Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Hehe widzę, że udało Wam się załatwić tego cieniasa. ;-)
Tylko jedno - aż cztery godziny?? Nieźle się męczyliście. A wystarczyło znaleźć mojego posta z wytycznymi jak przejść Galratha. ;-D
Kiedyś pisałem ,ze nie trzeba łatwić wszystkich tych pskudztw wokół a wystarczy tylko kilka i spokojnie można przekraść sie obok reszty i wykończyć Galratha. Ja zrobiłem ta misję za pierwszym razem i to z henchami. Ale mimo wszystko gratulacje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rany, ale masakra Galrah to cienias :P
Zrobiłem go oba razy za pierwszym razem, bez dp i w ogóle bez problemów :)
No, ale i tak graty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 21:52, Budo napisał:

Rany, ale masakra Galrah to cienias :P
Zrobiłem go oba razy za pierwszym razem, bez dp i w ogóle bez problemów :)
No, ale i tak graty ;]


To mogłeś nam pomóc :P. Jak szukaliśmy chętnych do pomocy, to nie było nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pomóc, ale szliście z ToA, a ja ToA na mapie nie mam więc chciałem z LA, no ale Wy nie chcieliście :D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja garlatcha tez robilem z gildia (ale to juz dosc dano temu) nie pametam kto ez mna szedla ale na pewno maylu jozeph i chyba deviance;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 22:37, graczomaniak napisał:

Chciałem pomóc, ale szliście z ToA, a ja ToA na mapie nie mam więc chciałem z LA, no ale Wy
nie chcieliście :D:D:D.


Problem w tym, że specjalnie wszyscy przeszliśmy z Bergen (lub jakoś tak) jeszcze, gdyż tylko stalker i ja mieliśmy ToA na mapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą głupio zrobiłem bo mogłem isc Necrem albo wojem (chić nie wiem czy wojem już tego nei zrobiłem:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 21:18, Furrbacca napisał:

We did it! We did it!
Garlath w czwórkę :D.
Cztery godziny zabawy i wreszcie genialny pomysł (mój - ;P) przekradnięcia się :D.


Gratki, ale ja nie bede oryginalny: Galrath to cienias :)

Chociaż miałem dwa podejścia do tego questa :P Za pierwszym razem to było tak: siedze sobie w ToA i widze że ktoś zbiera ekipe do Galratha, no to się przyłączyłem (a co :p, jeszce nie miałem). Idziemy sobie i idizemy (wszystko szło gładko bo 8 ludków na 20 lvl robi swoje). Kiedy doszliśmy do Galratha i go ubilismy nie ujrzałem żadnego info o zmianach w logu :) Okazało się że nie wziąłem tego questa od kolesia w LA :D

Za drugim razem byłem z Maylu. Zabrałem się wtedy z bardzo eksperymentalnym buildem ;) (IW healing mesmer :p) Nie wyszło mi to za bardzo na dobre (45DP jeszcze przed veratami :P) Ale na szceście Maylu wział Ressa :p Po przedarciou się na chybcika do Galratha i jego ubiciu zaplanowaliśmy wyczyścić mapkę z Verat :p Było doś ciekawie, przez większość czasu leżałem na trawie :) A miniony Verat siały zniszczenie w naszycvh szeregach. Ostatecznie udało nam się je wszystkie ubić i szczęśliwi rozeszliśmy się w swoje strony :)

Ciekawe czy ktoś to wszystko czytał :p To o której ta impreza z ThK się zaczyna w niedziele ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a wyobraźcie sobie, że moje wcześniejsze podejście było w takim składzie (wyruszaliśmy z Bergen):
- Żywy gracz 20 lvl
- Żywy gracz 16 lvl
- 4 henche na 12 lvl ;/

Wy też kiedyś spróbujcie pójść z takim składem to zobaczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Wasz sukces przypomniał mi inne moje zwycięstwo (razem z innymi graczami z gildi). Mianowicie udało nam się ubić Glint, pstrykaliśmy sobie fotki, każdy chciał umieścić na forum, ale jakoś nikt tego nie zrobił (to było chyba z miesiąc temu). No ale ja znalazłem zdjątko i szkoda, by się zmarnowało :P.

Od lewej: Stefan, Latniak, Ja (DragonLord), Deviance i jeszcze ktoś, nie do końca pamiętam kto, ale chyba ma wzięcie u Alesii i Liny - szczęściarz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 11:04, DragonLord napisał:

Ten Wasz sukces przypomniał mi inne moje zwycięstwo (razem z innymi graczami z gildi). Mianowicie
udało nam się ubić Glint, pstrykaliśmy sobie fotki, każdy chciał umieścić na forum, ale jakoś
nikt tego nie zrobił (to było chyba z miesiąc temu). No ale ja znalazłem zdjątko i szkoda,
by się zmarnowało :P.


A masz rację :) Mieliśmy zamieszczać screeny. Ja pogrzebałem trochę w moich screenach i znalazłem o takie :)

glint : nasza wycieczka :)
poGalrathu: screen, który zrobiłem po mojej wycieczce z Maylu do Galrtaha (w tle jego zamaczek)
widoczek: nooo... sami widizcie jak ładny widoczek. Kto zgadnie skąd robiony ?
robaczek: Screen zrobiony podczas zwiedzania dreadnought''s drift razem z Kreią, jak nam ten robak wyskoczył z ziemi to było całkiem ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 11:22, Latniak napisał:

widoczek: nooo... sami widizcie jak ładny widoczek. Kto zgadnie skąd robiony ?


Port w LA, za statkiem.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 11:24, graczomaniak napisał:

> widoczek: nooo... sami widizcie jak ładny widoczek. Kto zgadnie skąd robiony ?

Port w LA, za statkiem.:))


Zauważ że jest to dość daleko od statku :)
Ale masz rację. Zdjęcie robione z LA, z cypelka wysuniętego najbardfziej na południe. Obok jest latarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 10:45, stalker14 napisał:

Wy też kiedyś spróbujcie pójść z takim składem to zobaczycie :D


Eee. Ja zrobiłem tego questa z samymi henchyami będąc na 18 levelu bodajże. To była dopiero jazda. Jak się musiałem namęczyc żeby po zabiciu kilku veratów przekraść się do Galratha. Koszmar normalnie. Następnym razem robię tego questa z żywymi graczami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 11:34, graczomaniak napisał:

To i ja zamieszcze obrazek, ale nieco trudniej do odgadnięcia gdzie jest to miejsce :D:D:


Czyżby zdjęcie zrobione gdzieś w Ice Floe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować