Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2007 o 16:16, 88Bonzo napisał:

mnie brakuje jak dla mnie genialnej gry No One Lives Forever :] ciężko ja dostać a z
chęcią bym pograł w 2 część która imo jest genialna!


O to zdecydowanie nie dla mnie. Bardzo lubię fps-y ale tej gry nie trawię. Wolałbym np. fable:)
Mam nadzieje że trafi tu prosto z PK i nie będzie już w TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 16:35, Marcin321 napisał:

No Fable''a mogliby dać, już od około roku czekam aż wydadzą ją w Extra Klasyce Next :)

Kiedyś zapewne do niej trafi, jednak chyba jednak najpierw będzie w TopSeller (przynajmniej moim zdaniem), bo ta seria została stworzona jako pomost między PK i XKX:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 16:04, Decado napisał:

Wszelkie instrukcje są raczej zbędne.

Nie zgadzam się ! lepsze są na papierze powód
- lepiej się czyta
- oczy się mniej psują od gapienia w kompa ;).
Co do konkursów zgadzam się ! proszę o większą ich ilość ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 17:34, Sebo7 napisał:

Co do konkursów zgadzam się ! proszę o większą ich ilość ;).

Mi szczerze mówiąc jest to obojętne bo i tak nie biorę w nich udziału, ale zauważyłem już jakiś czas temu, że ogromna liczba osób przywiązuje do nich dużą wagę, w sumie konkursy w mniejszym lub większym stopniu napędzają sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 16:04, Decado napisał:

CDP proszę notować... ;)

Nie wiem czy ktoś gdzieś kiedyś wspominał ale ja bym bardzo chętnie ujrzał np. w Złotej Extra
Klasyce SAGĘ QUAKE :))))) jedynka plus dodatki i dwójeczka plus dodatki. Ewentualnie inne kombinacje
ale tak czy inaczej powrót "kłejka" jest przeze mnie mile widziany. Na pewno zgodzicie się
ze mną, że to prawdziwa KLASYKA.


Klasyka na 200%
Popieram, chociaż brakuje mi tylko dodatków do drugiej części i pewnie trzeba będzie zaopatrzyć się w pakiet ze Steama (stare gry sprawnie działają z Dosboxem na XP jaki i Viscie, sprawdzałem na Hexenie). Ciekawe jak z prawami, to pewnie tylko z id Software się załatwia z pominięciem Activision.

--->88Bonzo
Faktem jest, że reedycji nie było a jedynie wyprzedaże ale prawa prędzej będzie mieć Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 17:52, Marcin321 napisał:

Fakt to prawdziwy klasyk, ale czy to nie LEM ma przypadkiem prawa do wydawania Quake''a w Polsce?

W sklepie gram.pl są przecież gry LEMu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 17:54, Kolumb22 napisał:

> Fakt to prawdziwy klasyk, ale czy to nie LEM ma przypadkiem prawa do wydawania Quake''a
w Polsce?
W sklepie gram.pl są przecież gry LEMu


Sklep to sklep tytuły EA też są ale jakoś ich gier nie ma w Extra Klasyce. Nie wydaje mi się żeby LEM pozwolił wydać CDP coś ze swoich tytułów w XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:02, Marcin321 napisał:

> > Fakt to prawdziwy klasyk, ale czy to nie LEM ma przypadkiem prawa do wydawania Quake''a

> w Polsce?
> W sklepie gram.pl są przecież gry LEMu

Sklep to sklep tytuły EA też są ale jakoś ich gier nie ma w Extra Klasyce. Nie wydaje mi się
żeby LEM pozwolił wydać CDP coś ze swoich tytułów w XKN.

Może i nie pozwoli, ale CDP może wykupić jedną gier z ichniego wydawnictwa. Tak było w przypadku Medieval: Total War - ZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 21:34, ciacho1984 napisał:

Kiedy będzie jakaś odpowiedź CDP na pytania zadane na ostatnich stronach?


Sagi quake niebędzie ponieważ CDP nie jest dystrybutorem tego tytułu. Co do PLANESCAPE TORMENT to tak stara gra że chyba już sie nieopłaca jej sprzedawaćxP ale chyba kiedyś była w EKL:/ coś mi sie tytuł kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:02, Marcin321 napisał:

Sklep to sklep tytuły EA też są ale jakoś ich gier nie ma w Extra Klasyce. Nie wydaje mi się
żeby LEM pozwolił wydać CDP coś ze swoich tytułów w XKN.


Rotacje wydawców gry zdarzają się często. Jeden przykład podał już swietlik94 - Medival, ale CDP wykupiło też prawa do Shoguna a Cenega kupiła od CDP prawa do Codename Panzers.

Ja bardzo chciałbym zobaczyć w EKN jakiegoś starszego PES-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 21:48, marcinshinoda napisał:

Co do PLANESCAPE TORMENT to tak stara gra że chyba już sie nieopłaca jej sprzedawaćxP ale chyba kiedyś była w EKL:/ coś mi sie tytuł kojarzy


I co z tego, że stara? Dla mnie to nie jest żaden powód, bo rzadko która nowa gra jej dorównuje klasą. Przecież gier nie ocenia się po grafice. Z tego co pamiętam to była ona kiedyś dostępna w NEK. Mój kumpel sobie ją kupił, ale jak przyszło co do czego to nawet jej nie zainstalował. Dziwny gość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 22:17, dave03 napisał:

> Co do PLANESCAPE TORMENT to tak stara gra że chyba już sie nieopłaca jej sprzedawaćxP
ale chyba kiedyś była w EKL:/ coś mi sie tytuł kojarzy

I co z tego, że stara? Dla mnie to nie jest żaden powód, bo rzadko która nowa gra jej dorównuje
klasą. Przecież gier nie ocenia się po grafice. Z tego co pamiętam to była ona kiedyś dostępna
w NEK. Mój kumpel sobie ją kupił, ale jak przyszło co do czego to nawet jej nie zainstalował.
Dziwny gość:P

Znam ludzi ktorzy kupili oryginal P:T dla T-shirta don dodawanego :P a tak w ogole to pdzydaloby sie zobaczyc P:T w XKN - wtedy moglibysmy kupic Wielka Trojce RPG - Planescape: Torment, Fallout oraz Baldur''s Gate - za jedyne 60 zeta! A najlepiej to specjalna edycja - Wielka Trojca RPG - i znalezc w niej te 3 gry. I do tego Wielka Trojca RTS - Warcraft 3, Starcraft i jakis stary C&C. Moze Wielka Trojca FPS - Unreal Tournament, Quake 3 i Far Cry...ludzie moze zrobimy petycje do CDP zeby wydala takie cos. Ja bym sie na to zalapal na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 21:48, marcinshinoda napisał:

Co do PLANESCAPE TORMENT to tak stara gra że chyba już sie nieopłaca jej sprzedawaćxP ale chyba
kiedyś była w EKL:/ coś mi sie tytuł kojarzy


Oczywiście! Nie ma sensu wznawiać sprzedaży jednego z najlepszych tytułów cRPG w Polsce. Toż to u nas same młotki co w samochodówki i FPP grają. A poza tym, to polonizacja PT wyrobiła CDP dobrą markę, którą teraz systematycznie tracą, kawałeczek po kawałeczku. I nie ważne jest również, że na ten tytuł wciąż jest i bedzie wzięcie. Saga BG i ID po wznowieniu miała świetne wyniki sprzedaży z tego co mówiono. I powtórzy się z pewnością ta sytuacja przy PT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saga BG na jednym DVD super sprawa i tyle powiem , mając osobiście BG 2 boxowego kupionego kiedyś za 159 zl i BG edycje kolekcjonerska z dodatkiem z wybrzeży mieczy(którą to sprzedałem po tym jak ukończyłem) skłoniłem się do zakupu za 24,99 zł i uważam, że nie były to stracone pieniądze i PLANESCAPE TORMENT choć nie grałem, to wiem, że to klasyka i jak tylko wyjdzie to zakupie , najchętniej na DVD. Saga BG wg sklepu gram.pl mieści się długi czas w pierwszej 10 sprzedawanych tytułów, myślę że z PT była by ta sama sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować