Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2008 o 14:48, Vormulac napisał:

Infinity Ward wypuściło zestaw narzędzi do gry. Tak więc można się zabawić w stworzenie własnego
Call of Duty 4. :) Wystarczy zassać ~600MB.

Call of Duty 4: Modern Warfare - Mod Tools
http://www.gamershell.com/download_22849.shtml
http://www.fileshack.com/file.x/11670/Call+of+Duty+4+Mod+Tools
http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=2591&id=13777

Zestaw nie działa pod MS Vista, XP only. :)



Możesz wytłumaczyć na czym to polega i czy to bardzo skomplikowane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:16, Maq2 napisał:

Dalej mam ten problem, siedze mu na ogonie i nic. Pomóżcie!


Musisz go gonić do takiego budynku. On tam wejdzie i na dachu go dorwiesz. Tylko nie możesz się oddalić zbytnio od niego. Raczej go goń niż strzelaj do wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... trudne nie jest, ale łatwe też nie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Kiedyś bawiłem się takimi narzędziami do CoD 1 i nie było trudno. Z tego co widziaem CoD 2 tak samo się wszystko robi jak w 1, a że CoD 4 działa ma tym samym enginie co CoD 2 wydaje mi się, że wszystko się robi podobnie, czyli nie tak sztrasznie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:16, Maq2 napisał:

Dalej mam ten problem, siedze mu na ogonie i nic. Pomóżcie!

Lepiej by było gdybyś napisał z którym dokładnie momentem misji masz problem,ale spróbuje ci pomóc. Od początku: ruszasz wraz z Griggsem za Zachajevem. Zabijasz psa,który wybiega z domu. Docierasz do momentu gdy wspierają go siły wroga. Czekasz na posiłki i razem z nimi czyszcisz okolicę po czym znów ruszasz za Zachajevem. Biegniesz w alejkę po lewo uważając na psy i docierasz do momentu,gdy za metalowym płotem są kolejne siły wroga. Starasz sie je wyeliminować jak najszybciej (najlepiej strzelając w samochody) robisz krok do przodu pojawia się dwóch ludzi na dachu zabijasz ich. Czyścisz granatem strażnicę po prawej i ruszasz alejką po prawej za Zachajevem po drodze eliminujesz wrogów kryjących się za śmietnikami i dochodzisz do schodów prowadzących na parking przed budynkiem. Nie wchódź tam dopóki helikopter nie zlikwiduje MG w budynku. Po tym wbiegasz do budynku eliminując wrogów w środku i kierując się na dach,gdzie już czeka młodszy Zachajev. Mam nadzieję,że pomogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 21:01, mati285 napisał:

> Dalej mam ten problem, siedze mu na ogonie i nic. Pomóżcie!
Lepiej by było gdybyś napisał z którym dokładnie momentem misji masz problem,ale spróbuje ci
pomóc. Od początku: ruszasz wraz z Griggsem za Zachajevem. Zabijasz psa,który wybiega z domu.
Docierasz do momentu gdy wspierają go siły wroga. Czekasz na posiłki i razem z nimi czyszcisz
okolicę po czym znów ruszasz za Zachajevem. Biegniesz w alejkę po lewo uważając na psy i docierasz
do momentu,gdy za metalowym płotem są kolejne siły wroga. Starasz sie je wyeliminować jak najszybciej
(najlepiej strzelając w samochody) robisz krok do przodu pojawia się dwóch ludzi na dachu zabijasz
ich. Czyścisz granatem strażnicę po prawej i ruszasz alejką po prawej za Zachajevem po drodze
eliminujesz wrogów kryjących się za śmietnikami i dochodzisz do schodów prowadzących na parking
przed budynkiem. Nie wchódź tam dopóki helikopter nie zlikwiduje MG w budynku. Po tym wbiegasz
do budynku eliminując wrogów w środku i kierując się na dach,gdzie już czeka młodszy Zachajev.
Mam nadzieję,że pomogłem :)

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:48, PAPISHON napisał:

Cóż... trudne nie jest, ale łatwe też nie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Kiedyś bawiłem się
takimi narzędziami do CoD 1 i nie było trudno. Z tego co widziaem CoD 2 tak samo się wszystko
robi jak w 1, a że CoD 4 działa ma tym samym enginie co CoD 2 wydaje mi się, że wszystko się
robi podobnie, czyli nie tak sztrasznie trudno.



Ale co się takimi narzędziami robi? misje sp? mapy?????????


I mam pytanko na końcu gry gdy lecą napisy i jest piosenka jakiś rap da się go jakoś wyciągnąć i słuchać w np.winampie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapy do multiplayera, do singla (ale to jest o wiele trudniejsze). Ogólnie, możesz robić praktycznie to samo co panowie z Infinity Ward.

Drugie pytanie. Tak da się wyciągnąć, wystarczy rozpakować pewien plik. Jaki? Z tego co mi wiadomo jest to legalne (wyciąganie muzyki z gry), ale jeżeli tylko i wyłącznie jest to dla Ciebie. Niestety prawnikiem nie jestem i nie jestem w 100% pewny czy to legalne, tak więc nie napiszę Ci w którym pliku możesz ową piosenkę znależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 22:31, Adamo 55 napisał:

Kupiłem grę, to chyba kupiłem ją w całości na własny użytek :P

Tak jasne, ale nie wiem czy licencja danego produktu (w tym przypadku CoD 4) pozwala na takie rzeczy. Tak więc sorry, ja Cie nie pomogę. No chyba, że będe przekonany że to w 100% legalne to jak najbardziej mogę pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 22:31, Adamo 55 napisał:

Kupiłem grę, to chyba kupiłem ją w całości na własny użytek :P

Ano właśnie. Kupiłeś w całości, nie w kawałkach. Co prawda nie wiem co i jak z zasadami prawnymi, ale np. tzw. crackowanie gier jest zabronione, bo zmieniasz kod gry, czyli pracę autorów. Jak jest z "wyjmowaniem" poszczególnych elementów gry - nie wiem. Choć podejrzewam że podobnie, bo np. wyjęcie pliku językowego z gry także jest niedozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracie w multi??? napewno :).
Często widze graczy którzy na kogoś kto zabił kogoś granatnikiem wołają noob
lub na kogoś kto ma "męczennika". czemu ktoś jest noob''em bo uzywa granatnika... oczywiście rozumiem to, że gościu cały czas chodzi z granatnikiem... to tak jest noob''em, ale jeżeli zabija na odległość?? tego nie rozumiem:(.
Noi jeszce męczennik. Umiejątnośc jak każda inna... jejku, to że granat mu z ręki wypadł bo nie zdążył rzucić... to niczyja wina :D... jakie są wasze opinie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje, ze dadza opcje wylaczenia poszczegolnych perkow w kolejnych patchach... wyobraz sobie, ze grasz na hardcore, team kills wlaczone, search&destroy, kazda kula moze zabic (do tego czekasz do nastepnej rundy n respawn) i ktos wbija z granatnikiem do tego wybuch soniczny albo meczennik, i w tym momencie staje sie team killerem. A co mam jeszcze przeciwko? zabicie kogos w taki sposob to raczej przypadek a nie skill.

One shot, one kill, no luck, just skill ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:02, Araondoion napisał:

ja mam nadzieje, ze dadza opcje wylaczenia poszczegolnych perkow w kolejnych patchach... wyobraz
sobie, ze grasz na hardcore, team kills wlaczone, search&destroy, kazda kula moze zabic (do
tego czekasz do nastepnej rundy n respawn) i ktos wbija z granatnikiem do tego wybuch soniczny
albo meczennik, i w tym momencie staje sie team killerem. A co mam jeszcze przeciwko? zabicie
kogos w taki sposob to raczej przypadek a nie skill.

One shot, one kill, no luck, just skill ;]


no może, ale są idioci którzy nie dośc że z granatnikiem chodzą, nie dośc że mają bandoliera to jeszcze mają cheaty... najczęściej wh- wall hack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 16:56, ryczypisk napisał:

Gracie w multi??? napewno :).
Często widze graczy którzy na kogoś kto zabił kogoś granatnikiem wołają noob
lub na kogoś kto ma "męczennika". czemu ktoś jest noob''em bo uzywa granatnika... oczywiście
rozumiem to, że gościu cały czas chodzi z granatnikiem... to tak jest noob''em, ale jeżeli
zabija na odległość?? tego nie rozumiem:(.
Noi jeszce męczennik. Umiejątnośc jak każda inna... jejku, to że granat mu z ręki wypadł bo
nie zdążył rzucić... to niczyja wina :D... jakie są wasze opinie na ten temat?

E tam ostatni bastion jest lepszy ale męczennik też potrafi zaleźć za skóre zwłaszcza w serwerach na których nie ma wskaźnika zagrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 18:14, Rosomk napisał:

mam pytanie z multi:Czy złoty kamuflaż daje coś poza(wątpliwą) frajdą?


to daje tylko to że wszyscy którzy widzą to na np. killcamie, najczęściej piszą coś takiego "wow gold gun, respect", poza tym daje zarąbiaszczą widoczność w trawie co nie jest zbyt przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować