Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2006 o 17:56, HumanGhost napisał:

Ranger Spiker? To jest coś takiego w ogóle w formie pojedyńczej?


Nie ma :) Ja tylko podałem zestaw skilli dla rangera a cały build składa się z 4 R, 3 Mo i 1 N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 18:02, HumanGhost napisał:

I to jest sprawiedliwość! Cholera mne bierze na ANet. Czemu zablokowali dostęp? Musze teraz
wygrać te pięć walk pod rząd w RA a to graniczy z cudem. ;-(


Stwórz Monka do PvP i weź sprawę w swoje ręce :D. Jak pewnie zauważyłeś, dobre teamy mają monki, dzięki temu masz 100% szans, że w teamie będzie healer :). Tylko kup sobie jakiś skill do zdejmowania hexów i nawet stanów, przyda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 18:05, Jozeph napisał:

> Ranger Spiker? To jest coś takiego w ogóle w formie pojedyńczej?

Nie ma :) Ja tylko podałem zestaw skilli dla rangera a cały build składa się z 4 R, 3 Mo i
1 N.


Hmmm... miło by było, byś podał link do tego buildu, umiem trochę grać rangerem, ale bardziej jestem dobry w Necrowaniu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 18:16, DragonLord napisał:

Hmmm... miło by było, byś podał link do tego buildu, umiem trochę grać rangerem, ale bardziej
jestem dobry w Necrowaniu :P.


To spoko, pozdobywaj troche fame''a i zostaniesz orderem ;) (czyli tym necro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 18:16, DragonLord napisał:

Hmmm... miło by było, byś podał link do tego buildu, umiem trochę grać rangerem, ale bardziej
jestem dobry w Necrowaniu :P.


Z tego co wiem to rola N ogranicza się tylko do rzucania Order of the Vampire i Order of Pain.
Tu możesz sobie poczytać o różnych spike''ach -> http://www.guildwars.pl/?art=82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 18:21, Jozeph napisał:

Z tego co wiem to rola N ogranicza się tylko do rzucania Order of the Vampire i Order of Pain.
Tu możesz sobie poczytać o różnych spike''ach -> http://www.guildwars.pl/?art=82


To są 2 skille, dochodzi do tego Res, ale co z zapełnieniem pozostałych 5 slotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Order of the vampire (E)
Order of pain
Blood renewal
Healing breeze
Heal party
Succor (Dark Fury)
Unholy feast (Dark fury)
Res. signet/Ressurect/Restore life

Otrzymałem to po minucie szukania, jest to przykładowy i chyba najprostszy tego rodzaju build, jednak podstawowe rzeczy tutaj są, w Iway jednak nie uzywa się Order of the Vampire, a np. Healing Hands. Proponuję poszukać trochę w necie lub popytać w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 18:36, Puszkin napisał:

Możesz odezwać się do mnie na gg numer xxxxxx :] chciałbym wstąpić w szeregi gildii


A po co mam się do ciebie odzywać? :) Napisz swojego nicka w grze a ja (lub jakiś inny oficer) w wolnej chwili cie przyjmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość często zamiast necro brać do składu biorą FC Order, który to w jednej sekundzie użyje dwóch Orderów. Oczywiście z mniejszą skutecznością, ale są dwa w jednakowym czasie rzucone Ordery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 19:10, DEViANCE napisał:

Dość często zamiast necro brać do składu biorą FC Order, który to w jednej sekundzie użyje
dwóch Orderów. Oczywiście z mniejszą skutecznością, ale są dwa w jednakowym czasie rzucone
Ordery.


To prawda, też się nad tym zastanawiałem, ale Mesmer może mieć problemy z maną, a Necro przecież pobiera dużo z Soul Reapingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok dzięki za tego builda, ja na razie gram sobie na RA takim swoim śmiesznym buildem- warrior na axe+ life siphon i strip enchantment, albo warrior z kombem które opisałem w temacie głównym o gw z desperation blow. Działa ładnie, ale na Ta i HA pewnie nikt mnie nie weźmie :)
pitah----> ale mam pytanie, chyba mi tam dwa elity podałeś xD
(shock i evisecrate)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 19:31, Budo napisał:

Ok dzięki za tego builda, ja na razie gram sobie na RA takim swoim śmiesznym buildem- warrior
na axe+ life siphon i strip enchantment, albo warrior z kombem które opisałem w temacie głównym
o gw z desperation blow. Działa ładnie, ale na Ta i HA pewnie nikt mnie nie weźmie :)
pitah----> ale mam pytanie, chyba mi tam dwa elity podałeś xD
(shock i evisecrate)


Shock to normalny skill Elementalisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2006 o 19:34, pitah napisał:

Shock to normalny skill Elementalisty ;)


Już zauważyłem (myślałem że napisałes skill elite) :)
Pomyślę, najwyżej go zmienię trochę dla siebie (np cleave zamiast evisecrate), coś na obronę (bonetti), cyclone axe na szybką regenerację adrenaliny. Wywalę Executioners strike, bo drogi jak byk :/
Ale shock jest bomba :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycję : zagraj buildem kropka w kropkę jaki ci podałem, a zobaczysz, że nic nie trzeba tam zmieniać ;) Aha, Shocka używaj jako skilla "distruptującego" (np. jak ktoś używa resa, czy jakiego długiego skilla), albo jak kogoś gonisz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy od Środy 12 tego miesiąca stworzyl ktoś nowe postacie/doszedl do gildii/skasowal jakas postac to prosze dac znac w celu uzupelnienia listy. Z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 12:59, Kafar napisał:

Czy od Środy 12 tego miesiąca stworzyl ktoś nowe postacie/doszedl do gildii/skasowal jakas
postac to prosze dac znac w celu uzupelnienia listy. Z góry dziekuje.


Ja zrobiłem swoja postać pvp- Tu I Teraz W/E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 14:29, BrowcioPL napisał:

Ja doszedłem ;)

Postacie:
--> Skrytobojczyni Pl - W/Mo

Witamy w ramionach (Welcome to Arms!)! Swoją drogą... postać pełniąca z reguły rolę ciężkozbrojnego czołgu otrzymała takie imię... Wybacz, nie mogłem się powstrzymać :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować