Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2005 o 19:52, Latniak napisał:

Chyba że chodzi wam o wspólną grę PvE, to sorki :P


No właśnie, kto powiedział, ze my chcemy PvP grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 21:56, pitah napisał:

> Chyba że chodzi wam o wspólną grę PvE, to sorki :P

No właśnie, kto powiedział, ze my chcemy PvP grac...


Hmmm... nikt też nie mówił że zamierzacie grać PvE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka rada na przyszłość: gildie są z założenia zrzeszeniami graczy nastawionymi na PvP (w tym się mieści GvG - po co innego Guild Hall?). Pomimo, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby gildia była nastawiona na PvE, to w tym momencie ta gildia nie ma sensu bytu (może to komuś nie przeszkadza, ale to jednak jest argument).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 22:19, P3NCZUL napisał:

Taka rada na przyszłość: gildie są z założenia zrzeszeniami graczy nastawionymi na PvP (w tym
się mieści GvG - po co innego Guild Hall?). Pomimo, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby gildia
była nastawiona na PvE, to w tym momencie ta gildia nie ma sensu bytu (może to komuś nie przeszkadza,
ale to jednak jest argument).


Wyciągacie jakieś nieistniejące wnioski! Kto napisał, że gildia będzie nastawiona na PvE? Ludzie, którzy są już w tej gildii właśnie cwiczą GvG, a ja z Budo właśnie zaczynamy grę i chcemy pograc razem na PvE. Czy to takie trudne do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 10:37, pitah napisał:

> Taka rada na przyszłość: gildie są z założenia zrzeszeniami graczy nastawionymi na PvP
(w tym
> się mieści GvG - po co innego Guild Hall?). Pomimo, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby
gildia
> była nastawiona na PvE, to w tym momencie ta gildia nie ma sensu bytu (może to komuś nie
przeszkadza,
> ale to jednak jest argument).

Wyciągacie jakieś nieistniejące wnioski! Kto napisał, że gildia będzie nastawiona na PvE? Ludzie,
którzy są już w tej gildii właśnie cwiczą GvG, a ja z Budo właśnie zaczynamy grę i chcemy pograc
razem na PvE. Czy to takie trudne do zrozumienia?

Ja z chęcią się zaciągnę ale pewnie dopiero mogę dziś w nocy lub jutro bo do 20 siedzę dziś w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 22:19, P3NCZUL napisał:

Taka rada na przyszłość: gildie są z założenia zrzeszeniami graczy nastawionymi na PvP (w tym
się mieści GvG - po co innego Guild Hall?). Pomimo, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby gildia
była nastawiona na PvE, to w tym momencie ta gildia nie ma sensu bytu (może to komuś nie przeszkadza,
ale to jednak jest argument).


Masz jakiś problem, nie wstępuj. Nie masz to po cholerę piszesz. Ja nawet nie wiem, jaką klasę wybrać, a ty mi tu że nasza gildia nie ma sensu. Paru z nas dopiero w śwęta zacznie zabawę, więc nie wiem o co Ci chodzi, co mamy od razu lecieć na gvg? Daj się trochę grą pocieszyć, niektózy chcą se po prostu pograć, nie wspominając już o zaznajomieniu się z całą mechaniką gry, skillami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2005 o 10:44, Tiki`Tiki napisał:

> > Ja z chęcią się zaciągnę ale pewnie dopiero mogę dziś w nocy lub jutro bo do 20 siedzę dziś
w pracy...


Po pierwsze- tnij cytaty, po drugie jak chcesz się zaciągnąć to pisz w grze do naszego lidera- Derek Holom. Są jeszcze oficerowie, ale zapomniałem xywek- masz je na poprzedniej stronie. Warunkiem członkostwa jest obecność na tym forum, zresztą pogadaj z liderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde...., właśnie przyszła do mnie paczuszka z grą... I teraz mam straszny dylemat. Czy rozpakować pude3łko z grą i grać, czy zapakować i sobie pod choinkę położyć :D Normalnie nie iwem co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 15:02, Latniak napisał:

O kurde...., właśnie przyszła do mnie paczuszka z grą...


szczęściarz!! do mnie jeszcze nie doszła i raczej nie dojdzie już dziś. A jutro to na bank nie dojdzie, chyba że poczta polska pracuje w Wigilię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 15:04, Arar napisał:

> O kurde...., właśnie przyszła do mnie paczuszka z grą...

szczęściarz!! do mnie jeszcze nie doszła i raczej nie dojdzie już dziś. A jutro to na bank
nie dojdzie, chyba że poczta polska pracuje w Wigilię?


Przynajmniej nie będziesz w takiej rozterce jak ja :P. Bo jestem teraz podzielony. Jedna moja połowa chce cieszyć się z prezentu spod choinki (który sam sobie kupiłem :D ) a druga chce już grać =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2005 o 15:07, Latniak napisał:

Przynajmniej nie będziesz w takiej rozterce jak ja :P. Bo jestem teraz podzielony. Jedna moja
połowa chce cieszyć się z prezentu spod choinki (który sam sobie kupiłem :D ) a druga chce
już grać =]


wiesz chyba jednak wolałbym miec taką rozterkę. Strach pomyślec jeśli poczta zrobiła już sobie przerwę świąteczno-noworoczną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 15:07, Latniak napisał:

Przynajmniej nie będziesz w takiej rozterce jak ja :P. Bo jestem teraz podzielony. Jedna moja
połowa chce cieszyć się z prezentu spod choinki (który sam sobie kupiłem :D ) a druga chce
już grać =]


Hehe ja mam tak samo, tyle że od tygodnia u mnie leży paczuszka... Rodzice od razu zaaresztowali i nie pozwalali otworzyc musiałem całą siłą woli przezwyciężac pokuse. I dostane dopiero jutro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 16:15, pitah napisał:

> Przynajmniej nie będziesz w takiej rozterce jak ja :P. Bo jestem teraz podzielony. Jedna
moja
> połowa chce cieszyć się z prezentu spod choinki (który sam sobie kupiłem :D ) a druga
chce
> już grać =]

Hehe ja mam tak samo, tyle że od tygodnia u mnie leży paczuszka... Rodzice od razu zaaresztowali
i nie pozwalali otworzyc musiałem całą siłą woli przezwyciężac pokuse. I dostane dopiero jutro
;]


A ja właśnie doszedłem do wniosku, że jednak zainstaluje sobie grę... jutro też bym sobie trochę pograł, a gdybym sobie pod choinkę ją położył to bym pograł dopiero po drugim dniu świąt (wcześniej by rodzicie nie pozwolili) więc..... otwieram pudełko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 16:35, Latniak napisał:

A ja właśnie doszedłem do wniosku, że jednak zainstaluje sobie grę... jutro też bym sobie trochę
pograł, a gdybym sobie pod choinkę ją położył to bym pograł dopiero po drugim dniu świąt (wcześniej
by rodzicie nie pozwolili) więc..... otwieram pudełko :D


Możesz sobie rozpakować grę, zainstalować, wpisać klucz a potem schwać wszyskto spowrotem do pudełka zapakować w papier i wsadzić następnego dnia pod chinkę - dwie pieczenie na jednym ogniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 23:20, Vilfen napisał:

Takie pytanko.Ile sie czeka na na meila z aktywacja konta??Czekam juz ponad 24 godzinki i zaczynam
sie wqr....(wiadomo co:).mam neo 1024.


A ja sie zaczynam wqr jak ktoś spamuje, na dodatek nie na temat jeśli chodzi o topic.

Szykujcie się oficerowie albowiem już niedługo przyjmiecie mnie do gildii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 23:20, Vilfen napisał:

Takie pytanko.Ile sie czeka na na meila z aktywacja konta??Czekam juz ponad 24 godzinki


Tu masz ogólny temat o Guild Wars: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&u=963
Tam możesz zadawać pytania i nie musisz dodawać aż 3 postów :D
A co do maila to dobrze nie pamiętam bo to dawno było ale chyba wogóle takiego nie dostałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 23:41, Jozeph napisał:

> Takie pytanko.Ile sie czeka na na meila z aktywacja konta??Czekam juz ponad 24 godzinki

Tu masz ogólny temat o Guild Wars: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&u=963
Tam możesz zadawać pytania i nie musisz dodawać aż 3 postów :D
A co do maila to dobrze nie pamiętam bo to dawno było ale chyba wogóle takiego nie dostałem
:D


Ja tak samo. Co prawda dostałem jakiś tam mail żeby aktywować konto ale bez użycia tego maila też mogłem sobie normalnie grać.

PS. Nie wytrzymałem. Odpaliłem grę i już jestem w gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z checia sie pisze na gildie. Gildia w której jestem znajduje sie w rozsypce.
Jest dosyc doswaidzczony graczem ze tak powiem :P mam specjalnie zbudowanego w/mo do farmienia wiec w razie czego zawsze moge pofarmic dla troszke kasy. Mam do tego 3 postacie W/mo 20lvl E/me 20lvl R/mo puzniej zmieniam na r/me na trapera 13lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować