Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2006 o 13:59, migem napisał:

To do mnie uwaga ?


no z tego co wiem to jeżeli jest z prawej strony czyjegoś posta czerwony napis "odp." to jest to do niego odpowiedź...

i taki sam czerwony napis widnieje dla ciebie przy moim wczorajszym poście, na którego nie raczyłeś odpowiedzieć... :| ===> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=220&pid=578

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, czego brakuje? Ładniejszych okładek, ale niebieski to tradycja. Tradycja tradycją, ale można by z deczka odświeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z przyjemnością zobaczyłbym turowe Warhammery 40 000 - praprzodków DoWa. Teraz to prawdziwe rarytasy są, a oryginał dopaść to cud nad cudami...

Chciałbym mieć własne oryginały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dodatków do NWN, najlepszym wyjściem z mojego punktu widzenia byłoby wrzucenia ich ODDZIELNIE do XKN po 19,99 za dodatek, wyszla by taka sama cena jak przy Platynowej Kolekcji a bonusem za zarejestrowanie wszystkich 3 gier naraz byłaby możliwość ściagnięcia z gram.pl dodatku Kingmaker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:45, Barbii napisał:

Nevervinter Nights Diamentowa Edycja :)
to by wszyscy kupili.


Święte słowa... To samo z Gothic ZE... Muah, normalnie miodzik. Ewentualnie FlatOut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:47, BzyQacz napisał:

Święte słowa... To samo z Gothic ZE... Muah, normalnie miodzik. Ewentualnie FlatOut.


Flatout wydaje zdaje sie Nicolas Games za 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:05, krzysiek-blitek napisał:

a ja chciał bym aby stare extra klasyki (tzar,kroniki czarnego księżyca) były wydawane jako
bonus do tych "nowych" extra klasyk


Albo na przykład po dwie gry z tych starych Extra Klasyk, ktore sie nie zalapaly do neXta, np Baldurs Gate czy Torment. W takich zestawikach pewnie by byl popyt na nie, a ja chetnie bym cos kupil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też prawda... Sorry za przeoczenie. Heh, mam zamiar kupić GII, albo FlatOut. Nie wiem co wybrać, bo jak się okażę, że GII potem wyda NXK wraz z dodatkiem, to szkoda mi kasy będzie. Chyba, że opchnę, ale no.... Nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:54, BzyQacz napisał:

Też prawda... Sorry za przeoczenie. Heh, mam zamiar kupić GII, albo FlatOut. Nie wiem co wybrać,
bo jak się okażę, że GII potem wyda NXK wraz z dodatkiem, to szkoda mi kasy będzie. Chyba,
że opchnę, ale no.... Nie wiem co robić...


Lepiej sie wstrzymaj, albo kup sobie Sage Gothic z PK. Ja tak zrobilem z NWN i jestem zadowolony. A pokusa byla ogromna, żeby kupić NWNa już z XKN, ale wytrzymałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ta MOJA natura. Kupić FlatOut''a za 2 dychy... Czy GII, gierkę moją lubą... Też za 2 dychy... A może PK GII, a FlatOut dostanę 6. grudnia. Dobra, nieważne będzie kasa (a będzie) to się pomyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wtym temacie się już wypowiadałem ale na jakiś podobny temat napewno, odpowiedz jest prosta:
"Wszystkiego czego w niej nie ma" Osobiście planuje kupić Titans Quest więc może ten tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze, to sobie teraz poczekasz :) TQ wyszedł parę miesięcy temu, więc nie spodziewaj się nagle takiej obniżki. I tak jak już to będzie najpierw w Platynowej Kolekcji (za jakieś 1,5 roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować