Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 20:59, ryczypisk napisał:

znaczy wiesz tak jak w CDA pisało żeby mieć te nowe obrazki cos tam :D

Ta opcja jest dostępna (niestety) jedynie na konsolach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy warto ponownie kupic CoD4 zeby sobie pograc na necie? Bo kupilem premierówke, przeszedlem 2 razy i sprzedałem kompletnie zapominając o mozliwosci rozgrywki online. Nie mowcie mi o grafice itp tylko jak wyglada multi no i czy warto kupic ponownie gre tylko po to by pograc online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:21, viajpi napisał:

Powiedzcie mi czy warto ponownie kupic CoD4 zeby sobie pograc na necie? Bo kupilem premierówke,
przeszedlem 2 razy i sprzedałem kompletnie zapominając o mozliwosci rozgrywki online.
Nie mowcie mi o grafice itp tylko jak wyglada multi no i czy warto kupic ponownie gre
tylko po to by pograc online.


Warto. Multi wymiata. Zdobywasz poziomy, dostajesz nowe bronie, dodatki do nich a gra jest dynamiczna i ogólnie bardzo przyjemna. W sumie Single powinno Cię zachęcić do Multi. W multi się gra świetnie zwłaszcza jak z kimś grasz z kim współpracujesz. Na pewno warto. Szkoda że sprzedałeś gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:08, Adeq napisał:

Gramy spara. Wszystko jest ok wygrywamy dużą różnicą punktów i tu nagle ni z gruszki
ni z pietruszki przeciwnik wychodzi (bez ostrzeżenia czy cuś) z servera :| No po prostu
żal się zrobiła nam ich xd

Też mieliśmy taką sytuację. Powiedzieliśmy że gramy na zasadach MPL i daliśmy im regulamin. Po czym zaczęli nagminnie łamać go, gdy poprosiliśmy o zaprzestanie (np. 2 snajperów w team-ie) powiedzieli że nie było o tym mowy i wyszli. A w regulaminie jest jak wół ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:24, Kerigun napisał:

> Powiedzcie mi czy warto ponownie kupic CoD4 zeby sobie pograc na necie? Bo kupilem
premierówke,
> przeszedlem 2 razy i sprzedałem kompletnie zapominając o mozliwosci rozgrywki online.

> Nie mowcie mi o grafice itp tylko jak wyglada multi no i czy warto kupic ponownie
gre
> tylko po to by pograc online.

Warto. Multi wymiata. Zdobywasz poziomy, dostajesz nowe bronie, dodatki do nich a gra
jest dynamiczna i ogólnie bardzo przyjemna. W sumie Single powinno Cię zachęcić do Multi.
W multi się gra świetnie zwłaszcza jak z kimś grasz z kim współpracujesz. Na pewno warto.
Szkoda że sprzedałeś gre.



Przeszedłem 2 razy, zrobiłem pare filmików, wrzuciłem na youtube a, że potrzeba mi było troche kasy szybko to postanowiłem sprzedac a teraz żałuje jak zwykle zreszta po sprzedazy gry w nieprzemyslany sposób. Moze uda mi sie cos tanio trafic na allegro póki jeszcze ludzie graja na multi. Póki co juz od 4 lat pykam online w Wolfa Enemy Territory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 21:48, Outlander-pro napisał:

wiem
jedno: G36C nie tknę w ogóle - koszmarnie mi się tym gra - tragiczna szczerbinka i jakoś
subiektywnie nie jest dla mnie odpowiednia :)


Szczerze mówiąc, po przejściu singla niesamowicie napaliłem się na grę G36C w multi, czekałem i doczekałem się (stare dzieje ;-) ). Niestety, okrutnie się rozczarowałem - broń wygląda gorzej (celownik laserowy między innymi) niż w trybie pojedynczego gracza, odgłos strzału po prostu odstrasza a całość sprawia wrażenie plastikowej zabawki. Takie przeciwieństwo AK-47. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po sukcesie Call of Duty 2 Multiplayera, twórcy tworzyli Call of Duty 4 głównie z myślą o Multiplaye''rze,
Oczywięcie, odpalaj multi, przekonasz się jak fajne jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:28, Tokix napisał:

Po sukcesie Call of Duty 2 Multiplayera, twórcy tworzyli Call of Duty 4 głównie z myślą
o Multiplaye''rze,
Oczywięcie, odpalaj multi, przekonasz się jak fajne jest :)



Odpale ale najpierw trzeba kupic egzemplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:28, Tokix napisał:

Po sukcesie Call of Duty 2 Multiplayera, twórcy tworzyli Call of Duty 4 głównie z myślą
o Multiplaye''rze,

I to widać :) Multi w CoD 4 po prostu wymiata i będę to powtarzał do znudzenia :) Sądzę że CoD 4 odrzucę dopiero wtedy, jak wyjdzie CoD 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:26, viajpi napisał:

Przeszedłem 2 razy, zrobiłem pare filmików, wrzuciłem na youtube a, że potrzeba mi było
troche kasy szybko to postanowiłem sprzedac a teraz żałuje jak zwykle zreszta po sprzedazy
gry w nieprzemyslany sposób. Moze uda mi sie cos tanio trafic na allegro póki jeszcze
ludzie graja na multi. Póki co juz od 4 lat pykam online w Wolfa Enemy Territory :)


Ta gra pozostanie przez dłuższy czas na multi. Ja gier nie sprzedaje choć by nie wiem co. Kupiłem i nie chce się ich pozbywać. A CoD4 to przede wszystkim multi (za krótki single).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:31, Kerigun napisał:

Ta gra pozostanie przez dłuższy czas na multi. Ja gier nie sprzedaje choć by nie wiem
co. Kupiłem i nie chce się ich pozbywać. A CoD4 to przede wszystkim multi (za krótki
single).

Z tego co mi wiadmomo, to CoD4 jest bardziej nastawiony na multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:31, Kerigun napisał:

> Przeszedłem 2 razy, zrobiłem pare filmików, wrzuciłem na youtube a, że potrzeba
mi było
> troche kasy szybko to postanowiłem sprzedac a teraz żałuje jak zwykle zreszta po
sprzedazy
> gry w nieprzemyslany sposób. Moze uda mi sie cos tanio trafic na allegro póki jeszcze

> ludzie graja na multi. Póki co juz od 4 lat pykam online w Wolfa Enemy Territory
:)

Ta gra pozostanie przez dłuższy czas na multi. Ja gier nie sprzedaje choć by nie wiem
co. Kupiłem i nie chce się ich pozbywać. A CoD4 to przede wszystkim multi (za krótki
single).


A mi sie tam przyjemnie w singla gralo choc masz racje ze troszke za krótki ale i tak bardzo wciagajaca i klimatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:44, viajpi napisał:

A mi sie tam przyjemnie w singla gralo choc masz racje ze troszke za krótki ale i tak
bardzo wciągająca i klimatyczna.


Multi to tak jakby przedłużenie single. Tak się mówi o CoD 4 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 23:24, Kerigun napisał:

> A mi sie tam przyjemnie w singla gralo choc masz racje ze troszke za krótki ale
i tak
> bardzo wciągająca i klimatyczna.

Multi to tak jakby przedłużenie single. Tak się mówi o CoD 4 ;P



no to sie ciekawie zapowiada dla mnie. teraz tylko znalezc w miare tani egzemplarz :) dzieki za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2008 o 22:08, Adeq napisał:

Kolejna sprawą jest to że mam GF8800 GTS Athlona 4800+ i 2 GB ramu i gra mi się tnie
na średnio - wysokich :| a czytając komentarze innych powinna mi śmigać na maxymalnych
;/ Co może być nie tak?



Kolega odemnie z klanu na C2D E4500 ma 20-60 fps''ow na low i 800x600,dla porownania ja gram na P IV 3,2 Ghz i mam od 35-125 fps''ow.dziwna gierca;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o tym wiecie - jedną z nowych (czterech) mapek do Call of Duty 4 będzie odświeżona wersja mapy Carentan z Call of Duty 2 (w CoD1 ta mapa też występowała). Carentan jest chyba najbardziej lubianą mapą z CoD2, więc myślę, że jest się z czego cieszyć ;).

...Ja tymczasem odpoczywam od wspaniałości tej gry, niestety ale nadmierne granie w tego zabijacza czasu w nauce nie pomaga. Polecam niektórym z Was to samo..

edit: Łapajcie filmik: http://youtube.com/watch?v=IXpel3ZRqrM ;)

pozdrawiam

20080316090509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 08:39, FerraEnzo napisał:


> Kolejna sprawą jest to że mam GF8800 GTS Athlona 4800+ i 2 GB ramu i gra mi się
tnie
> na średnio - wysokich :| a czytając komentarze innych powinna mi śmigać na maxymalnych

> ;/ Co może być nie tak?


Kolega odemnie z klanu na C2D E4500 ma 20-60 fps''ow na low i 800x600,dla porownania
ja gram na P IV 3,2 Ghz i mam od 35-125 fps''ow.dziwna gierca;]



Ja ma mC2D E4300, 1GB RAM i Radeon X1950pro i mam jakies 30fpsów przy 1024x768 ze wszystkim na maxa i to nei sa żarty. Na youtubie sa filmiki ktore zrobilem wlasnie w tej rozdzialce no i mam mase screenow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 08:39, FerraEnzo napisał:

Kolega odemnie z klanu na C2D E4500 ma 20-60 fps''ow na low i 800x600,dla porownania
ja gram na P IV 3,2 Ghz i mam od 35-125 fps''ow.dziwna gierca;]

To wszystko zależy od odpowiedniego zoptymalizowania gry. Ja na swoim kompie (Athlon X2 3600+, 1 GB ram, Geforce 8600 GT) wyciągałem 30-50 fps. Znalazłem poradnik, jak odpowiednio poprzestawiać w konfigu. Po tym zabiegu miałem stałe 60. Później jeszcze na próbę wgrałem sobie cfg jakiegoś pr0 playera i mam stałe 80 fps przy ładnej grafice. Ciekawe kiedy dojdę do 125 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować