Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Właśnie jestem po grze na serwerze GROM. Grałem na nim kilka razy i jest tam bardzo miła atmosfera. Zazwyczaj (dzisiaj również) trafiają się tam ludzie z którymi można normalnie pograć, ale i również pogadać. Czuje się taki
''koleżeński'' klimat :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grając na 2 różnych serwach trafiłem na 5 różnych noobów używających mombotów. Ja piszę kick this noob. nic....... potem ktoś zrobił głosowanie było 12/1 nie wywaliło ja zrobiłem głosowanie odrazy go wywaliło ale i tak ze 50 headów walną noob jeden nie rozumiem takich ludzi ;/


PS: Wczoraj zabiiłem gościa granatem rzuciłem go w baniak a potem jeszcze jednego od wyuchu.
M14+Kolimator wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 10:04, Łeber napisał:

Zabić kolesia fleshem albo stunem to jest sztuka :P


Powiem Ci że sztuka jak sztuka. Trochę się z tym męczyłem. Trudniej jest oślepiającym. Łatwiej ogłuszającym. Mam te dwa achiventy i już po tym z dwa razy mi się to udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 09:39, Adamo 55 napisał:



Skoro było głosowanie, w którym wynik był 12 do 1, a mimo to gracz nie został wyrzucony, to znaczy to, że grasz na serwerze gdzieś około 30-50 osób =]. Może po prostu wejdź na SD z 10 graczami, tam takich nienormalności nie powinno być..

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem z kumplem to wiele razy choćby przypadkowo on mnie tak zabijał, nie celował we mnie, tylko próbował oślepić. Mi się wydawało, że też trafiałem, więc postanowiliśmy to sprawdzić. I za każdym razem, gdy trafiałem go w głowę (podkładał się, na killcamie było widać, że dostał w głowę) to miał jedynie czerwony ekran. Ja natomiast od razu ginąłem. Dodam, że testowaliśmy oczywiście na tych samych perkach, tzn. niszczyciela czy czegoś w tym stylu...i nie rozumiem o co tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna zabic blyskowym ;) chce tylko dodac, ze kill cama klamie ponoc ;) chociaz sam nie wiem, albo to np. błąd snajperki, bo na kill camie widze jak ktos strzela obok mnie a ja gine mimo wszystko, no i to ponoc jest bug kill camy ;)

ech nie moge znalezc ani jednego podobnego serwa do GROMa, sa hardcore, ale bez huda tylko, reszta to samo, a pozniej sie dziwie, ze moje G3 nie zabija jednym strzalem, pozniej zmieniam od razu na ak47 i lepiej ;) ogolnie ostatnia prawie ciagle latam z Ak47 z tlumikiem i jest wymiot :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 13:28, Araondoion napisał:

mozna zabic blyskowym ;)

Jasne. Raz się o tym przekonałem. Wbiegam do pomieszczenia, a jakiś n00b z mojego teamu próbował tam właśnie flasha wrzucić. Dostałem heada i po mnie :D
A co do KillCam. Wydaje mi się że źle pokazuje czas trwania akcji. Nieraz wydawało mi się że dłużej trwał pojedynek 1on1 a ona pokazuje go w 3 sek. No chyba że to tylko takie złudzenie.
Udało mi się przekonać do normalnego trybu :P Co prawda nie gram jeszcze tak dobrze jak na HardCore, ale już zazwyczaj minimalnie na + jestem :P
bleblep --> Nie. CoD nie wydała firma CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja wiem, że można zabić błyskowym. Przeczytaj jeszcze raz mojego posta, bo chyba niedokładnie to zrobiłeś za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak zaczynałem być snajperem (bo w takich grach tylko to mnie interesuje) to nie umiałem trafić bięgnących ludzi... teraz to przynajmniej 60% dostaje heady... ale i tak jeste jeszcze zqawolny w celowaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 15:52, ryczypisk napisał:

ja jak zaczynałem być snajperem (bo w takich grach tylko to mnie interesuje) to nie umiałem
trafić bięgnących ludzi... teraz to przynajmniej 60% dostaje heady... ale i tak jeste jeszcze
zqawolny w celowaniu :(


Ciekawe. Ja poruszającym się szybko ludziom rzadko kiedy trafię w głowę. Chociażby ze względu na ping (pewne opóźnienie jest, a w tym przypadku jest ono szczególnie niesympatyczne).
Gratuluję skilla.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 13:28, Araondoion napisał:

ech nie moge znalezc ani jednego podobnego serwa do GROMa, sa hardcore, ale bez huda tylko,
reszta to samo, a pozniej sie dziwie, ze moje G3 nie zabija jednym strzalem, pozniej zmieniam
od razu na ak47 i lepiej ;) ogolnie ostatnia prawie ciagle latam z Ak47 z tlumikiem i jest
wymiot :>


Pare stron wcześniej mam posta z serwerami HardCore takimi jak właśnie GROM. Ja osobiście lubię grać na LDA. 3 sekundy po śmierci czekania i brak killcama. FF off. A co do G3 ma większe obrażenia niż M14 a jak mam moc obalajacą to M145 zabija od razu (chyba że z penetracji dostanie). Ogólnie klasa "szturm" to dla mnie:
Jakiś karabin szturmowy z ACOG
Złoty deeagle
Bandloier
Moc obalająca
Pewnie celowanie (zamiast celownika laserowego)
Czasami zamiast pewnego celowania biorę penetracje bo wtedy jak na Mapce sięwidzi wroga za scianą to łatwo się go zabija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm no wlasnie je sprawdzalem i mi sie wydawalo nie to samo, albo moze pomylilem cos ;)
heh ja lubie akcje typu mapa Bloc, wszyscy kampia sie po budynkach, w koncu mi sie udaje zakrasc od tylu z martwa cisza i anty uav i wycinam od tylu i nagle przybywa mi 7 killow ;> ;)

ACOG jakos nie przepadam, na bliskie odleglosci nie fajne dla mnie ;) ja to gram teraz raczej G3 albo Ak47 zaleznie od mapy, czasem z tlumikiem czasem bez, w zaleznosci od ilosci osob. a perki zawsze te same by byc niewidocznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zchwalacie ten server Grom,ze takie high skille tam graja wiec ide zagrac na niego i zweryfikuje to:)Po czym umieszcze screena z najlepszym moim wynikiem osiagnieteym na tym serveir.Podkreslam najlepszym chodzby to bylo 1 - 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę, żeby ktokolwiek wspominał, że jest tam strasznie ciężko, tylko ludzie chwalą atmosferę. Co jest zresztą prawdą. Ale abstrahując od tego wszystko zależy na jakich ludzi trafisz. Bo niektórzy z tego klanu naprawdę są pr0, ale to raczej 2-3 osoby, a reszta nie prezentuje jakiegoś wygórowanego poziomu. Nawet dla kogoś takiego jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować