Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2006 o 21:18, Furrbacca napisał:

We did it! We did it!
Garlath w czwórkę :D.
Cztery godziny zabawy i wreszcie genialny pomysł (mój - ;P) przekradnięcia się :D.


Zapomniałem się zapytać... co to są te ikonki w prawym dolnym rogu ekranu. Domyślam się że to są jakieś buttony... ale skąd one tam są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 12:45, Latniak napisał:

Zapomniałem się zapytać... co to są te ikonki w prawym dolnym rogu ekranu. Domyślam się że
to są jakieś buttony... ale skąd one tam są ?


A one są z menu. Nigdy nie chce mi się go uruchamiać, więc przeniosłem je na ekran. A dokładniej są to mapa świata, mapa okolicy, skille, inventory, ekran bohatera (punkty umiejętności), ekran gildii, questy i eee... Nie pamiętam co te ''łapki'' robiły.
Aha, swoją drogą, dopiero zauważyłem - sorki za bmp, myślałem że od razu się w jpg zachowuje...
A niżej inne zdjęcia z imprezji. Już w normalnym formacie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością ogłaszam, że od tej pory wszystkie zdobyte przeze mnie Kurzick Factions zostaną przeznaczone na gildię ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie bede mogl jutro isc jutro do ThK, bo mnie wieczorem nie bedzie. bedziecie musieli grac bez monka :) Chyba, ze przeniesiemy ta wyprawe na poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:35, Jozeph napisał:

Niestety nie bede mogl jutro isc jutro do ThK, bo mnie wieczorem nie bedzie. bedziecie musieli
grac bez monka :) Chyba, ze przeniesiemy ta wyprawe na poniedzialek.


Szkoda że cię nie będzie ale nie martw się o Monka. Ja tam będę swoim Monkiem obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem czy dzisiaj bede mógł zagrać :(, bo o piątej mnie nie bedzie raczej w domu. Lepiej tak jak mówi Jozeph, przenieśc ta wyprawe na poniedziałek, ale nia na 17-18 bo też mnie nie ma. Bede mógł o 19 lub 20 na pewno. Jeszcze raz sorki, no ale tak wyszło :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj będę o 17:00 tak jak się umawialiśmy... jak będzie odpowiednia ilość osób chętnych na bonus w ThK to pójdziemy... jeśli nie to zastanowimy się wtedy nad innym terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Furrbacca

te "łapki" to przyjaciele i osoby ignorowane :D

... Ja chyba jeszcze Thk odkrytego nie mam :d btw. gdzie to jest tzn. jak sie to miejsce nazywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyprawa po bonus w ThK odwołana(za mało chętnych, brak monk''ów). Ustalimy inny termin.
Prośba na przyszłość: nie mówcie że nie będziecie na kilka godzin przed tym jak mieliśmy się spotkać... rozumiem, że są jakieś wypadki losowe ale ja na przykład odwołałem dzisiaj różne ważne rzeczy dlatego że się umówiliśmy na konkretny termin. Rozumiem jeszcze jak wczoraj ktoś napisał, że go nie będzie dzisiaj... ale nie tak krótko przed spotkaniem.

W najbliższym czasie napisze propozycje różnych wypraw PVE(zarówno na terenie Tyrii jak i Cantha’y)... jak będą chętni to może się na coś wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 16:28, Jozeph napisał:

Wcale nie tak łatwo jest coś zorganizować. Mam nadzieje, że uda nam się w końcu tam wybrać
:D


Wiem, że nie jest łatwo. Jak grałem jakiś czas temu w CS''a to też był problem z zebraniem ludzi na treningi itp. Ja jednak jeśli mam chociaż cień wątpliwości czy będę mógł być o ustalonej godzinie to się nie umawiam... mam nadzieje, że jakoś terminy się ustali, ludzie ich dotrzymają i coś wypali... najwyżej będzie chodziła garstka ludzi z naszej gildii i może ktoś z sojuszu... albo coś innego się wymyśli... czas pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że mnie nie było. Naprawde, sądziłem, że wcześniej uda mi się wybyć z imprezy ale sie nie udało. Sorry.

Piortbov>>>> musimy pogadać w sprawie mojego runnera. Reszta skilli, broń, armor (chociaz to sobie sam raczej wybiore)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tam u was ? :)
Gracie GvG ? :], jeżeli mi obiecacie, że będziecie 3 razy w tygodniu grać Gvg to do was dołączam! :]
A jak dołącze to problem z Monkami się skończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 20:34, Kamil.i.Maciek napisał:

A jak dołącze to problem z Monkami się skończy ;)


Problem z Monkami jest taki, że jest ich za dużo. W każdym razie w ostatnich czterech misjach, które przechodziłem, miałem składy:
1. dzisiejsza - dokładniej D''Alessio Seabord - 4 Mo/Me (w tym ja), 1 W/Mo, 1 Rt/N;
2. 2 Mo/Me, 1 Mo/N, 1 W/Mo;
3. 1 Mo/Me, 1 Mo/N, 1 N/Mo, 1 W/R;
4. 2 Mo/Me, 1 N/Mo, 1 R/Me

Jeśli to jest problem z healerami, to ja nie wiem. Chyba że to moja skromna osóbka tak wszystkich przyciąga ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jemu raczej chodziło o ilość monków w gildii, bo tych żeczywiście jest mało. Przynajmniej takich co grają pvp :D
A co do GvG 3x w tygodniu to raczej nie możliwe, nigdy nie uzbieralibyśmy odpowiedniego składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 20:51, Furrbacca napisał:

> A jak dołącze to problem z Monkami się skończy ;)

Problem z Monkami jest taki, że jest ich za dużo. W każdym razie w ostatnich czterech misjach,
które przechodziłem, miałem składy:
1. dzisiejsza - dokładniej D''Alessio Seabord - 4 Mo/Me (w tym ja), 1 W/Mo, 1 Rt/N;
2. 2 Mo/Me, 1 Mo/N, 1 W/Mo;
3. 1 Mo/Me, 1 Mo/N, 1 N/Mo, 1 W/R;
4. 2 Mo/Me, 1 N/Mo, 1 R/Me


A przejdż się do southern Shiverpeaks, tam znalezienie dwch monkó do misji jest bardzo trudne (szcególnie ThK). Nie wspomne o ring of fire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:16, Latniak napisał:

A przejdż się do southern Shiverpeaks, tam znalezienie dwch monkó do misji jest bardzo trudne
(szcególnie ThK). Nie wspomne o ring of fire.


A przejdę sie... Za jakiś czas. Może kiedy skończę Krytę? Albo Maguumę...? Ja początkujący jestem.
Poza tym akurat ja ze znalezieniem drużyny nie będę miał problemów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wrzystkich "z guildwarsowanych" :P

otoz interesuje mnie dolaczenie do owej forumowej gildi :)

"cos o sobie" w sumie jestem nowym graczem GW wiec niektore rzeczy poznaje lecz stary graczem gier MMORPG :warcraft i lineage2 wiec tez sie znam na tego typu grac

Moja postac to Da Kethros Ele/Mo lvl 14 jade oczywisce w fire :P best PvE :D

Guild Mastera Lub Oficerow prosze o kontakt w grze lub poprzez forum

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować