła rezygnować z dwu płytowych wydań CD (przykładowo: "Sid Meier''s
Pirates!" z Kolekcji Klasyki to tylko 876 MB danych na jednej płycie DVD)...


Też wolałbym żeby na DVD gra była. Sam z XKN mam dwa tytuły, które mają po 3 płytki - Full Spectrum Warrior oraz Warhammer 40k: Dawn of War. Denerwuje mnie trochę to wachlowanie płytami przy instalacji, no ale z reguły robi się to tylko raz. Gorsze jest to, gdy dana gra na kilku CD wymaga płyty aby w nią grać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie oczekiwania co do serii eXtra Klasyka neXt? I tytuły, jakie miałyby się w niej pojawić, i wygląd, i zawartość pudełka, i bonusy, i konkursy, i ...? Wszelkie uwagi mile widziane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 20:48, akne napisał:

Jakie macie oczekiwania co do serii eXtra Klasyka neXt? I tytuły, jakie miałyby się w niej
pojawić, i wygląd, i zawartość pudełka, i bonusy, i konkursy, i ...? Wszelkie uwagi mile widziane
:-)

1. Cienkie pudełko;
2. Kolorowa instrukcja i poradnik (drukowane);
3. Może zmienić kolor pudełka (np. pomarańczowy ;P);
4. Bonusy... Hmm... arty, grafiki, odkrycie sekretów w grach (jeśli takie są);
5.Tytuły to: Planescape: Torment, The Settlers V: Misje Dodatkowe + Legendy, Joint Task Force, Dragonshard, Act of War: ZE.
PS. Czemu nie przyjmujesz moich zaproszeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 20:48, akne napisał:

Jakie macie oczekiwania co do serii eXtra Klasyka neXt?
konkursy

No Extra Konkurs 3 oczywiście - w końcu by trzeba zarejestrować te wszystkie gry z EKN zalegające na półce ;)
EDIT: A co do gier to Fable - czekam aż się pojawi w EKN i jakoś się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 20:48, akne napisał:

Jakie macie oczekiwania co do serii eXtra Klasyka neXt? I tytuły, jakie miałyby się w niej
pojawić, i wygląd, i zawartość pudełka, i bonusy, i konkursy, i ...? Wszelkie uwagi mile widziane
:-)


To grubsze pudełko możecie zostawić, fajne jest. Tylko kolorek by się przydało zmienić. Na np. czarny(w miejsce tego niebieskiego) . Co do tytułów nie mam pojęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planescape! Planescape! Planescape!

Cała sala krzyczy : Planescape!

Konkursy w których sa nagrody gwarantowane, w postaci monitorów na przykład. ;p

I może na wzór Cenegi seria wydawnicza dla gier PS2. Obawiam się, że pod silnymi naciskami Sol, gdyby seria tego typu miała by powstać, to zawierałaby tylko gry na XKloca 360, ale warto spróbować.

I cieńsze pudełko, to naprawdę sporo miejsca zajmuje, a po wstawieniu na półkę Kolekcji Wsze chczasów już w ogóle rozgardiasz mam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 20:57, Magwisienka napisał:

> Jakie macie oczekiwania co do serii eXtra Klasyka neXt?
> konkursy
No Extra Konkurs 3 oczywiście - w końcu by trzeba zarejestrować te wszystkie gry z EKN zalegające
na półce ;)


A czemu ja o tym wcześniej nie pomyślałem...?
ps. fajnie wygląda twoja ranga- mnie np denerwowało by że ktoś dyskryminuje moją płeć;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 20:54, swietlik94 napisał:

> Jakie macie oczekiwania co do serii eXtra Klasyka neXt? I tytuły, jakie miałyby się w
niej
> pojawić, i wygląd, i zawartość pudełka, i bonusy, i konkursy, i ...? Wszelkie uwagi mile
widziane
> :-)
1. Cienkie pudełko;
2. Kolorowa instrukcja i poradnik (drukowane);
3. Może zmienić kolor pudełka (np. pomarańczowy ;P);
4. Bonusy... Hmm... arty, grafiki, odkrycie sekretów w grach (jeśli takie są);
5.Tytuły to: Planescape: Torment, The Settlers V: Misje Dodatkowe + Legendy, Joint Task Force,
Dragonshard, Act of War: ZE.
PS. Czemu nie przyjmujesz moich zaproszeń?


1. Pudełko DVD
2. Intrukcja i poradnik ( fajnie jakby był zawsze lepiej zajrzeć tam niż szperać w necie )
3. Bonusy, arty, grafiki wiadomo fajnie ale takie rzeczy to są w EK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować