Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 17:06, bezimienny15 napisał:

A nie sądzicie że wszystkie nowe gry powinny być sprzedawane w tej serii(za 20 złotych) byłyby
to wielkie czasy - gry rozchodziły by sie w o wiele większych nakładach i nie byłoby piractwa
:-)

A tam :/ To nie jest dobry pomysł, bo gdyby wszystkie nowe gry były w EKN, nie było by edycji kolekcjonerskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:08, Mistic napisał:

No tak, a producenci nie mieli by dostateczenie dużo kasy, żeby tworzyć kolejne gry i karmili
by nas non stop gniotami takimi jak gothic 3.

Co ty masz do gothic 3,to jedna z najlepszych RPGow jak nie najlepsza w historii. NWN2 to jest porazka(wiem bo niestety kupilem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 19:41, Iroks1 napisał:

a wiadomo kiedy wróci do sprzedaży Disciples II Bunt elfów? bo patrze teraz (chciałem zamówić)
w sklepie i wogóle nie ma spisie! wie ktoś moze?


Spróbuj spytać tutaj :) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20007&u=352 - Migem- Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:17, Mistic napisał:

To chyba grałeś tylko w te dwie gry skoro Gothica 3 nazywasz hitem (sic!). ;-)


Gralem jeszcze w obliviona i gothic 3 najbardziej mi sie spodobal (chociarz gothic 2 był lepszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:20, bezimienny15 napisał:

Gralem jeszcze w obliviona i gothic 3 najbardziej mi sie spodobal (chociarz gothic 2 był lepszy)

Wiesz, świat crpg nie kręci się wokół Gothica 2 i 3, Obliviona i NwN2. Znacznie lepsze erpegi to Baldurki, Gothic 1, Torment i inne (tak myślę, bo w G3, NwN2 i Obliviona nie grałem z powodu słabego pc, ale posiadam :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 18:47, Taschon napisał:

> Gralem jeszcze w obliviona i gothic 3 najbardziej mi sie spodobal (chociarz gothic 2 był
lepszy)
Wiesz, świat crpg nie kręci się wokół Gothica 2 i 3, Obliviona i NwN2. Znacznie lepsze erpegi
to Baldurki, Gothic 1, Torment i inne (tak myślę, bo w G3, NwN2 i Obliviona nie grałem z powodu
słabego pc, ale posiadam :D)


Chyba dyskusja zeszła na złe tory. <;

Ja znowu chętnie bym zobaczył Baldurs Gate 2 w Extra Klasyce, bo mam tylko "jedynke". <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:02, ad0 napisał:

Chyba dyskusja zeszła na złe tory. <;

Fakt :D

Dnia 10.04.2007 o 19:02, ad0 napisał:

Ja znowu chętnie bym zobaczył Baldurs Gate 2 w Extra Klasyce, bo mam tylko "jedynke". <;

Tak, ja też, ale do czasu reedycji może trochę minąć, niestety. Więc naprawdę, jeszcze raz zachęcam do Allegro, bo imo to teraz najlepsze wyjście. Oczywiście, oferty tam przekraczają wartość w sprzedaży deatlicznej, ale nie zbliżają się do prawdziwej wartości faktycznej, gdyż BG ciężko przeliczyć na kasę.
Wracając do tematu (:P), kibicuję pojawieniu się Sagi BG (IwD, P:T też) w EKN. Sam od razu kupię po egzemplarzu (kolejne wydanie erpega do kolekcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:31, Taschon napisał:

Tak, ja też, ale do czasu reedycji może trochę minąć, niestety. Więc naprawdę, jeszcze raz
zachęcam do Allegro, bo imo to teraz najlepsze wyjście. Oczywiście, oferty tam przekraczają
wartość w sprzedaży deatlicznej, ale nie zbliżają się do prawdziwej wartości faktycznej, gdyż
BG ciężko przeliczyć na kasę.
Wracając do tematu (:P), kibicuję pojawieniu się Sagi BG (IwD, P:T też) w EKN. Sam od razu
kupię po egzemplarzu (kolejne wydanie erpega do kolekcji).


migem ostatnio pisał coś ze bardzo sie starają wydać całą sagę BG i to w różnych wydaniach także w jakiejś kolekcjonerskiej pewnie, tak by każdego zadowolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:44, Paoro napisał:

migem ostatnio pisał coś ze bardzo sie starają wydać całą sagę BG i to w różnych wydaniach
także w jakiejś kolekcjonerskiej pewnie, tak by każdego zadowolić ;)

Wiem. Wtedy kupię tę edycję kolekcjonerską i po jednym egzemplarzu tych EKN. A co mam (z)robić, jak mam fioła na punkcie cprgów i jestem kolekcjonerem gier? Przecież i tak mam już po kilka egzemplarzy Baldura, IwD i P:T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:53, Taschon napisał:

Wiem. Wtedy kupię tę edycję kolekcjonerską i po jednym egzemplarzu tych EKN. A co mam (z)robić,
jak mam fioła na punkcie cprgów i jestem kolekcjonerem gier? Przecież i tak mam już po kilka
egzemplarzy Baldura, IwD i P:T.


Moze biznes kiedy niezły zrobisz jak za jakis czas sprzedasz część z tej twojej kolekcji, jak CDP juz reedycji nie bedzie robił ;) zresztą juz byś zrobił na tym interes jakbyś na alegro to posprzedawał w tej chwili... no chyba ze to zbieranie kolejnych egzemplarzy ci sie nie znudzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:58, Paoro napisał:

Moze biznes kiedy niezły zrobisz jak za jakis czas sprzedasz część z tej twojej kolekcji

Argh, musiałbym być w naprawdę trudnej sytuacji, by sprzedać Baldurki. Brrr, aż mnie ciarki przeszły na samą myśl.

Dnia 10.04.2007 o 19:58, Paoro napisał:

CDP juz reedycji nie bedzie robił ;)

Wątpię, by tak się stało, to raczej dobry interes dla nich

Dnia 10.04.2007 o 19:58, Paoro napisał:

zresztą juz byś zrobił na tym interes jakbyś na alegro
to posprzedawał w tej chwili...

Bron mnie Panie Boże.

Dnia 10.04.2007 o 19:58, Paoro napisał:

no chyba ze to zbieranie kolejnych egzemplarzy ci sie nie znudzi

Zależy czego. Baldura - nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 19:44, Paoro napisał:


migem ostatnio pisał coś ze bardzo sie starają wydać całą sagę BG i to w różnych wydaniach
także w jakiejś kolekcjonerskiej pewnie, tak by każdego zadowolić ;)

No, masz rację, a ja nawet zauważyłem, że NA PEWNO ta gra będzie :) Paoro ma rację, gdyż BG będzie pewnie wydana w różnych seriach :) Mam nadzieję, że tak się stanie, no i jeszcze Icewind Dale by się przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy według Was w EKN (czy czymś, co ją zastąpiłoby w przyszłości) będzie Neverwinter Nights 2? Dziwne dosyć pytanie :D Na moje oko to tak za jakieś cztery lata mogłoby być (o ile w ogóle będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 16:22, Araziel77 napisał:

A kiedy według Was w EKN (czy czymś, co ją zastąpiłoby w przyszłości) będzie Neverwinter Nights
2? Dziwne dosyć pytanie :D Na moje oko to tak za jakieś cztery lata mogłoby być (o ile w ogóle
będzie).

Będzie, na pewno będzie :) Jeśli NWN z dodatkami jest w EKN, to NWN 2 też za kilka lat będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:27, demrenfaris napisał:

Moze jakiegos Spora by dali albo Fable 2... Że nie ma? Ech.... Szkoda :D

Na Fable narazie nie licz, gdyż dopiero niedawno ukazała się w Platynce i raczej prędko się w EKN nie pojawi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 19:11, grand10pelu napisał:

Ciekawe kiedy w ogóle będzie następny rzut XKX? Za jakieś parę miesięcy pewnie:(


XKN to nie gazetka wydawana co misiąc. Ostatnia wrzutka była 8go marca, więc jeszcze trochę trzeba poczekać. Ja obstawiam gdzieś tak wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować