Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2006 o 14:10, Seqiu napisał:

Ale naprawdę nie znam drugiej takiej gry jak Diablo. Żeby to tylu tatach nie było jej w żadnych
czasopiśmie... ;)

zadnej gazety nie stac - to w koncy gra blizzarda - chlopaki robia doskonale gry ale tez cenia sie doskonale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał w NEK:
- Diablo II (przynajmniej bez dodatku)
- Total Overdose
- Starcraft
- Warcraft III (ew. dodatek)
- Rise of Nations (nie, nie Rise of Legends)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakowalo przede wszystkim Heroesow 4, Swiatyni Pierwotnego Zla i Neverwinter''a z dodatkami. Dwa pierwsze tytuly juz sa, a NWN niestety tylko podstawka. Moze wkrotce cos sie zmieni, zadowala mnie nawet Platynowa Kolekcja za 59 PLN. Oprocz tego moze w nastepnym rzucie pojawia sie Age of Empires III, Dungeon Siege czy chcociazby zlota edycja Warhammera 40k. Na gry Blizzarda juz nawet nie licze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze innym Dive3r sie nie podoba ale chcialbym w XKN po 1. Dobra Fabuła 2.ciekawa gra. 3. Tylko spore błedy graficzne.

Constantin- Bardzo bym chciał
Blade of Darknes- super gra tylko szkoda ze nie wydana przez CDP moze by kiedys wydala bo gra SUPER
Gothic II Noc Kruka- Do kolekcji z XKN bo mam Gothic i Gothic II z XKN do by dolaczyl do kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 12:42, Filip92 napisał:

Moze innym Dive3r sie nie podoba ale chcialbym w XKN po 1. Dobra Fabuła 2.ciekawa gra. 3. Tylko
spore błedy graficzne.

Constantin- Bardzo bym chciał


I driv3ra i Constantina można ża 19 do 25 zł w sklepach internetowych zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 12:38, Klimos napisał:

Mnie brakowalo przede wszystkim Heroesow 4, Swiatyni Pierwotnego Zla i Neverwinter''a z dodatkami.
Dwa pierwsze tytuly juz sa, a NWN niestety tylko podstawka. Moze wkrotce cos sie zmieni, zadowala
mnie nawet Platynowa Kolekcja za 59 PLN. Oprocz tego moze w nastepnym rzucie pojawia sie Age
of Empires III, Dungeon Siege czy chcociazby zlota edycja Warhammera 40k. Na gry Blizzarda
juz nawet nie licze :(

tak to juz niemozliwe :-(((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 12:09, Grzyb8 napisał:

tak to juz niemozliwe :-(((((((((((((


Ciekawi mnie tylko dlaczego zaniechano wydawania gier w serii BestSellers. Na zachodzie nadal wychodzi i ma sie calkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:07, Kamiloo napisał:

Cześć, ktoś wie kiedy dokladnie ma być Morrowind Złota Edycja z dodatkami w NXK ?? thx...


CDP przesunął termin dołączenia do XKn Morrowinda - ponoć nie z winy samego CDP.
\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś w końcu wyda GTA 3, i mam propozycje, by zrobić na jednej płytce stare hity (coś jak tatio legends, czy jak mu tam), czyli dla mnie- Qake, Doom, HoMM I, Prince of Persja ( nie wiem jak się nazywa pierwsza część dokładnie, ale chodzi mi o nią) i jeszcze inne stare ale grywalne tytuły, no bo ci młodsi gracze chyba chcieliby z ciekawości sprawdzićjak było kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 10:49, Darkstar181 napisał:

Może by tak dać Total Overdose? Może i na gram.pl jest za20zł, ale w sklepach nadal widać za
50zł.

on jest taka tania na gram.pl z powodu taniej premierowej ceny(50zł) a z dorzuceniem jej do Extra klasyki Next to poczekaj jeszcze ta gra nie ma jeszcze roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 10:47, Full Wypas napisał:

niech ktoś w końcu wyda GTA 3

Tą grę wydaje Cenega. Miała być w ostatnim rzucie Kolekcji Klasyki, ale została przesunięta na bliżej nieokreślony termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 10:49, Darkstar181 napisał:

Może by tak dać Total Overdose? Może i na gram.pl jest za20zł, ale w sklepach nadal widać za
50zł.

Jak mieszkasz w W-wie, to możesz kupić ją za 20zł w hurtowni Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 11:03, ddd-d2 napisał:

> niech ktoś w końcu wyda GTA 3
Tą grę wydaje Cenega. Miała być w ostatnim rzucie Kolekcji Klasyki, ale została przesunięta
na bliżej nieokreślony termin.

Ale może wykupić gre zeby ją ponownie wydać (np. sid meier''s Pirates, age of empires Złota edycja, Empires Earth)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować