Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 18:40, LuQeMaStEr napisał:



Sam mam złotego AK47 i uważam, że starając się go zdobyć... traciłem czas. Nie planuję już bawić się w zdobywanie headshotów, za dużo czasu zmarnowałem na rozgrywce, w której jedynym celem było zdobycie kolejnych headshotów. Swoją drogą, wcale nie używam złota w tej broni - niestety z daleka czy bliska tak zakamuflowaną broń zbyt dobrze widać, więc ja korzystam z ''leśnego''.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:33, Dincooo napisał:

Swoją drogą, wcale nie używam złota w tej broni -
niestety z daleka czy bliska tak zakamuflowaną broń zbyt dobrze widać, więc ja korzystam z
''leśnego''.


Co prawda, to prawda. Sądź sobie w krzakach a będzie Cię wdać z daleka ze złotym AK ;]
Ale leśny nie ma co: brzydki a wcale nie pomaga. Cyfrowy roxx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:33, Dincooo napisał:

>

Sam mam złotego AK47 i uważam, że starając się go zdobyć... traciłem czas. Nie planuję już
bawić się w zdobywanie headshotów, za dużo czasu zmarnowałem na rozgrywce, w której jedynym
celem było zdobycie kolejnych headshotów. Swoją drogą, wcale nie używam złota w tej broni -
niestety z daleka czy bliska tak zakamuflowaną broń zbyt dobrze widać, więc ja korzystam z
''leśnego''.

pozdrawiam


no złoty kamuflarz to jest głupi bo wszędzie widać, dlatego ja wolę te "normalne kamuflarze". I ja już nie będę marnował czasu na heady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 20:03, trutututu napisał:

no złoty kamuflarz to jest głupi bo wszędzie widać, dlatego ja wolę te "normalne kamuflarze".
I ja już nie będę marnował czasu na heady

LOL :) Nie no sorry :) Nie będziesz marnował czasu na heady ? Przecież ja jak zdobywam kamuflaż to przy okazji, nie strzelam po głowie dla cama, tylko żeby skuteczniej zabijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 20:03, trutututu napisał:

> >
>
> Sam mam złotego AK47 i uważam, że starając się go zdobyć... traciłem czas. Nie planuję
już
> bawić się w zdobywanie headshotów, za dużo czasu zmarnowałem na rozgrywce, w której jedynym

> celem było zdobycie kolejnych headshotów. Swoją drogą, wcale nie używam złota w tej broni
-
> niestety z daleka czy bliska tak zakamuflowaną broń zbyt dobrze widać, więc ja korzystam
z
> ''leśnego''.
>
> pozdrawiam

no złoty kamuflarz to jest głupi bo wszędzie widać, dlatego ja wolę te "normalne kamuflarze".
I ja już nie będę marnował czasu na heady

ech... racja racja, ale z drugiej strony chociarz cyfrowy warto mieć, bo ten kamufluje bardzo podobnie jak desert i leśny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na niektórych mapkach jest... wszystkich... jest bug na pewno to zauwarzyliście, że z daleka kampienie w trawie nie ma sensu, bo i tak znika :)... troche głupio, ale czasami przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:34, ryczypisk napisał:

na niektórych mapkach jest... wszystkich... jest bug na pewno to zauważyliście, że z daleka
kampienie w trawie nie ma sensu, bo i tak znika :)... trochę głupio, ale czasami przydatne
:)


Trawa z daleka zanika zapewne dlatego, by nie obciążać nią komputera (teoretycznie trawa po drugiej stronie mapki nie powinna nas interesować).
W Call of Duty 2 też tak było, przydawało się zwłaszcza na mapce Brecourt.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 18:15, kolektor napisał:

> PS: wow licznik postów w temacie :O (W prawym dolnym rogu posta).
Ooo :) Nawet tego nie zauważyłem :D Fajne :)
PS. Miałem dzisiaj sytuację, w której koleś na serwie miał złote ak-47. Wszyscy zaczęli się
podniecać. I nad czym te zachwyty ? Tym bardziej że koleś miał wszystkie możliwe bronie złote
- więc albo wszedł z kumplem na pusty serw i nabijał, albo są na to jakieś sposoby, hacki.


Ja znam sposób na 55lvl i wszystkie kamuflaże itp. ale tego nie używam bo moim zdaniem psuje całą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 17:47, Outlander-pro napisał:

> Czy ktoś z Was nie ma w grze muzyki?! Ja tak mam.

Nie mam pojęcia czemu, spróbuj przeinstalowac gierkę.

PS: wow licznik postów w temacie :O (W prawym dolnym rogu posta).


Pierwsze co zrobiłem to przeinstalowałem grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zdobywanie lepszych kamuflażów nic nie daje ,tak? Bo ja mam w P90 czerwonego tygrysa i nie widze różnicy.Choć złoty w killcamie robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 20:07, kolektor napisał:

> no złoty kamuflarz to jest głupi bo wszędzie widać, dlatego ja wolę te "normalne kamuflarze".

> I ja już nie będę marnował czasu na heady
LOL :) Nie no sorry :) Nie będziesz marnował czasu na heady ? Przecież ja jak zdobywam kamuflaż
to przy okazji, nie strzelam po głowie dla cama, tylko żeby skuteczniej zabijać :D


A ja nie za często trafiam w głowę, jak chciałem mieć postrzelać heady to miałem więcej deathów niż fragów, a z resztą z M4 to kilka naboi w klatę starczy aby zabić więc jak już strzelam heady to przez przypadek, bo próbuję celować w klate

P.S miałem się coś zapytać i zapomniałem o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 12:51, trutututu napisał:

A ja nie za często trafiam w głowę, jak chciałem mieć postrzelać heady to miałem więcej deathów
niż fragów, a z resztą z M4 to kilka naboi w klatę starczy aby zabić więc jak już strzelam
heady to przez przypadek, bo próbuję celować w klate

To się na hardcore sprawdza. Jakbyś chciał pograć na normalnym trybie i grał z kolesiami którzy skilla mają i celują po głowie to większych szans byś nie miał :P

Dnia 29.01.2008 o 12:51, trutututu napisał:

P.S miałem się coś zapytać i zapomniałem o co.

No komment :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 14:47, kolektor napisał:

> A ja nie za często trafiam w głowę, jak chciałem mieć postrzelać heady to miałem więcej
deathów
> niż fragów, a z resztą z M4 to kilka naboi w klatę starczy aby zabić więc jak już strzelam

> heady to przez przypadek, bo próbuję celować w klate
To się na hardcore sprawdza. Jakbyś chciał pograć na normalnym trybie i grał z kolesiami którzy
skilla mają i celują po głowie to większych szans byś nie miał :P

Trzeba sobie taki nawyk zrobić. Ja nadal próbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 11:27, Rosomk napisał:

Czyli zdobywanie lepszych kamuflażów nic nie daje ,tak? Bo ja mam w P90 czerwonego tygrysa
i nie widze różnicy.Choć złoty w killcamie robi wrażenie.

Nic nie daje. Przy zmianie kamuflażu nie widzę różnic. Złoty też należy traktować raczej jako nagrodę za wysiłek, coś jakby puchar, niż jak mega wypaśny kamuflaż o niewiarygodnych możliwościach. A że widać tę broń z daleka... Może twórcy wyszli z założenia, że skoro ktoś zaszedł tak daleko w posługiwaniu się bronią danego typu to jest mistrzem i kamuflaż nie jest mu tak naprawdę potrzebny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:22, Melchah napisał:

Nic nie daje. Przy zmianie kamuflażu nie widzę różnic. Złoty też należy traktować raczej jako
nagrodę za wysiłek, coś jakby puchar, niż jak mega wypaśny kamuflaż o niewiarygodnych możliwościach.
A że widać tę broń z daleka... Może twórcy wyszli z założenia, że skoro ktoś zaszedł tak daleko
w posługiwaniu się bronią danego typu to jest mistrzem i kamuflaż nie jest mu tak naprawdę
potrzebny? :)

Ja myślę że to po prostu takie bonusy/arty które zmieniają tylko wygląd ... Mi się najbardziej podoba red/blue tigger i z nimi (o ile mam dla danej broni odblokowane) najczęściej chodzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:54, kolektor napisał:

Mi się najbardziej podoba red/blue tigger i z nimi (o ile mam dla danej broni odblokowane) najczęściej chodzę ...


Mi jakoś specjalnie te kamuflaże nie przypadły do gustu. Ale one też świadczą, że właściciel umie nieźle posługiwać się daną bronią ;) Ja ubóstwiam kamuflaże cyfrowe :D
I jeszcze taka ankieta z mojej strony : Który celownik lubicie najbardziej ?

a) celownik podstawowy
b) celownik laserowy
c) celownik ACOG

Nie wiem dlaczego, ale mi do gustu przypadł ACOG. Może dlatego, że łatwiej celować na dalsze odległości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować