Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Mam pytanie. Moglibyście podać jakieś fajne serwy (nie Hardcore) z trybem S&D ? Najlepiej żeby było mało spamerów i kamperów :P Bardzo proszę. Próbuję się właśnie uczyć grać na normalnym trybie. Za bardzo się do hardcore przyzwyczaiłem :P
azur65 ---> jeśli to było pytanie do konkretnej osoby, to kliknij odpowiedź na post tej osoby. Nagle ni z gruchy ni z pietruchy przywaliłeś bez sensownego posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

COD4MW.pl @Shooters.pl IP: 62.181.0.200:28962

Fajny polski serwer. 14 slotów, mało kamperów. Jak trafisz na dobry team, to możesz liczyć też na niezły teamplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dzisiaj nie działa czy coś... wczoraj jeszcze na nim grałem. Za chwilę uruchomie CoD 4 bo sam musze to zobaczyć. Ten serwer jest tym czym kiedyś Fabryka Fragów w CSS (też serwer), mam nadzieje że go nie wyłącza bo codziennie tam grywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 15:12, ryczypisk napisał:

mam pytanie:)
jaki jest najlepszy zestaw dla snajpera z M21?????

Jeśli chcesz długo kampić, to weź M21, Claymory do zaminowania drzwi, i któryś pistolet z tłumikiem (dodatek to oczywiście płuca jak miechy i zakłócanie UAV. A jeśli chcesz przy okazji kogoś zdjąć ze snajperki (jak naprzykład ja :P) To wybierz snajperkę i bonus przesada i wybierz dowolny inny karabin i jakie chcesz dodatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 15:24, kolektor napisał:

> mam pytanie:)
> jaki jest najlepszy zestaw dla snajpera z M21?????
Jeśli chcesz długo kampić, to weź M21, Claymory do zaminowania drzwi, i któryś pistolet z tłumikiem
(dodatek to oczywiście płuca jak miechy i zakłócanie UAV. A jeśli chcesz przy okazji kogoś
zdjąć ze snajperki (jak naprzykład ja :P) To wybierz snajperkę i bonus przesada i wybierz dowolny
inny karabin i jakie chcesz dodatki ;)

dzięki, przyda mi sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 15:25, Rosomk napisał:

Są tu jacyś członkowie SKA? bo chciałbym dołączyc.

Najlepiej poszukaj ich strony lub forum. Forum.gram.pl to nie lista ogłoszeń :P A co do twojego pytania to chyba nie - zaglądam tu często i nikt nie wspominał o takim klanie.
ryczypisk --> Nie ma za co. Jakby jeszcze jakiś problem był to pisz śmiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 14:27, azur65 napisał:

No i co PGT, tacy jesteście mocni?


Dziecko masz problem że gadasz do siebie ?
To już nie pierwszy raz, daj sobie i nam spokój, młehehe.
A PGT jak może zauważyłeś jest takie mocne i już, Pogódź się.
Finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu się kłócicie kto lepszy? Przecież wiadomo, że Łeber :D

A co koleś z wami przegrał do zera, czy coś? W sumie to zawsze są ogromne emocje na meczach klanowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:01, mikal15 napisał:

Normalnie, jak się w rządku jeden za drugim ustawią i na przykład pocisk ze snajperki ;)

ok, dzięki. Bo się z kolegą kłociłem ;/... mi sie narazie udało w ten sposób 2 zabić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:19, ryczypisk napisał:

ok, dzięki. Bo się z kolegą kłociłem ;/... mi sie narazie udało w ten sposób 2 zabić :D

Ja mogę potwierdzić. Raz, praktycznie przez przypadek zabiłem 3 przeciwników. Z Barret-a. Miałem o tyle szczęścia, że jeden kampił, a dwóch za nim się mijało ;) Kompletny fuks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:17, kolektor napisał:

> ok, dzięki. Bo się z kolegą kłociłem ;/... mi sie narazie udało w ten sposób 2 zabić :D

Ja mogę potwierdzić. Raz, praktycznie przez przypadek zabiłem 3 przeciwników. Z Barret-a. Miałem
o tyle szczęścia, że jeden kampił, a dwóch za nim się mijało ;) Kompletny fuks ;)

heh, u mnie to było cos takiego: Siedze sobie w kampie siedze... nagle jeden gościu biegnie mam go na celowniku, a tu z drugiej strony inny, idealny strzał i dwa hs, niestety 2-4 sekundy później sam zginołem... ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem grę i jakoś wcale nie chce mi się do niej wracać - efektowna sieczka. Grę ukończyłem na "Zaprawiony w boju" - umęczyłem się na poziomie z ewakuacją snajperów z miasteczka cyrkowego. Dopiero jak się ukryłem "na zapleczu" i zaminowałem teren udało się przetrwać i wykończyć wrogów. Odpaliłem z ciekawości etap na poziomie początkujący - przeszedłem bez zgonu za pierwszym razem. 2 rózne gry - kto przeszedł grę na easy niech żałuje.
Jedyna ciekawostka to tryb chetów - superkontrast - wg mnie mise w Arabii wyglądają dużo lepiej/efektowniej. Może przejdę grę raz jeszcze z tego tylko powodu. Granaty odłamkowe też wymiatają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować