Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 18:19, Rechh napisał:

mam problem bo ustawiłem sobie za wysokom garfe w multi i teraz jak włanczam to mi pisze poza
czestotliwoścą moge to jakoś zmienic??;]=]

Spróbuj skasować plik config_mp.cfg w swoim profilu i uruchomić ponownie grę (zanim go skasujesz zrób kopię). Jeśli się nie odpali przywróć ten plik i znajdź w nim linijkę seta r_mode "", między cudzysłowy wstaw np. 800x600 (czyli będzie wyglądać tak seta r_mode "800x600" i odpal grę.

Jeśli się nie odpali to chyba tylko reinstalka pomoże.

Edit: Jeszcze jedna zmienna z pliku konfiguracyjnego. Zmień wartość tej zmiennej seta r_displayRefresh "" na 60. To częstotliwość odświeżania monitora, może Ci nie wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga odkryłem nowy uber zestaw do multi xD
W każdym razie postanowiłem zaszaleć po multi z shotgunem i powiem tak: strasznie mocna broń, aż dziw że ludzie z nią nie latają. Daje opis zestawu:
Shotgun z rączką ten drugi, z 4 nabojami w magazynku ( raczka bardzo poprawia celność)
Desert Eagle (do walenia na średnie - dalekie odległości lub w krytycznych sytuacjach bkliskie)
Perk 1 - Brak
Perk 2 - ten perk od większego dmg, zapomniałem ja księ nazywa :P (ew. można zastąpić "Kieszonkostwem"("Sleight of Hand") ale ja wolę walnąć raz, a porządnie :D
Perk 3 - tu polecałbym "Ostatni Bastion" Połączenie z Desert Eaglem daje bardzo pozytywne wyniki

Ten zestaw chyba najbardziej polecam na dominację/TDM ale na np SD też sprawuje się świetnie. Gramy, aż odblokujemy rączkę. Do tego czasu polecam chodzić z "Bandolierem" jako perk 1.
Z takim zestawem po prostu lata się i fraguje non stop :D Warto wbijać się w tłumy wrogów, z reguły pierwszy strzał powala przeciwnika, a jeśli nas ubiją - wtedy w całym zamieszaniu Ostatni Bastion sprawdza się znakomicie, zwłaszcza z Desertem. Z tym zestawem grało mi się wczoraj wspaniale, a nwet lepiej niż z m4 xD
Z reguły połowa fragów leciała z Deserta, druga połowa z shotguna :D
Najlepiej latać z pistoletem (naprawdę świetny jest Desert - cieszę się że go wczoraj unlocknałem), a przy bliższych kontaktach wyjmowac shotguna; i gra muzyka.
Ogólnie gorąco polecam, tak mi się to spodobało, ze polecic to na form musiałem :D
Życzę wielu fragów !

Ps: a mozę wy podzielicie sięwaszymi pr0 zestawami ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 18:31, Outlander-pro napisał:

Uwaga, uwaga odkryłem nowy uber zestaw do multi xD
W każdym razie postanowiłem zaszaleć po multi z shotgunem i powiem tak: strasznie mocna broń,
aż dziw że ludzie z nią nie latają.

Bo generalnie shotgun tylko z bliska się przydaje, ale podobnie jak Ty odkryłem, że w bliskim starciu nie daje szans :). Z tym, że w sumie najlepiej się tym walczy na małych przestrzeniach (budynki), przynajmniej mnie, wtedy rzeczywiście frag za fragiem :). Na większych przestrzeniach walą do mnie jak do kaczek a ja mogę tylko pokiwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2007 o 18:36, Melchah napisał:

Bo generalnie shotgun tylko z bliska się przydaje, ale podobnie jak Ty odkryłem, że w bliskim
starciu nie daje szans :). Z tym, że w sumie najlepiej się tym walczy na małych przestrzeniach
(budynki), przynajmniej mnie, wtedy rzeczywiście frag za fragiem :). Na większych przestrzeniach
walą do mnie jak do kaczek a ja mogę tylko pokiwać :)


Właśnie dlatego trzeba się dużo kryć i sprintować jak najbliżej do przeciwnika, jeśli się nie da to wyciąga się Deserta i 2 - 3 strzały i koleś pada. Dlatego biegam naprzemian, na otwartych przestrzeniach raczej z Desertem,a potem z shotgunem, choć może trochę częściej z shotgunem bo wystarczy używać taktyki: do przeszkody, sprint, chwilę odczekać i sprint by wpakować niczemu nie spodziewającemu się wrogowi porcję śrutu w twarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ponieważ zamierzam stworzyć a potem wsadzić na youtube''a filmik z CoD''a 4 z utworem "Name of the game" ale nie wiem jaki program pozwala nagrywać to co robimy. Może któryś z Was mi doradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. :)

Mam pewien, trochę chyba dość dziwny i nietypowy, problem. ;P

Najpierw jednak troszkę wyjaśnień.

CoDa 4 kupiłem jakiś czas temu, zainstalowałem, ściągnąłem patcha 1.3 i odpaliłem. Giera śmigała bezproblemowo na singlu i w multi. Grałem sobie przyjemnie, zdobywałem levele, wszystko fajnie, więc postanowiłem zrobić tygodniową przerwę (chodzi o tryb multiplayer). :P
Po tymże odpoczynku nastała pora powrotu, ale najpierw zainstalowałem patcha 1.4 (a bo się pojawił).

I teraz:

Odpalam tryb multi, zaczynam wyszukiwanie serwerów... i jakoś tak pustawo... jeszcze trochę cierpliwości, mówię sobie... okej, są! Tyle, że znalazło mi pięć serwerów z pingami rzędu 17 000 (sic!). LOL xD I tak mam do dzisiaj :P niektóre mają 8k, inne nawet 20k. :D A w informacjach o serwerach mam puste okienko...

Może ktoś się z czymś takim spotkał, ewentualnie zna jakieś rozwiązanie (zanim zdecyduję się po prostu na reinstall, poprzedzony uninstallem :P)?

LOL normalnie :D (ale grać nie mogę ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 18:49, Outlander-pro napisał:

Właśnie dlatego trzeba się dużo kryć i sprintować jak najbliżej do przeciwnika, jeśli się nie
da to wyciąga się Deserta i 2 - 3 strzały i koleś pada. Dlatego biegam naprzemian, na otwartych
przestrzeniach raczej z Desertem,a potem z shotgunem, choć może trochę częściej z shotgunem
bo wystarczy używać taktyki: do przeszkody, sprint, chwilę odczekać i sprint by wpakować niczemu
nie spodziewającemu się wrogowi porcję śrutu w twarz :D

Nie głupia metoda :). Sprawdzę jak działa, kiedy odblokuję Deserta (jeszcze troszeczkę ;)), bo tymi pukawkami co mam to niestety nic nie ustrzelę (dlatego też ten perk "Ostatni Bastion" nie bardzo mi się przydaje, nie mogę tymi pistolecikami nikogo położyć :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 18:31, Outlander-pro napisał:

Ps: a mozę wy podzielicie sięwaszymi pr0 zestawami ? :P


Dwa moje zestawy:

#1.
Broń główna: RPD z uchwytem ( jak dla mnie jest najporęczniejszy )
Broń poboczna: Najlepiej Desert Eagle
Granaty dodatkowe: dowolnie
Perk 1: Bandolier // RPG x2
Perk 2: Double Tap // Stopping Power
Perk 3: Martyrdom // Last Stand

Wszystko zależy od mapy i przeciwników, jednakże grałem tym zestawem już wiele razy i wiem, że dobrze się sprawdza. RPD to moim zdaniem najlepszy z dostępnych przenośnych karabinów maszynowych. M249 SAW ma zbyt duży rozrzut, a M60 strzela za wolno ( chyba, że mamy perka "Double Tap" ).

#2.
Broń główna: M16 z celownikiem Red Dot
Broń poboczna: wedle uznania
Granaty dodatkowe: wedle uznania
Perk 1: Bandolier // C4 x2
Perk 2: Stopping Power
Perk 3: Martyrdom

Mój ulubiony zestaw. M16 jest zabójcze praktycznie na każdy dystans. Jeśli ktoś woli można red dot''a zastąpić celownkiem ACOG, ale wg. mnie jest on bardzo niepraktyczny. C4 bieżcie, jeśli lubicie zastawiać pułapki na wrogów - przydatne głównie w trybie Znajdz i Zniszcz, albo Sztab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 20:44, kviathus napisał:

[...]

Ja u siebie mam tak bardzo często i jak zdążyłem się zorientować chodzi o szybkość neta. Jeżeli w danym momencie jest słaba i pingi są niewyobrażalnie wysokie, wtedy nawet serwery nie chcą się załadować. Po prostu taki znak, że nie warto grać w danej chwili. ;)

Co do mojego ''pr0'' zestawu to w zasadzie mam zawsze inny skład na każdą mapę. Jednak chyba najczęściej można mnie spotkać z takim zestawieniem:

1. Broń podstawowa - P90 + tłumik --> strasznie dobra broń na krótkie i średnie dystanse! Jeżeli lubisz grać odważnie, dynamicznie to bardzo polecam.
2. Broń dodatkowa - Barrett kaliber.50 --> co tu dużo mówić. Dobra snajperka przyda się na każdej mapie. No.. może oprócz Shipment, czy jak ona tam ma. ;)
3. Specjalny granat - błyskowy --> nie ma to jak rzucić granat i wybijać z noża. :D

Perk 1 - Claymore x2 --> Lepszego dodatku jak dla mnie tam nie było. Nieraz zabija, ale częściej alarmuje, że ktoś nadchodzi. Ogólnie nie stosuję za często.
Perk 2 - Przesada --> dlatego mam Barrett''a. ;)
Perk 3 - Głębokie uderzenie --> przydaje się do snajperki i nie tylko..

Ogólnie rzecz ujmując nie ma tu jakiś specjalności. A co do shotgun''a to dziś zrobię sobie taką mieszankę i zobaczę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2007 o 21:03, kuko7 napisał:

Co do mojego ''pr0'' zestawu to w zasadzie mam zawsze inny skład na każdą mapę....


Oczywiście ja też mam na każdą mapę inny zestaw, albo to tez zależy od humoru ^^
A teraz po prostu opisałem zestaw, który utworzyłem i gram od wczoraj i sprawdza się znakomicie (kurde, jakoś się strasznie tym zestawem zachwyciłem, tez dlatego że odblokowałem wczoraj Deserta, który sprawdza się znakomicie ^^). Jak bede miał czas to opiszę pozostałe zestawy z którymi chodzę.

Ps. wysłałem Ci invite''a na Xfire''a. Może razem zagramy, albo coś ^^
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po demie spodobał mi się nawet nowy CoD ale nie widzę jednak całej jego wspaniałości... możecie mi opisać różnicę pomiędzy doznaniami z dema i pełnej wersji?? pytam bo zastanawiam sie nad grami na ferie zimowe:D pewnie sobie jakąś strzelankę kupię tylko wybieram pomiędzy GoW (gdyby nie problemy techniczne z nim to nie miałbym dylematu) Timeshift i właśnie CoD 4. To jak jest z tą pełną wersją?? faktycznie tak kopie tyłek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już przyszło do wypisywania zestawów. Ja głównie używam tych trzech:

#1
M4 + celownik laserowy
Desert Eagle
Granat błyskowy

3x Odłamkowy
Moc obalająca
Martwa cisza

#2
G3 + tłumik
M40A3
G. błyskowy

2xClaymore
Przesada
Martwa cisza

#3
MP5 + tłumik
Desert Eagle (albo M9 dla dodatkowej amunicji)
G. błyskowy

3x Odłamkowy
Moc obalająca
Martwa cisza

Pierwszy zestawik na mapy, na których nie za bardzo da się posnajpić typu District czy Strike. M4 jest wystarczająco celne na średnie i długie dystanse. Na mapy z rozleglejszymi przestrzeniami biorę #2 (chociaż G3 o niebo lepiej sprawdza się w HC). A na ciasne typu Vacant MP5. Mój ulubiony perk - Martwa cisza, odkąd zacząłem go używać nie mogę bez niego biegać, chodząc wydaje się taki hałas jak słoń w składzie porcelany, a ja lubię dźgnąć wroga w plecki. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:29, player000 napisał:

To jak jest z tą pełną wersją?? faktycznie tak kopie tyłek??


W porównaniu do najlepszych misji z CoD4 ta z dema jest co najwyżej średnia. Jest kilka perełek, które na pewno na długo zapadną Ci w pamięć i będziesz do nich wracał latami. No i główny powód, dla którego kupiłem CoD4 - niesamowity wręcz multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:03, kuko7 napisał:

> [...]
Ja u siebie mam tak bardzo często i jak zdążyłem się zorientować chodzi o szybkość neta. Jeżeli
w danym momencie jest słaba i pingi są niewyobrażalnie wysokie, wtedy nawet serwery nie chcą
się załadować. Po prostu taki znak, że nie warto grać w danej chwili. ;)


Troszkę mnie pocieszyłeś. ;)

Dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:58, PAPISHON napisał:

Ja też tak czasami mam. Pomaga jedynie reconnect na dany serwer.

A jeśli nawet to nie pomaga. PB mam najnowszy, patch v1.4 też i nie wiem co jest. Cały czas wywala mnie, tylko tym razem nawet jednej planszy zagrać nie mogę. Jeśli macie jakieś pomysły co z tym zrobić, to pomóżcie. Mam na razie poziom Kaprala i nie chciałbym na tym zakończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować