Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów i zagraj tego samego dnia - nowa usługa w sklepie gram.pl!

122 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2007 o 21:30, WorldWar3PL napisał:

Po dopłaceniu tych pieniążków wychodzi cena taka, jak np. w empiku - wtedy taki rodzaj przesyłki zostaje
tylko tym, co znienawidzili wychodzenie z domu ;-)


no i tutaj niestety masz racje ;) Chociaz moze bedzie mozna oplacic ta przesylke wPLN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ani razu nie miałem powodu do narzekań na Masterlink. Pamiętam, że zamówiłem GW: Nightfall po premierze, niestety wybierając Pocztę Polską...co z tego wynikło ? Tydzień czekania...(siedzę w Wawie). Tak więc nie oceniajmy jednoznacznie danej firmy po kilku wpadkach u paru osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 21:27, gogowitczak napisał:


skoro gwarantuja, ze dostarcza jeszcze tego samego dnia to napewno nastepnego juz to dostaniesz.
No a ze trzeba zaplacic z gory to coż - i tak wiekszosc ma konto w banku (przez internet)


Wiesz.. w pre orderach też jest taka fraza "dostawa 3 dni przed premierą" czy coś takeigo a jakoś rzadko przychodzi w terminie. Tak słyszałem, a mi zdarzyło sięto 2/3 zamówienia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczki z gram.pl zawsze przychodziły w terminie.
Nigdy nie miałem problemów z firmą Masterlink.
To nie jest płatna reklama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:36, Outlander-pro napisał:

Wiesz.. w pre orderach też jest taka fraza "dostawa 3 dni przed premierą" czy coś takeigo a
jakoś rzadko przychodzi w terminie. Tak słyszałem, a mi zdarzyło sięto 2/3 zamówienia ;/


a czy to nie jest przypadkiem "wysyłka 3 dni przed premiera"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...
I znowu faworyzowana jest Warszawka...
- Kiedy Pratchett przyjechał do Polski- to ominięto Łódź, bo jest blisko Warszawki...
- Zanim weszliśmy do UE pieniądze na lotnisko dostawała Warszawka only, choć jest lotnisko w Krakowie, Gdańsku, Łodzi...
- W Łodzi IKEA buduje się już n-ty rok, bo Łódź jest za blisko Warszawki...
- Po 2WŚ pieniądze na odbudowę Warszawki zbierał cały kraj. Warszawkę odbudowano, a w reszcie kraju wciąż widuje się nienaprawione, czy nierozebrane budynki z przed wojny...
- Nawet do głupiego Warszawskiego Empiku przyjeżdżają ciekawsi pisarze niż do innych...
etc...

Kiedy słyszę nazwę naszej stolicy to mam ochotę oddać zjedzony obiad.
Dlaczego żeby żyć na poziomie- to trzeba mieszkać w Warszawce? Dlaczego nie Łódź, Kraków, Gdańsk, Toruń- tylko Warszawka? W innych (normalnych, choć trochę) krajach jest więcej niż jeden ośrodek kultury...

Za przeproszeniem w nosie mam takie umilanie życia klientom.
Żebym jeszcze na noc się denerwował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:42, Sashh napisał:

Paczki z gram.pl zawsze przychodziły w terminie.
Nigdy nie miałem problemów z firmą Masterlink.
To nie jest płatna reklama :)

U mnie jest tak samo. To zależy od ludzi. Jedni są obowiązkowi inni mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:42, Sashh napisał:

Paczki z gram.pl zawsze przychodziły w terminie.
Nigdy nie miałem problemów z firmą Masterlink.
To nie jest płatna reklama :)


no to znaczy ze jeszcze nie miales problemow z firma masterlink :)
(zawsze musi byc ten pierwszy raz...) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przyjęło się tak, iż to Warszawa jest najludniejszym miastem Polski (a przynajmniej tak mi się wydaje, przepraszam, jeżeli się mylę), a takim przyjezdnym pisarzom może zaoferować znacznie wyższy poziom niż miasta pozostałe... Naturalnie, inne miasta też mają swoje plusy, ale jakoś W-wa ma chyba najwięcej atrakcji :)
>Dlaczego nie Łódź, Kraków, Gdańsk, Toruń- tylko Warszawka? W innych (normalnych, choć trochę) krajach jest >więcej niż jeden ośrodek kultury...
Gdzie Białystok? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdanie: "Usługę polecamy wszystkim niecierpliwym i tym, którzy uważają, że każda godzina bez zamówionej gry jest godziną straconą." zawiera błędy. Powinno wyglądać tak: "Usługę polecamy wszystkim niecierpliwym z Warszawy i tym, którzy uważają, że każda godzina bez zamówionej gry jest godziną straconą i mieszkają w Warszawie." :P

Ogólnie rzecz biorąc to bardzo ciekawy pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:45, Medwith napisał:

Kiedy słyszę nazwę naszej stolicy to mam ochotę oddać zjedzony obiad.
Dlaczego żeby żyć na poziomie- to trzeba mieszkać w Warszawce? Dlaczego nie Łódź, Kraków, Gdańsk,
Toruń- tylko Warszawka? W innych (normalnych, choć trochę) krajach jest więcej niż jeden ośrodek
kultury...

Za przeproszeniem w nosie mam takie umilanie życia klientom.
Żebym jeszcze na noc się denerwował...


no niesety zgadzam sie z Toba - Polska jest tak zacofanym krajem ze wszystko musimy zalatwiac w-naszej-stolicy (mam nadzieje ze nie zwrocisz kolacji ;) ). No i jeszcze na niektorych forach dyskusyjnych jest "podkreslanie" ze w stolicy ejst to to to, a "na prowincji" teog nie ma :/. Ale jak zbudują Silesję (czy tam jak to sie pisze :p) to moze sie troche zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:47, WorldWar3PL napisał:

No cóż, przyjęło się tak, iż to Warszawa jest najludniejszym miastem Polski (a przynajmniej
tak mi się wydaje, przepraszam, jeżeli się mylę), a takim przyjezdnym pisarzom może zaoferować
znacznie wyższy poziom niż miasta pozostałe... Naturalnie, inne miasta też mają swoje plusy,
ale jakoś W-wa ma chyba najwięcej atrakcji :)


no nie wiem 0 krakow jest pieknym miastem moim zdaniem znacznie jepiej tam pojechac. A w warszawie głównie budynki, wieżowce, biurowce, apartamentowce i cała reszta :P

Dnia 25.04.2007 o 21:47, WorldWar3PL napisał:

Gdzie Białystok? :P


tam nie ma niczego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować