Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Forumowa Guildia to jakaś zorganizowana akcja czy każdy może wstąpić w jej szeregi?? Bo jak tak to chętnie bym się przyłączył, bo dziś otrzymałem grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 17:07, Anthony napisał:

Forumowa Guildia to jakaś zorganizowana akcja czy każdy może wstąpić w jej szeregi?? Bo jak
tak to chętnie bym się przyłączył, bo dziś otrzymałem grę :D


Napisz w grze do jednego z oficerów lub dowódców, a pewnie Cię przyjmą. Spis masz na poprzednich stroach gdzieś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 17:12, Anthony napisał:

To fajnie! Ale zrobie to dopiero w weekend bo nie mam czasu dzisiaj :(

hehe niedzielny gracz ;)

BTW czy musimy coś wiedzieć wchodząc do tej gildi (jakieś obowiązki czy te sprawy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 17:59, BrowcioPL napisał:

BTW czy musimy coś wiedzieć wchodząc do tej gildi (jakieś obowiązki czy te sprawy)?


Każdy członek musi płacić czesne w wysokości 20k miesięcznie :D

To był oczywiście żart, a tak na serio to zbieramy od każdego gracza jednorazowo 2k na nową gildie usytułowaną w Europie. Oprócz tego powoli próbujemy stworzyć jakąś ekipę do pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lipa ten axe/shock
dzisiaj nie wygrałem ani razu (nie sorry raz wygrałem :))
problem w tym gdzie sie spodziewałem, jest kłopot z adrenaliną, poza tym nie mam kaski na runy, factions tez ograniczone, a shock w ogóle co to kurde jest? nie lepiej disrupting blow, albo disrupting chop? Ew. pokombinować te trzy i zrobić sobie disruptera takiego :>
No nic w każdym razie gram se pvp i jak gildia wezwie postaram sie być gotowy do walki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 18:21, DragonLord napisał:

Może potrzeba do tego tych rękawic zwiększających czas knockdown?


Do axe?
:O
to do knockera sie uzywa co nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z bliżającą sie sesją egzaminacyjną (zaczynam już w sobote a kończe w połowie czerwca- mam 13 przedmiotów do zdania) zawieszam swoją grę w GW, zaczne może znowu grać w 2 połowie czerwca, ale bez dodatku (z niego też musiałem niestety zrezygnować ). Nie obraże się jeżeli szefostwo po tak długim moim stanie nieobecności w grze zrobi mi kicka.
PS.
miłego grania i dużo Factionów i do zobaczenia w przyszlości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jak kara55 moge być znacznie mniej w grze, ale nie z powodu egzaminów tylko spowodu dużej ilości nauki jaką mam w gimnazjum :). Mam co 2 dni jakis sprawdzian także musze sie uczyć. Oczywiście wpadne wieczorkiem na jakąś godzinke i oczywiście postaram sie być na spotkaniach w GH.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 18:26, DragonLord napisał:

A tego twojego shocka to nie przedłuży, co?


Tak dostaję w dupę że nie mam czasu na shocka między przerwami w sprintach jak uciekam walę evisecrate i axe rake/twist i spieprzam dalej :)
to pewnie przez runy a raczej ich brak, no nic powalczę swoim starynm buildem :)
przynajmniej jest oryginalny i działa (trochę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 22:42, czapla56 napisał:

A kiedy są takowe spotkania?? :| X)


Kiedyś były co tydzień w sobotę, ale teraz chyba nie ma. Mieliśmy ćwiczyć pvp, ale nie było wystarczającej ilości chętnych niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam co wy piszecie... nauka jakaś... ja za 3 tygodnie mam maturę, a za naukę na poważnie się jeszcze nie wziąłem :D

Teraz koniec roku szkolnego, czyli na lekcje uczyć się już nie trzeba (z chodzeniem na lekcje też jest różnie :]) Ehhh... nie ma to jak klasa maturalna... a po maturze wakacje (jeszcze w maju) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 22:54, Latniak napisał:

Tak czytam co wy piszecie... nauka jakaś... ja za 3 tygodnie mam maturę, a za naukę na poważnie
się jeszcze nie wziąłem :D


To czemu tak mało grasz? Czyżby Ci się GW znudziło? :D
Ja też mam maturkę i niestety coraz mniej gram, ale za to po wszystkim się zacznie niezłe granie. Tyyyle czasu :) Do tego jeszcze Factions, ho ho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 23:08, Jozeph napisał:

To czemu tak mało grasz? Czyżby Ci się GW znudziło? :D


Po części. Ale postanowiłem wrócić do gry. To jest tak że ostatnio jak gram w coś dłużej to mnie to powoli zaczyna nużyć... tak było z GW, potem z BG2 a teraz FF8 :D Dlatego teraz zaczynamy seryjke od nowa ;]

Dzisiaj grałem już odrobinkę w GW, zacząłem się od nowa przyzwyczajać do gry. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale matura niestety coraz bliżej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 22:51, Jozeph napisał:

>

Kiedyś były co tydzień w sobotę, ale teraz chyba nie ma. Mieliśmy ćwiczyć pvp, ale nie było
wystarczającej ilości chętnych niestety...


Jak coś to ja jestem zawsze chętny... :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować