Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 11:13, DragonLord napisał:

Jest nas około 30 bodajże, co nie jest liczbą wielką, zdarzają się gildie i po 200 członków.


Aktualnie 22 chyba.
Wszyscy którzy chcą się zapisać niech zagadają do oficerów, bo ja w najbliższym czasie raczej nie będe grał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 12:04, DEViANCE napisał:

Chyba nie zrozumiałeś go. Farme (farmić) to się farmi na Tombach grając PvE, a nie pvp


Chyba za bardzo starasz się mnie poprawiać ciągle, bo to jednak ja mam racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 13.04.2006 o 12:26, pitah napisał:

Chyba za bardzo starasz się mnie poprawiać ciągle, bo to jednak ja mam racje ;)


Chyba na odwrót. Chłopak chce farmować, a przeciez farmować się nie da PvP. Chodziło mu o Tomby, czyli stare Tombs of Priemeval Kings gdzie się chodzi farmować po zielone itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś wyraźnie napisał "znajda sie ludzie na tomby bo chce wkoncu jakiegos fame narobic :P" nie napisał, że chce farm robić, farmu się nie narabia, a raczej poprostu farmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 14:59, Tobijas napisał:

ej a to ma byc postac na PvP czy na Role - playing??


Jaka postać? Jak dopiero zaczynasz gre to raczej PvE czyli Role playing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:58, Jozeph napisał:

Koleś wyraźnie napisał "znajda sie ludzie na tomby bo chce wkoncu jakiegos fame narobic :P"
nie napisał, że chce farm robić, farmu się nie narabia, a raczej poprostu farmi :D


Aaaa, rzeczywiście. Przeczytałem "farme". Przepraszam, że wprowadzałem w blad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 15:21, DEViANCE napisał:

Aaaa, rzeczywiście. Przeczytałem "farme". Przepraszam, że wprowadzałem w blad ;)


Ale poprawić jak zwykle musisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 13.04.2006 o 17:17, pitah napisał:

Ale poprawić jak zwykle musisz :P


Poprawiam jak widzę błąd. Zauważyłem farmę to powiedziałem, że farmi się na green itemy na PvE. Jozeph pokazał mi, że zle doczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:25, HumanGhost napisał:

Panowie, co się dostaje za walki w Zaishem Elite? Oprócz faction oczywiście. Jest jakiś limit
walk, które trzeba stoczyć, jest coś dalej?


Nic dalej nie ma, jednak jest to najłatwiejszy sposób na zdobywanie Faction. Jeśli komuś na nim zależy, to pisać do mnie, bo jest tam pewien bardzo łatwy sposob na zdobycie Factiona w bardzo krótki okres czasu (4 trapperów) :) I nawet nie trzeba wydawać Faction na tę postać (tworzysz z gotowych postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:28, pitah napisał:

Jeśli komuś na nim zależy, to pisać do mnie, bo jest tam pewien bardzo łatwy sposob na zdobycie Factiona w
bardzo krótki okres czasu (4 trapperów) :)


Hehe a myślisz, że jak niby grałem? ;-D
A factions się przyda. Choć dziwnie się je rozdaje - nie zawsze dostaje. :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:33, pitah napisał:

No tak, bo po iluśtam zdobytych już nie możesz więcej (jest limit dniowy czy coś takiego).


Aha. Ale to i tak dobrze, że dniowy. Jutro znowu sobie zagram. :-)
Czy skille odblokowane u kapłana balthazara na arenie w trybie PvE są normalnie unlock jak przy zdobyciu czy kupnie u handlarza skilli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:34, Jozeph napisał:

Bo na 24h można dostać tylko 1k faction :D więcej nie dają, bo by było za łatwo.


Oczywiście 1k na tej arenie, żeby nie było wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:34, Jozeph napisał:

Bo na 24h można dostać tylko 1k faction :D więcej nie dają, bo by było za łatwo.


Zrobili tak, bo by można było za darmo faction zdobywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:34, HumanGhost napisał:

Aha. Ale to i tak dobrze, że dniowy. Jutro znowu sobie zagram. :-)
Czy skille odblokowane u kapłana balthazara na arenie w trybie PvE są normalnie unlock jak
przy zdobyciu czy kupnie u handlarza skilli?


Nie. Są dostępne tylko dla postaci PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOWY SPIS CZŁONKÓW GILDII :


NAZWA GILDII :
Wojownicy Gramu
TAG GILDII : WG


NICK NA FORUM : NICK W GRZE :

Lider: Jozeph Milva Sokoleoko R/E, Jozeph Uzdrowiciel Mo/Me, Mesmerise (PvP) Me/Mo
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------
Oficer: pitah Pitah Elema E/(każda), Monk Pitah Mo/Me

Oficer: Latniak Filippa Eilhartt E/Me, Mind Cannibal Me/Mo, Kenna Selborne R/N

Oficer: Konrad512 Kreia Snowwalker Mo/W

Oficer: Arkadiusz Gravey Nobody E/R, Gravey Warrior W/Me

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------
Members: Arar Arwena Kadel N/E, Cathrina Withsun R/Mo

Members: Budo Mastah Budo Mo/Me, Warmaster Budo W/R, Vulshok Battlemage E/Mo

Members: BlackTemplar Sharpshooter X R/E

Members: Cazcader Eskal Nighthawk R/N, Chandra Ealion Mo/W

Members: cassina Cassina Diloca N/Me, Kadath Diloca E/Mo

Members: ChronosTheBlack Chronos The Blue Mo/W, Chronos The Green E/Me,
Chronos The Black W/R, Chronos The Red R/Me

Members: DragonLord Nirvax Dethbringer N/Mo, Kelderom The Strong W/R,
Delenar Ogniokrwisty E/Me

Members: Dirr Maylu Sakurai E/Mo, Cheris Sheridan W/R, Faury Carat Mo/W

Members: graczomaniak Deadly Andrade Me/E, Kondrad Potezny W/Mo, Ormiel Thrommel N/E

Members: HumanGhost Lord of East R/N, Kodo The Renewar Mo/Me

Members: Kafar Tora Kong W/R, God of Asgard N/W

Members: Kara55 Nieros W W/Mo, Ronin Bies W/E

Members: Krejt Adrienne Creyth, Red Cross Creyth (Nie było go więc nie mam profesji)

Members: kamilimaciek King Anonym Smok Mo/W

Members: MonkOfWar Creal Manoth (również rzadko w grze więc nie ma profesji)

Members: Ponury rzniwiaż Sticepeace Warrior W/Mo, Sticepeace Elemen E/(nie wiadomo)

Members: Raider7 Argo Raider W/N, Paul Von Dem R/E

Members: Smaug_PRAWDZIWY Aileen Graves N/Me, Olivia Graves W/E, Chloe Graves W/E (PvP)

Members: Solstheim Darth Vader, Strzele Sie W Oko, Hanibal Lecter *

Members: Qrko Qrko Pl (nie ma go w grze często)

Members: -------- Dente Ashell **

Members: Agrah Agrah Dyr ***
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------

* - Chciałem się z nim skontaktować w grze, ale go nie było. Jeśli będzie online niech do mnie napisze jakie ma
profesje postaci.
** - O nim nie wiemy kompletnie nic. Nie powiedział jaki ma nick na forum, ani jakie profesje. W grze nie ma go
od dwóch tygodni. Chociaż przy nim to mało, ponieważ kiedyś go nie było miesiąć :).
*** - Równierz mało widziany w grze, ale jeśli się nagle pojawi prosze o kontakt.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------
Wszystkie błędy oraz niedogodności związana ze spisem prosze kierować do mnie w grze lub na gg. 5854124.:)

PS. Proszę moderatorów lub pracowników CDP o przypiecie tego postu! Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech nie wyszło dokładnie tak jak chciałem ;/. Jeśli ktoś sie nei bedzie mógł odczytac to prosze kliknąc "Odpowiedz". Prosze równiez kogos o ustawienie tego postu tak jak jest w "Odpowiedz", jeśli sie nei bedzie dalo to trudno;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować