Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dzisiaj grając i rozmawiając :) padła propozycja aby zostawić nazwę(co za tym idzie zakończyć nie kończące się spory) i zmienić tylko lokalizację Gildii na Europę, GH i pelerynkę. Z nową nazwą ciężko będzie się wszystkim dogadać... każdy ma inne pomysły i "potrzeby"... obecną nazwę każdy jakoś akceptuje i nie jest tragiczna... inaczej będziemy to ciągnąć w nieskończoność...

Nie wszyscy byli wtedy "online" w GW to może wypowiedzcie się tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze jednak moja propozycja Followers of G''ram? :)

Za razem oddaje jakby sens, że powstaliśmy dzięki temu serwisowi, jak i może być uznane za jakiegoś boga, bohatera itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 17:43, lordfett napisał:

A moze jednak moja propozycja Followers of G''ram? :)

Za razem oddaje jakby sens, że powstaliśmy dzięki temu serwisowi, jak i może być uznane za
jakiegoś boga, bohatera itp. :D


Właśnie sens tego najbardziej dyskredytuje tą propozycje(przynajmniej według mnie)... wiele osób w ogóle nie chciała słowa "Gram" w nazwie... a być "uczniami", "naśladowcami" a może jeszcze "wyznawcami" gram?? nie przesadzajmy :)

Już lepiej nie dodawać nowych propozycji... niepotrzebne zamieszanie się robi już jeśli chodzi o tą nazwę... powstał z tego niewiadomo jaki problem... zostańmy przy tej nazwie co jest i będzie spokój...
Każda nowa propozycja to kilka za i przeciw... do niczego nie dojdziemy jak widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Chronosem ze nie powinnismy zmieniac nazwy (wkoncu aktualna nazwa została zaakceptowana przez wszystkich) a wymyślanie kolejnych nazw jest według mnie głupie. Lepiej ten czas poswięcić na wyborze GH i stworzeniu pelerynki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


The Army De Gram, to najgorszy gniot ze wszystkich propozycji (co to w ogóle jest?) :P
Froze Phoenix to też lipa wg mnie, Followers of Gram, też beznadziejne- jeśli chcecie coś związanego z gram, to zostańmy przy tym co jest, bo nic lepszego nie będzie (ew. Zakon Gramu), a jeśli chcemy coś nie z gramem, to proponuję Fun Factory, albo For Fun. Co do nazw w klimacie, to żadna fajna propozycja nie padła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie Fun Factory albo For Fun? Jaki to ma związek...? Może jeszcze Misie Pysie & Patysie albo Wesola Kolomyja Wuja & Stryja...? No bez żartów, to dopiero jest DNO... A nazwa Gildii po polsku również w mej opinii odpada, niezależnie od tego, jaka by nie była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 10:02, MonkOfWar napisał:

Jakie Fun Factory albo For Fun? Jaki to ma związek...?


Poczytaj ze dwie strony wstecz to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 10:57, Furrbacca napisał:

Troublesome Heroes (uciążliwi bohaterowie); Incosistent Team/Group (niezgodna drużyna)...?


To pierwsze mi się podoba. Taka nierobowiazjąca nazwa. Dla mnie fajna. Albo moze coś takiego: Obstinate Heroes (uparci bohaterowie). Nazwa z Heroes mi sie podoba.. ciekawe dlaczego? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 10:45, HumanGhost napisał:

Poczytaj ze dwie strony wstecz to się dowiesz.

Wiem, czytałem. Ale chodziło mi o to, że co ten twór wyrazowy ma wspólnego z nazwą Gildii. A to, że niby gramy For Fan itd., to wiem i się zgadzam. Ale jako nazwa Gildii-IMO bieda kompletna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już w tej chwili nie będę nic argumentował ani krytykował jeśli chodzi o nową nazwę Gildii... tak jak każdy powiem co mi się podoba lub nie a zaraz potem znowu kilka innych propozycji się pojawi i od nowa... od kilku tygodniu próbujemy coś ustalić i nic... jak widać nie dogadamy się jeśli chodzi o nową nazwę dlatego powinna zostać ta co jest i temat powinien być zamknięty... ale ostateczna decyzja należy do większości oraz lidera...

Jeżeli już zmieniamy Gildie to wypadałoby się trochę pospieszyć... klika gildii już buduje swoją pozycję i kontroluje tereny... żeby coś zdziałać trzeba zacząć oddawać punkty Kurzików lub Luxonów dla Gildii a Gildii nie ma bo na starą Gildie, która ma zostać usunięta nie ma sensu oddawać punktów... punkty natomiast trzeba oddać aby móc zbierać nowe... można by też pomyśleć o jakimś sojuszu i mieć dostęp do terenów do których inni nie mają dostępu... ale my mamy problem z nazwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 18:37, Drirr napisał:

zgadzam sie z Chronosem ze nie powinnismy zmieniac nazwy (wkoncu aktualna nazwa została zaakceptowana
przez wszystkich) a wymyślanie kolejnych nazw jest według mnie głupie. Lepiej ten czas poswięcić
na wyborze GH i stworzeniu pelerynki :]


Mi osobiscie się nazwy z "Gramu" nie podobaja.. co to qzwa znaczy? GRAMU:). Najbiedniejszy wyraz jaki usłyszałem od paru miesięcy:). To nazwijmy się Teletubisie :P to odda naszą atmosfere :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Fussy Heroes (kapryśni...). Zdecydowanie pasuje do naszego (tj kiedy sie w GW pojawię i mnie do gildii przyjmiecie) zachowania ;).

A tak bardziej na serio, to do ''Heroes'' pasuje też Genuine (oryginalny, autentyczny); Audacious (śmiały, zuchwały), ale tutaj mogą nieco gryźć się końcówki ''szs'' z pierwszego i ''s'' drugiego członu; Voluptuous (lubieżny ;) ); Preposterous (niedorzeczny); etc

Można też cos bardziej ''szkolnego'', na przykład z literkami FM (tak, jesteśmy wszędzie...) - Faculty of Meandring (bardziej "lajtowo" Meandring Faculty). Aha, szczególnie słówko ''Faculty'' (wydział, fakultet, talent, co kto woli) mi tutaj pasuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Troublesome Heroes jest niezłe :)
Albo może No Name Guild i będzie po sprawie :P
Względnie No Name.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 12:49, pitah napisał:

Troublesome Heroes - dobre ;) Mi sie podoba, a jaki byłby tag? [GRAM]?


Dajmy juz spokój z tym "gram". Nie musi być przecież to "gram". Tag mógłby być [HERO]. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować