Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Cuda się zdarzają :) 3ba wierzyć <hahaha> Oczywiście że wiem że to troche potrwa ale pytanie czego brakuje i odpowiedź TQ :) idąc tym tropem szybko dojdziemy że tak naprawde brakuje HoMM V jak i SpellFOrce 2 czy też Dark Messiah (którego jeszcze nie ma u nas - a już go brakuje) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:59, BzyQacz napisał:

Hyym, chyba tak zrobię... I źle na tym nie wyjdę... PK? What''s this?


Platynowa Kolekcja - tam jest dostępny Gothic 2 z dodatkiem oraz pierwsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 23:22, Konrades napisał:

Cuda się zdarzają :) 3ba wierzyć <hahaha> Oczywiście że wiem że to troche potrwa ale
pytanie czego brakuje i odpowiedź TQ :) idąc tym tropem szybko dojdziemy że tak naprawde brakuje
HoMM V jak i SpellFOrce 2 czy też Dark Messiah (którego jeszcze nie ma u nas - a już go brakuje)
:)))


A nawet bardziej brakuje Stalker: Shadow of Chernobyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi brakuje gier wycofanych z serii ... mogliby wznowić niektóre tytuły, chciałem kupic Baldur`s Gate, The Longest Journey, Europa Universalis II.... a tu ni ma i nie będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 01:36, de99ial napisał:

Ja z przyjemnością zobaczyłbym turowe Warhammery 40 000 - praprzodków DoWa. Teraz to prawdziwe
rarytasy są, a oryginał dopaść to cud nad cudami...

Chciałbym mieć własne oryginały...


aaah Chaos Gate, final liberation, rites of war... pytanie tylko czy CDP byl ich wydawca? Chyba niestety nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 01:24, Astmatyk napisał:

> Ja z przyjemnością zobaczyłbym turowe Warhammery 40 000 - praprzodków DoWa. Teraz to prawdziwe

> rarytasy są, a oryginał dopaść to cud nad cudami...
>
> Chciałbym mieć własne oryginały...

aaah Chaos Gate, final liberation, rites of war... pytanie tylko czy CDP byl ich wydawca? Chyba
niestety nie :(



DOKŁADNIE!!! Kurcze, jeżeli nie oni to kto? I było to na naszym rynku w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypomniała mi sie jeszcze jedna gierka, której jak mi się wydaje w Polsce nikt nie wydał ( chyba że się myle :] )
Jagged Alliance : Wildfire
to by było coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał "Warcraft 3" ...chociarz jest już wydany w "złotej kolekcji " ,czy jakos tak

i jeszcze "BloodRayne 2" ,też mam originała w wersji angielskiej ,ale przyda się w kolekcji

i takze "Constantine"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:50, Borolek napisał:

wiekszosc o nim zapomniala.a half bedzie jak gry z ea.

Half-Life 2 od jutra wchodzi do EA Classics.
Podobnie jak Ojciec Chrzestny, Black and White 2 i jeszcze jednak gra, o której zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 11:24, hehe napisał:

przypomniała mi sie jeszcze jedna gierka, której jak mi się wydaje w Polsce nikt nie wydał
( chyba że się myle :] )
Jagged Alliance : Wildfire
to by było coś


Wydal :) Kupilem w zeszlym tygodniu bodajze za 7 zeta w gazetce Komputer GRY. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2006 o 10:44, de99ial napisał:


DOKŁADNIE!!! Kurcze, jeżeli nie oni to kto? I było to na naszym rynku w ogóle?


Bylo bylo ale lata temu :( Czlowiek nie mial wtedy kasy na gry. Poza tym byly to gierki malo popularne- a szkda. Rites of war widzialem niedawno na allegro, ale solidnie sie o niego tlukli wiec nawet nie podejmowalem walki. Nie mam pewnosci ale zdaje sie, ze wydawca finala i chaos gate byl LEM. Ale moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 20:53, Warrior Within napisał:

> Faktycznie na empik.com Ojciec Chrzestny za 45 zeta. To ja kupuje!! Ale najpierw PoP:WW
:)
Tak trzymaj :)

Dziex. A przy okazji zupelnie niezwiazane z tematem, wiec sorry. Kupie jutro PoPa bo dzis w metrze (Centrum) znalazlem 20 zł !!! Hurra gora nasi! Jak ktos tam zgubil to niech sie zglosi podajac numer banknotu. Dobra koniec offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować