Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2007 o 20:07, kedzior141 napisał:

Jak już kupię CoD4 to napewno spróbuję:)

A spróbuj teraz z przykładowym serwerem - Start -> Uruchom -> wpisz "ping 193.47.83.170 -t" i sprawdź jaki będzie "czas".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 23:06, Cmq napisał:

> Jak już kupię CoD4 to napewno spróbuję:)
A spróbuj teraz z przykładowym serwerem - Start -> Uruchom -> wpisz "ping 193.47.83.170
-t" i sprawdź jaki będzie "czas".


Szpan, mi wychodzi średnio 42 pingu xD nvm
BTW dziś odblokowałem MP44 i powiem że można się poczuć jak w CoD2 xD Ale broń mocna, tylko double tap trzeba koniecznie wziąć bo inaczej to masakra. Ale ma mocnu dmg, przyzwoita celność ... podoba mi się ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 17:41, Rechh napisał:

kto gra w multi bo ja ciagle natrafiam na anglikow i na innych a nigdy na polaków;/


A ja nie wiem czy się cieszyć zę na jednych natrafiłem:P Bo prócz dużej ilości bardzo dużej przekleństw i tym podobnych nie bardzo mnie zachęcili do grania z nimi:P
Gram w CoD4 muliti dopiero od kilku dni więc jestem jeszcze "świeży" bo ostatnia stzelanka w mutli to był CoD1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 19:54, kedzior141 napisał:

Możecie mi powiedzieć czy da się grać w multiplayer''a na 128kb/s?


PRÓBUJ BEZ ZASTANOWIENIA!!!!

Ja mam radiówke 256.Gdyby nie to że moj dostawca niedba o nas klientow i czasami siec zwlaszcza popoludniu jest przeciażona to pingi mam ok 50 i to takze na serverach zagranicznych.Ale znow gdy dopadna lagi to jest 999,ale to zadko i kazdemu to sie zdarza,a czasami mam lepszy ping niz kumpel grajacy na 2Mb NEo:)
Probuj napeno sobie w mp pograsz.

BTW.W tym przykładowym serverze mam ping ok 50,a Outlander-pro ma ok 42,a neta ma 4x szybszego.Odp nasuwa sie sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że dużo zależy od serwera. Na niektórych będziesz miał po 200 pingu , a znowu na innych po 50.
To nie tylko szybkość twojego neta się liczy. Ale przy 128k/s wątpię by fajnie śmigało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na łączu 128kb/s może być ciężko. Chodź to zależy w dużej mierze od serwera na którym grasz. Ja mam łącze 512kb/s i śmiga pięknie aczkolwiek jak dopadnie lag to trzeba sie pozegnać z serwem.
KEDZIOR141>> Możesz popróbować może trafi Ci sie jakiś nielagerski serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 09:28, FerraEnzo napisał:

[...]

Hoho, gdybyś miał równe 256 kb/s to niemożliwe byłoby to, że Twój ping waha się w granicach 50.
Dla porównania ja mam 512 kb/s (też radiówkę) i najmniejszy ping jaki miałem wynosił 60.. i to w środku nocy.
Poza tym mogę grać tylko rankami do 12:00, i wieczorami lub nocami. W południe ping wynosi równe 999. :)

Edit: Mówię o polskich serwerach. Angielskie i niemieckie też są dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie ponarzekam :)
jak zwykle na tłumaczenie, w singlu. Ogólnie nie zwracam na nie uwagi, ale nazwa pierwszej misji Jacksona - w oryginale to ''Charlie don''t surf'', czyli nawiązanie do kultowego tektsu płk.Kilgore''a z ''Czasu Apokalipsy''. Powinno byc ''Charlie (albo w tamtym kontekscie - zółtki) nie surfują'' a jest ''Charlie, nie surfuj'' :/

Ale, juz po misji na statku adrenalina wylewa sie uszami, a wrazenie uczestnictwa w akcji oddzialu specjalnego jest doskonale. Gram dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 13:09, kedzior141 napisał:

Napewno spróbuję. Tylko ja mam też radiówkę niestety, ale będę próbował:)

I co że masz radióweczkę? Ja też taki net posiadam i nie narzekam na niego. Ping w okolicach 60- 80. Chyba jeszcze ani razu, w żadnej grze nie miałem problemu z pingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy wszycy z tymi radiówkami macie. Ja też posiadam ten typ internetu, i jak wpomniałem post wcześniej moje pingi zawsze są w okolicach 60- 80. W nocy zdarza się, że spadnie do 40. W zimie, w deszcz, w gorące lato jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 15:41, PAPISHON napisał:

I co że masz radióweczkę? Ja też taki net posiadam i nie narzekam na niego. Ping w okolicach
60- 80. Chyba jeszcze ani razu, w żadnej grze nie miałem problemu z pingiem.

A jaką masz prędkość, bo kurde to trochę niemożliwe, że ja mam takie wysokie pingi, skoro Wy przy takim samym, albo gorszym (FerraEnzo) macie o wiele mniejsze..
Może mam jakieś limity na szybkość w grach, wiecie gdzie to sprawdzić, albo coś w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuko jest to możliwe, mialem kilka razy okazje z toba grac i mailes duze pingi.Ja tez mam czasami duze ale ide do dostawcy(jak nie ja to ojciec)i na drugi dzien jest ok.Wiec wszystko zalezy od dostawcy i jakosci lącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:21, FerraEnzo napisał:

Kuko jest to możliwe, mialem kilka razy okazje z toba grac i mailes duze pingi.Ja tez mam czasami
duze ale ide do dostawcy(jak nie ja to ojciec)i na drugi dzien jest ok.Wiec wszystko zalezy
od dostawcy i jakosci lącza.

I co ten dostawca Ci wtedy zmienia w łączu?
Nie wiem o co chodzi, bo jak nawet robiłem testy na speed''a to zawsze wychodziło w granicach 512 kb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz interent radiowy to możliwe, że ktoś podpiął się pod ciebie wykorzystując niezabezpieczony router. Sprawdź, czy twój router jest zabezpieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować