Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2006 o 16:11, HumanGhost napisał:

Od kiedy dokładnie jesteśmy w sojuszu i co to w ogóle za gildie wchodzace wjego skład. Jakieś
krzaczki tam są. ;-)


Jest nawet na to fajna nazwa. Kiedyś usłyszałem na kanale dla VIP-ów "Ej japońskie znaczki sratatata" w ogóle często na tym kanale jest sratatata :)

Dnia 21.05.2006 o 16:11, HumanGhost napisał:

Ma ktoś ochote na zrobienie ostatniej misji w Souther Shiverpeaks? Jeśłi tak to zapraszam do
przyłączenia sie dziś około 19tej. Muszę w końcu zrobić te cholerne góry, bo już mi śnieg uszami
wychodzi. ;-D


ekhem, fajnie,że dopiero teraz się dowiedziałem. Ja jestem chętny na tę misje. Jak zaliczyłeś to trudno, przejde z obcymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałaby prezesura zrobić jakiegoś rozeznania, ilu z nas ma Factions? Bo widzę, że ilość naszych punktów zamiast rosnąć spada, a to nie dobrze. Trzeba się zabrać do roboty (mówię przede wszystkim o sobie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 00:33, Słupek napisał:

Nie chciałaby prezesura zrobić jakiegoś rozeznania, ilu z nas ma Factions? Bo widzę, że ilość
naszych punktów zamiast rosnąć spada, a to nie dobrze. Trzeba się zabrać do roboty (mówię przede
wszystkim o sobie :P).


ja na razie zaprzyjazniam sie z kurzikami (musze uzbierac 10k)

dopiero potem moge zaczac sie udzielac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne punkty Kurzicków oddane na gildie... nadal jednak mamy ich bardzo mało... zresztą cały sojusz ma mało. Nie wiem czy niedługo będzie sens te punkty zbierać ale nie sądze aby nagle twórcy zmienili dostęp do elitarnych misji na "dla wszystkich" i nie dodali nic ciekawego dla sojuszy kontrolujących miasta... czas pokaże.
Dobrze by było wiedzieć kto z członków gildii ma GW:F... każdy mógłby napisać również czy już jest w HzH czy nie i ewentualnie ile mu jeszcze do tej lokacji brakuje... teraz to prawie każdy gra sam a tak można by wybrać się na elitarną misję albo po zielone przedmioty... Pracuje również(w wolnym czasie) nad przyspieszeniem zdobywania kurzick factions(update''y trochę utrudniają)... dlatego przydałoby sie wiedzieć jakimi klasami postaci nasze gildia dysponuje na etapie HzH lub dalej... można wtedy konkretne strategie wymyślić i dobrze się bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 13:49, ChronosTheBlack napisał:

[...]


Posiadam GW:F, ale jeszcze Tyrii nie skończyłem swoją pierwszą postacią (R/N). Tego że nie zacząłem Canthy już chyba nie muszę pisać :(
Niestety, na granie mogę poświęcić NAJWYŻEJ 2h dziennie, ale ostatnio średnia oscyluje w okolicach 1h dziennie.
Zanim dojdę do HzH to już 4 dodatek będzie :(
Mimo wszystko cieszę się że jestem w gildii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Specjalnie położyłem nacisk na słowo "najwyżej", żeby zostać dobrze zrozumianym, jednakże nie udało mi się :/

Dnia 22.05.2006 o 15:19, ChronosTheBlack napisał:

2h dziennie to i tak dużo... ja często nawet na chwile nie mam czasu usiąść aby pograć w jakąkolwiek
grę... nie mówiąc już o GW :)


Jestem w identycznej sytuacji. Ostatnio przez 2h grałem chyba z miesiąc temu :(
A inne gry poszły w odstawkę bo nie mam na nie czasu (jeśli już gram to tylko w GW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to przydałoby się zrobić listę nie tylko graczy do zbierania factions, ale również ogólną listę z postaciami na którychś poziomach (fabularnie, nie doświadczenia ;) ). Trochę głupio być w gildii i zawsze chodzić wszędzie z henchami, bądź z losowymi graczami...

Moglibyśmy wówczas zorganizować się w jakieś grupki i robić choćby te questy wszelkie razem (już o misjach nie wspominając). Bo wiecie, Mo/Me (jeszcze przed buildem 55hp) nie ma łatwego życia z henchami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cazcader --> położenie nacisku udało się :)
Zrozumiałem o co Ci chodzi... mnie chodziło o to że jak już Ci się uda zagrać nawet raz na kilka dni 2h to dobrze... wywnioskowałem z Twojego post''a że u Ciebie ciężko z czasem na granie...

Furrbacca --> lista o której mówiłem nie miałaby być tylko do ustalenia kto ma zbierać Kurzick Factions ale aby wiedzieć kto w ogóle może w GW:F grać :)
A lista z wypisaniem kto gdzie jest w grze dużo nie da... i tak możesz pograć z tymi co są aktualnie online... a jak chcesz jakiś wypad zorganizować(z wyprzedzeniem) na misje czy questa to napisz np. na forum czy ktoś byłby chętny pomóc np. jutro czy pojutrze w tej i tej misji albo pytaj po prostu w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam wywołałem temat, a nie napisałem o sobie. Kajam się ;)
Mam Factions, wczoraj dotarłem do HzH i Fortu. Grywałem już trochę w AB, ale na razie priorytetem będzie gra PvE. Gram dość dużo, prawie codziennie (koniec roku w gimnazjum, to bardzo duże luzy), bo chcę nadgonić trochę tych co gre mają dłużej (podstawkę mam od kilku tygodni). Postaram się robić regularniejsze wpłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że w tym sojuszu będziemy musieli się przynajmniej trochę starać(i pozostałe gildie też) i zdobywać Kurzick factions a dzisiaj widzę że gildia rządząca w sojuszu zaprasza Gildie z około 1800 Kurzick Factions... wiadomo że gildia od razu nie musi mieć dużo kurzick factions ale jednorazowo gracz wpłaca 5000 kurzick factions a oni mają niecałe 1800... musieli nie wpłacać i z dnia na dzień ubywało... nie wróży to najlepiej na przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 17:50, ChronosTheBlack napisał:

nie wróży to najlepiej na przyszłość...

Dlatego ja bym proponował już szukac czegoś na boku. Bo taki sojusz, to żaden sojusz, jeno kompromitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 21:48, Słupek napisał:

Dlatego ja bym proponował już szukac czegoś na boku. Bo taki sojusz, to żaden sojusz, jeno
kompromitacja.


Pomyśl co mówisz. Sami nie potrafimy uzbierać więcej niż 50k faction a ty narzekasz na alliace i na inne gildie. Co z tego, że mają 1k faction, może teraz zaczną zbierać więcej. Nad zmianą sojuszu możemy się zastanawiać jak uzbieramy 200k. Wtedy może nas przyjmą do jakiegoś lepszego choć nie wiem po co.

Uzbierajmy 800k to nas przyjmą do OLDa, bo im się miejsce zwolniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Jozephem... faktem jest, że sojusz jak na razie nie jest wspaniały ale też nasza gildia nie dominuje w nim pod względem ilości kurzcick factions... to że zaproszona została gildia z małą ilością factions nie znaczy że się nie rozkręci... ale jak na chwilę obecną, tak jak napisałem wcześniej, nie wróży to najlepiej...
W naszej sytuacji lepszego sojuszu na razie chyba nie znajdziemy wszędzie będzie podobnie bo lepsze sojusze nas nie będą chciały(jedyną zmianą mogłoby być to że to nasza gildia byłaby liderem jakiegoś sojuszu)... będziemy mieli więcej kurzick factions możemy stawiać warunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 07:19, ChronosTheBlack napisał:

to że zaproszona została
gildia z małą ilością factions nie znaczy że się nie rozkręci... ale jak na chwilę obecną,

Dziwi mnie to, że AA nie postawili żadnych warunków na wejście typu "przyjmiemy was jak będziecie mieli 20k"

Dnia 23.05.2006 o 07:19, ChronosTheBlack napisał:

będziemy mieli więcej kurzick factions możemy stawiać warunki

Czy mi się zdaje, czy Factions ma u nas mniej niż 20-30% graczy? Chociaż, nawet jakby tak było, to zbieramy malutko w przeliczeniu na gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 15:21, Słupek napisał:

> to że zaproszona została
> gildia z małą ilością factions nie znaczy że się nie rozkręci... ale jak na chwilę obecną,

Dziwi mnie to, że AA nie postawili żadnych warunków na wejście typu "przyjmiemy was jak będziecie
mieli 20k"
> będziemy mieli więcej kurzick factions możemy stawiać warunki
Czy mi się zdaje, czy Factions ma u nas mniej niż 20-30% graczy? Chociaż, nawet jakby tak było,
to zbieramy malutko w przeliczeniu na gracza.


Do czego generalnie zmierzasz bo nie wiem jak na razie??
Krytykujesz sojusz, nie podoba Ci się że mało zbieramy kurzick factions... ok masz prawo aby Ci się nie podobało... ale czemu do mnie to wszystko kierujesz??
Ile Ty oddałeś jak dotąd kurzick factions na gildie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 13:49, ChronosTheBlack napisał:

Kolejne punkty Kurzicków oddane na gildie... nadal jednak mamy ich bardzo mało... zresztą cały
sojusz ma mało. Nie wiem czy niedługo będzie sens te punkty zbierać ale nie sądze aby nagle
twórcy zmienili dostęp do elitarnych misji na "dla wszystkich" i nie dodali nic ciekawego dla
sojuszy kontrolujących miasta... czas pokaże.
Dobrze by było wiedzieć kto z członków gildii ma GW:F... każdy mógłby napisać również czy już
jest w HzH czy nie i ewentualnie ile mu jeszcze do tej lokacji brakuje... teraz to prawie każdy
gra sam a tak można by wybrać się na elitarną misję albo po zielone przedmioty... Pracuje również(w
wolnym czasie) nad przyspieszeniem zdobywania kurzick factions(update''y trochę utrudniają)...
dlatego przydałoby sie wiedzieć jakimi klasami postaci nasze gildia dysponuje na etapie HzH
lub dalej... można wtedy konkretne strategie wymyślić i dobrze się bawić :)


Assassin/Monk - 20 lvl, ukończona fabuła po stronie Kurzicków (dla nich też wykonane juz prawie wszystkie zadania... Zostaje odkrycie części Luxonów i kilka zadań w slumsach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2006 o 23:32, Jozeph napisał:

Uzbierajmy 800k to nas przyjmą do OLDa, bo im się miejsce zwolniło :D


Heh to jest możliwe. Zakładając, że 8 osób z glidii może wpłacać Kurzock Factions. każdy ma po 100k czyli 10 porcji. Dopiero później będzie trzeba to utrzymać. Co bedzie trudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować