Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

heh wiesz jaki jest najlepszy styl gry? ;d kiedys jak mi sie nudzilo na shipmencie 16 vs 16. normal, bralem meczennika i caly czas latalem z nozem, tzw. samobojczy styl, ginalem i moj granat zabijal tych co byli w poblizu, ale to tylko troche, zeby achivment zrobic ;) ale to jeden z najbardziej noobowatych stylow gry ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 16:45, Krizard napisał:

ja przeszedlem call of duty 4 w jeden dzien :P wedlug mnie jest troche za krotki! a po sieci
nie gralem, bo mi sie nie chcialo :D


A zagraj, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 16:45, Krizard napisał:

ja przeszedlem call of duty 4 w jeden dzien :P wedlug mnie jest troche za krotki! a po sieci
nie gralem, bo mi sie nie chcialo :D

troche?? raczej bardzo troche ;/... a o dodatku to długo chyba nie usłyszymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:52, ryczypisk napisał:

troche?? raczej bardzo troche ;/... a o dodatku to długo chyba nie usłyszymy...

O dodatku wogóle nie usłyszymy. Było już mówione. Infinity Ward pracuje teraz nad Call of Duty 5, najprawdopodobniej z powrotem w realiach II WW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 20:30, kolektor napisał:

> troche?? raczej bardzo troche ;/... a o dodatku to długo chyba nie usłyszymy...
O dodatku wogóle nie usłyszymy. Było już mówione. Infinity Ward pracuje teraz nad Call of Duty
5, najprawdopodobniej z powrotem w realiach II WW


Mnie się już II WŚ lekko przejadła, zdecydowanie wolałbym ujrzeć CoD5 we współczesnych realiach :) Chociaż, może jeszcze jednego CoD w realiach II WŚ jakoś przełknę, jeśli tylko tak jak CoD4 będzie miał jakąś fabułę (a nie zlepek misji i różnych wydarzeń z wojny), będzie mocno różnorodny i bardzo zaskakujący (grając w CoD4 czułem się jakbym oglądał jakiś świetny film wojenny).

A odnośnie dodatku - to na 100% pewne, że takowego nie będzie? Mnie mocno zaintrygowała ostatnia misja w CoD4, dała mi do zrozumienia, że może jednak dodatek będzie i tym razem wcielimy się w jakieś jednostki antyterrorystyczne czy coś, a nie żołnierzy.

PS. Jak to możliwe, że w CoD4 spotykamy starego znajomego Cpt. Price? To jakiś jego potomek czy może nieśmiertelny bohater? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 21:01, Sth`Devilish napisał:

PS. Jak to możliwe, że w CoD4 spotykamy starego znajomego Cpt. Price? To jakiś jego potomek
czy może nieśmiertelny bohater? ;]


Argh, wałkowane setki razy: Cpt.Price to znak serii: pojawia się w każdej części, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 21:01, Sth`Devilish napisał:

Mnie się już II WŚ lekko przejadła, zdecydowanie wolałbym ujrzeć CoD5 we współczesnych realiach
:) Chociaż, może jeszcze jednego CoD w realiach II WŚ jakoś przełknę, jeśli tylko tak jak CoD4
będzie miał jakąś fabułę (a nie zlepek misji i różnych wydarzeń z wojny), będzie mocno różnorodny
i bardzo zaskakujący (grając w CoD4 czułem się jakbym oglądał jakiś świetny film wojenny).

Ja również wolałbym żeby CoD 5 był kontynuacją historii CoD 4 ... Ale cóż ... ostateczna decyzja w rękach Infinity Ward.

Dnia 27.01.2008 o 21:01, Sth`Devilish napisał:

A odnośnie dodatku - to na 100% pewne, że takowego nie będzie? Mnie mocno zaintrygowała ostatnia
misja w CoD4, dała mi do zrozumienia, że może jednak dodatek będzie i tym razem wcielimy się
w jakieś jednostki antyterrorystyczne czy coś, a nie żołnierzy.

Raczej nie. Twórcy zaprzestali tej praktyki już przy CoD 2.

Dnia 27.01.2008 o 21:01, Sth`Devilish napisał:

PS. Jak to możliwe, że w CoD4 spotykamy starego znajomego Cpt. Price? To jakiś jego potomek
czy może nieśmiertelny bohater? ;]

To taki smaczek od twórców w stronę fanów serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 21:12, kolektor napisał:

> Mnie się już II WŚ lekko przejadła, zdecydowanie wolałbym ujrzeć CoD5 we współczesnych
realiach
> :) Chociaż, może jeszcze jednego CoD w realiach II WŚ jakoś przełknę, jeśli tylko tak
jak CoD4
> będzie miał jakąś fabułę (a nie zlepek misji i różnych wydarzeń z wojny), będzie mocno
różnorodny
> i bardzo zaskakujący (grając w CoD4 czułem się jakbym oglądał jakiś świetny film wojenny).

Ja również wolałbym żeby CoD 5 był kontynuacją historii CoD 4 ... Ale cóż ... ostateczna decyzja
w rękach Infinity Ward.
> A odnośnie dodatku - to na 100% pewne, że takowego nie będzie? Mnie mocno zaintrygowała
ostatnia
> misja w CoD4, dała mi do zrozumienia, że może jednak dodatek będzie i tym razem wcielimy
się
> w jakieś jednostki antyterrorystyczne czy coś, a nie żołnierzy.
Raczej nie. Twórcy zaprzestali tej praktyki już przy CoD 2.
> PS. Jak to możliwe, że w CoD4 spotykamy starego znajomego Cpt. Price? To jakiś jego potomek

> czy może nieśmiertelny bohater? ;]
To taki smaczek od twórców w stronę fanów serii ;)

Smaczny smaczek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 21:12, kolektor napisał:

To taki smaczek od twórców w stronę fanów serii ;)


To szkoda, że nie ma innych znanych z CoD1-2 bohaterów :) A ja mam nadzieję, że w którymś CoD ujrzymy jeszcze Lt. Vasquez - ta postać najbardziej mi się w CoD4 spodobała, taki typowy charyzmatyczny twardy napakowany żołnierz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 21:40, Sth`Devilish napisał:

To szkoda, że nie ma innych znanych z CoD1-2 bohaterów :) A ja mam nadzieję, że w którymś CoD
ujrzymy jeszcze Lt. Vasquez - ta postać najbardziej mi się w CoD4 spodobała, taki typowy charyzmatyczny
twardy napakowany żołnierz :D

Ja polubiłem Gaz-a z SAS-u :) Smutno trochę było gdy ten sku.... Zahajev go zastrzelił :/ Ale może się jeszcze pojawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedługo kupie cod4 a jako że niegdy nie grałem w żadną cześc tej serii prosze o jakieś rady dla początkujących np:jakie programy dodatkowe sa potrzebne albo jakie bronię są dobre itp z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 20:30, kolektor napisał:

> troche?? raczej bardzo troche ;/... a o dodatku to długo chyba nie usłyszymy...
O dodatku wogóle nie usłyszymy. Było już mówione. Infinity Ward pracuje teraz nad Call of Duty
5, najprawdopodobniej z powrotem w realiach II WW

no troche przewalą, bo przed premierą CoD4 mówili że już czas skończyć z II wś, bo gry o niej są produkowane dłużej niż ona sama trwała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 14:13, bleblep napisał:

niedługo kupie cod4 a jako że niegdy nie grałem w żadną cześc tej serii prosze o jakieś rady
dla początkujących np:jakie programy dodatkowe sa potrzebne albo jakie bronię są dobre itp
z góry dziekuje

Wątpię, żeby ktoś miał czas na pisanie artykułu wymieniającego wszystkie cechy, rady i bronie, mające związek z CoDem.

Skorzystaj raczej z googla niż z forum. Na hasło Call of Duty wyrzuci Ci kilka bardzo dobrych - do tego polskich - linków do stron poświęconych wyłącznie CoD. Polecam wszystkie pięć pierwszych, które zwróci google. Mnóstwo informacji, które powinny Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 15:33, MajorZero napisał:

Czy ktoś z Was nie ma w grze muzyki?! Ja tak mam.


Nie mam pojęcia czemu, spróbuj przeinstalowac gierkę.

PS: wow licznik postów w temacie :O (W prawym dolnym rogu posta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 17:47, Outlander-pro napisał:

PS: wow licznik postów w temacie :O (W prawym dolnym rogu posta).

Ooo :) Nawet tego nie zauważyłem :D Fajne :)
PS. Miałem dzisiaj sytuację, w której koleś na serwie miał złote ak-47. Wszyscy zaczęli się podniecać. I nad czym te zachwyty ? Tym bardziej że koleś miał wszystkie możliwe bronie złote - więc albo wszedł z kumplem na pusty serw i nabijał, albo są na to jakieś sposoby, hacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Co do tego kolesia. Imo to nie jest zbytnio możliwe, aby uczciwie ( czytaj : bez pomocy kolegi albo hacka ) zdobyć złoto na wszystkich broniach. Trzeba być cholernie, nieprzeciętnie dobrym graczem i mieć niebiańską cierpliwość, by osiągnąć ten cel ( uczciwie ofc ).
Jeszcze jedno zdanie do złotych broni. Moim zdaniem wyglądają one fajansiarsko ( nie żebym zazdrościł ) - jak plastikowa, ew. metalowa, zabaweczka z ruskiego bazaru. Ja osobiście nie zdobyłem jeszcze złotego kamuflażu, ale miałem kilka razy okazję pograć złotym Desert Eaglem - od razu wiedziałem, że nigdy nie będę go chciał.
Jeśli chodzi o kamuflaż do broni. Ja najbardziej lubię cyfrowy - bardzo fajnie wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 18:40, LuQeMaStEr napisał:

Co do tego kolesia. Imo to nie jest zbytnio możliwe, aby uczciwie ( czytaj : bez pomocy kolegi
albo hacka ) zdobyć złoto na wszystkich broniach. Trzeba być cholernie, nieprzeciętnie dobrym
graczem i mieć niebiańską cierpliwość, by osiągnąć ten cel ( uczciwie ofc ).

No właśnie. A on na takiego nie wyglądał. Kosiłem go z ak-47 aż miło :P

Dnia 28.01.2008 o 18:40, LuQeMaStEr napisał:

Jeszcze jedno zdanie do złotych broni. Moim zdaniem wyglądają one fajansiarsko ( nie żebym
zazdrościł ) - jak plastikowa, ew. metalowa, zabaweczka z ruskiego bazaru. Ja osobiście nie
zdobyłem jeszcze złotego kamuflażu, ale miałem kilka razy okazję pograć złotym Desert Eaglem
- od razu wiedziałem, że nigdy nie będę go chciał.
Jeśli chodzi o kamuflaż do broni. Ja najbardziej lubię cyfrowy - bardzo fajnie wygląda ;)

Ja chodzę ze złotym ds-em - kolor dla mnie nie ma większego znaczenia ;) A złotego Desert Eagle zdobywasz po osiągnięciu 55 poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować