Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Premierowe zazwyczaj zawieraja duzo wiecej i by sie nie zmiescily w takim pudelku. Osobiscie jak dla mnie moga wywalic te proandiki, mapy itd i pakwoac wszystko w male DVD box. W Warhammerze zlotej edycji dostalem cala mase papierow, ktorych nawet raz nie przeczytalem...Za to pudelko zajmuje sporo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 17:29, Lailonn napisał:

Premierowe zazwyczaj zawieraja duzo wiecej i by sie nie zmiescily w takim pudelku. Osobiscie
jak dla mnie moga wywalic te proandiki, mapy itd i pakwoac wszystko w male DVD box. W Warhammerze
zlotej edycji dostalem cala mase papierow, ktorych nawet raz nie przeczytalem...Za to pudelko
zajmuje sporo miejsca.


XKN ma to do siebie, że zawiera bogate wyposażenie ;) I tego twoje uwagi nie zmienią :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 17:29, Lailonn napisał:

Premierowe zazwyczaj zawieraja duzo wiecej i by sie nie zmiescily w takim pudelku. Osobiscie
jak dla mnie moga wywalic te proandiki, mapy itd i pakwoac wszystko w male DVD box. W Warhammerze
zlotej edycji dostalem cala mase papierow, ktorych nawet raz nie przeczytalem...Za to pudelko
zajmuje sporo miejsca.

Mi sie tam te pudełka podobają, naprawdę masz aż tak dużo gier, że nie masz ich gdzie trzymać?? W takim razie je sprzedaj/wyrzuć/oddaj w dobre ręce :) A Ekstra klasyka prezentuje się dzięki tym pudełkom jakoś tak bogato, w porównaniu np. do Kolekcji Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 15:23, błachol21 napisał:

Taka gra była kiedyś w Gry Komputerowe, chyba ta część. Calkiem fajna gra.

Wiem, Jednak na allegro nie idzie tego dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 14:25, Maker3 napisał:

> > Brakuje mi gry
> > > > - Ancient Conquest
>
>
> W Clicku był już dawno.
nie chodzi mi o American Conquest, który był w cliku ale o Ancient Conquest: Quest for the
Golden Fleece
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=325


Hej jezeli bardzo cie ta gra interesuje to ja ją mam w DVDboxie nawet mogę ja na allegro wystawić tylkow jakiej cenie to chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 18:00, dagon napisał:

Hej jezeli bardzo cie ta gra interesuje to ja ją mam w DVDboxie nawet mogę ja na allegro wystawić
tylkow jakiej cenie to chcesz?

Z takimi sprawami to lepiej przejdzmy na e-mail
maker3@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 17:29, Lailonn napisał:

ktorych nawet raz nie przeczytalem.

więc poco narzekasz, skoro nawet nie przeczytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 18:28, Adamzzz napisał:

Dajcie NWN + dodatki....błagam nigdzie nie moge dostac!

za pózno cdp pewnie juz produkuje nową serie xkn nwn bez dodatków mozesz se darowac chyba ze cdp wyda pozniej nwn z dodatkami jak teraz morka ale w to wątpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glupi czy udajesz? Skoro nie rpzecyztalem to narzekanie na to, ze przez nie pudelko jest wieksze jest na miejscu...Sry ale czy jest tu ktos kto czyta np instrukcje obslugi itd? Watpie. Te wszystkie bajery jak drzewka technologi czy spis jednostek. Po co ? Osobiscie nigdy nie slyszalem nawet by ktos zajmowal sie tym dluzej niz "1 rzut okiem" Sztuka dla sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osoby z CD Projekt odpowiedzialnej za Extra Kalsykę Next, czy gry ze strony www.wirtus.pl, do których linki są w poprzednich postach rzeczywiście ukażą się w ofercie CD Projekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 09:15, Misiek690 napisał:

Mam pytanie do osoby z CD Projekt odpowiedzialnej za Extra Kalsykę Next, czy gry ze strony
www.wirtus.pl, do których linki są w poprzednich postach rzeczywiście ukażą się w ofercie CD
Projekt ?


Napewno się ukażą ponieważ migem coś natrącał o nich ;) NIe martw się: to nie jest żaden dowcip i gry powinny ukazać się końcem sierpnia. Jak to wytłumaczył jeden użytkownik: wirtus zapewne dowiedział się o tych tytułach lecz pospieszył się z ich opublikowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 11:15, Monastor napisał:

> PS : jeśli chodzi o brak praw do wydawania NWN przez CDP - najprawdopodobniej będą mieli
prawa
> do NWN2 i przy okazji wykupili te do pierwszej części
Prawa do NWN2 nie należą i nie będą należeć do CDP, kupił je chyba LEM (w każdym razie któryś
z tych wydawców gorszych niż CDP, a nawet Cenega)

Z grami ATARI to są w polsce bardzo dziwne historie.

jesli masz abonament na gry-online to poczytaj sobie to
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=27286
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=27321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 10:16, Panki2000 napisał:

sorry za 2 post ale by mogli wydac też rollercoastera 3 w jakiejś droższej serii bo narazie
w polsce jest po angielsku

Tu piszemy o EKN, a nie o ''droższych seriach''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować