Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2005 o 10:39, Jozeph napisał:

Cape też już zrobiliśmy ale jak się nie będzie podobać to można zmienic...


No to wrzućcie screeny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 10:16, Budo napisał:

Całe szczęście że polska nazwa.
A kapę ja bym chciał zrobić, co już deklarowałem na początku wątku o forumowej gildii (oczywiście
screeny zapodałbym na forum i byłyby do obgadania).


Wiecie co? Cape kosztuje 2k i każda kolejna zmiana tyle samo, nawet jak zmieniasz lekko zabarwienie. Nie mam nieskończonej kasy, więc mogę jeszcze zmienić ewentualnie 3 razy.
Moim zdaniem to najwięcej do powiedzenia powinny mieć osoby, które się znają na rzeczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2005 o 12:00, DEViANCE napisał:

Moim zdaniem to najwięcej do powiedzenia powinny mieć osoby, które się znają na rzeczy ;p


co do kapoty to znają się na rzeczy wszyscy członkowie gildii :P
A tak w ogóle skoro już się pospieszyliście i zrobiliście tą gildię to napiszcie kto jest liderem i jak widzi działanie naszego klanu.
Na tym screenie nie zawiele widać, ale chyba jest spoko wg mnie. Zrobiłbym poszarpany dół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja jestem liderem. Zarobiłem ostatnio trochę kasy na sprzedaży przedmiotów, więc trochę zaszalałem ;p Postanowiliśmy razem z Jozephem założyć już gildię, aby zacząć treningi na arenach.
Proszę, aby wszyscy z forum, którzy chcą być w Naszej gildii zgłaszali się tylko i wyłącznie do postaci o imieniu i nazwisku: Derek Holom
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 12:33, kucyk12 napisał:

Macie jakiś program np. "Team Speaka" , lub "Ventrillo" ?? Żeby mozna bylo gadać miedzy sobą
?? :P


Ja nie rozumiem tego całego zachwytu możliwością pogadania. To samo można napisać, a zresztą nie każdy ma mikrofon w domu. I jak taka osoba się czuje jak inni sobie gadają a jego jakby nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon mozna juz se kupic ok 6zł :P.. A jak masz walke gildi swojej z inną to zatrzymasz się w miejcu żeby coś napisac ?? Czy wolisz biegać i bić przeciwników i przy okazji gadac !! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 12:41, Arar napisał:

czyli już nie sprzedajesz GW w używkach?
to na dzień dzisiejszy, glidia ilu liczy członków?


Gra była i nadal będzie w używkach... :>
Na ten czas jest nas dwóch ja i Jozeph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2005 o 12:43, DEViANCE napisał:

Gra była i nadal będzie w używkach... :>
Na ten czas jest nas dwóch ja i Jozeph


a reszta po gwiazdce tak?
wiecie może zaczniemy 01.01.2006? Do tego czasu pocwiczymy sami w PvE i zobaczymy którą postacią się nam najlepiej gra? (nie dotyczy "weteranów" GW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 12:48, Arar napisał:


> Gra była i nadal będzie w używkach... :>
> Na ten czas jest nas dwóch ja i Jozeph

a reszta po gwiazdce tak?
wiecie może zaczniemy 01.01.2006? Do tego czasu pocwiczymy sami w PvE i zobaczymy którą postacią
się nam najlepiej gra? (nie dotyczy "weteranów" GW)


A czy w te parę dni można stwierdzić która postać nam się najbardziej podoba ?? Zresztą ja chciałbym i tak najpierw skończyć PvE zanim wezmę się na dobre za PvP i GvG (chyba że będziemy grali to od czasu do czasu to nie ma sprawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 17.12.2005 o 12:48, Arar napisał:

a reszta po gwiazdce tak?
wiecie może zaczniemy 01.01.2006? Do tego czasu pocwiczymy sami w PvE i zobaczymy którą postacią
się nam najlepiej gra? (nie dotyczy "weteranów" GW)


Powtarzam!
Przyjmuję każdego kto się zgłosi! Niech tylko do mnie zagada... Chciałbym jak najszybciej zdobyć kolejnych dwóch graczy, by już zacząć treningi na Team Arena...
Ci którzy jeszcze nie posiadają GW, zostaną naturalnie (oczywiście, of course, freilich, bestimmt, naturlich) przyjęci od razu jak się do mnie zgłoszą :)
Jako, że już mam odkryte wszystkie lokacje (poza Granite Citiadel) będe w stanie wspomóc nowych swoją postacią w niektórych questach*

* - prócz Galrath ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda szanująca się gildia ma taki program jak np."Team Speaka" , lub "Ventrillo"... A ceny mikrofonu są rózne mozesz kupic za 6zł, albo za 36 :P... Wienc macie takie cuśko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 13:26, kucyk12 napisał:

Każda szanująca się gildia ma taki program jak np."Team Speaka" , lub "Ventrillo"... A ceny
mikrofonu są rózne mozesz kupic za 6zł, albo za 36 :P... Wienc macie takie cuśko ??


po co sie powterzasz? mikrofon można kupic za 6 zł, za 36zł można też za 360 zł nie? może byś coś polecił? Jakąś markę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 13:26, kucyk12 napisał:

Każda szanująca się gildia ma taki program jak np."Team Speaka" , lub "Ventrillo"... A ceny
mikrofonu są rózne mozesz kupic za 6zł, albo za 36 :P... Wienc macie takie cuśko ??


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować