Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Ja jednak wierzę w to, że community pierwszej części MW się nie załamie po wydaniu dwójki i nadal będzie sporo ludzi pocinających na multi w Call of Duty 4. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy idzie jakoś odzyskać utracony key ? Nie mam go nigdzie zapisanego, a pewnego dnia - ni stąd ni z owąd gra go usunęła :/ Klucz był zakupiony via internet stąd nie mam pudełka, na którym byłby serial. Oczywiście znam wszystkie passy do konta, nick itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Ciężka sprawa. W wypadku wersji pudełkowej (jak rozumiem kupiłeś w wersji elektronicznej?) nie byłoby problemu, ale spróbuj napisać mejla do LEMu. Kłopot z udowodnieniem, że masz legala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 18:22, Merovingian napisał:

Hm. Ciężka sprawa. W wypadku wersji pudełkowej (jak rozumiem kupiłeś wersję elektroniczną?)
nie byłoby problemu, ale spróbuj napisać mejla do LEMu. Problem z udowodnieniem, że masz
legala.


No właśnie - kupiłem elektroniczną wersję - myślałem,że może ktoś zna jakiś support Ubi od takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 18:25, dawidos160 napisał:

No właśnie - kupiłem elektroniczną wersję - myślałem,że może ktoś zna jakiś support Ubi od takich rzeczy


Wybacz stary, nic z tego nie będzie. Ew. możesz skontaktować się ze sprzedawcą, ale będzie ciężko cokolwiek z tym zrobić. Ale spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze
Czy złote karabinki odznaczają się lepszymi parametrami czy tylko są złote?
Czy znacie jakiś wypróbowany polski serwer gdzie można spokojnie pograć bez konieczności wkurzania się na cheatersów
najlepiej jakieś zmixowane tryby gry bez hardcoru
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 12:31, Zand79 napisał:

Czy złote karabinki odznaczają się lepszymi parametrami czy tylko są złote?


Są złote, czyli dostajesz +100 punktów do lansu... ;) A na serio, to poza wyglądem niczym nie różnią się od "zwykłych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 12:31, Zand79 napisał:

Czy złote karabinki odznaczają się lepszymi parametrami czy tylko są złote?

Są tylko złote i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli miałbym się lansować to już ciekawsze są czerwone albo niebieskie bo chyba i tak nikt nie zwraca uwagi czy ktoś ustrzelił cię ze złotego guna czy z innej pukawki. Jedna i ta sama śmierć i tak zepsuł ci statystyki.
A co z serwerami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 12:41, Zand79 napisał:

A co z serwerami???

Co do serwerów to można powiedzieć tylko że prawie wszystkie(jakieś 99,99%) to tylko HC a co do cheaterów to oni są wszędzie(dla mnie każdy kto używa rolki do strzelania to cheater!!)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 19:58, mistshoo napisał:

Mam pytanie do ludzi , którzy maja CoD 4 na X360 . Dużo ludzi gra online? I ilu maksymalnie
ludzi może grać na jednym serwerze?


Ludzi gra w chu....k :] A max na serwie to chyba 16/32 ale bardziej to 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo gdzie moge kupić coda4 bo na allegro same pre ordery -.- ?

i odpowiecie mi na tamte pytanie jeśli któryś z gramowiczy tak robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:49, Jan3d napisał:

i odpowiecie mi na tamte pytanie jeśli któryś z gramowiczy tak robił?


Ech...
Teoretycznie wszystko powinno grać. Pobierasz grę przez Steama (wcześniej rejestrując ją poprzez ww. klucz) i grasz. Steam oferuje też możliwość wrzucenia gry już po pobraniu na płytkę, więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widział już ktoś gdzieś moze w sklepie COd4 w tej nowej cenie? Bo niby jutro ma premiere reedycja czyli w sumie powinni już rzucić do sklepów;) Nie moge sie doczekać aż sobie to kupie i zasiąde na multi wreszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, właśnie dowiedziałem się, że premiera reedycji znowu została przesunięta. Nowy termin to 18 sierpnia a nie 14 jak miało być (a pierwotnie nawet 7).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 15:38, Citkowsky napisał:

Super, właśnie dowiedziałem się, że premiera reedycji znowu została przesunięta. Nowy
termin to 18 sierpnia a nie 14 jak miało być (a pierwotnie nawet 7).


skąd te info ?? że o 4 dni kolejnego opoźnienia

a co do tych kluczy za 45 to dostałem info od tego faceta że są one z holandi i nei są na STEAM!!tylko klucze cd-key

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 15:46, Jan3d napisał:

> Super, właśnie dowiedziałem się, że premiera reedycji znowu została przesunięta.
Nowy
> termin to 18 sierpnia a nie 14 jak miało być (a pierwotnie nawet 7).

skąd te info ?? że o 4 dni kolejnego opoźnienia

a co do tych kluczy za 45 to dostałem info od tego faceta że są one z holandi i nei są
na STEAM!!tylko klucze cd-key



na wirtusie zmienili datę premiery.
W empiku nadal towar jest niedostępny i nie ma możliwości zamówienia preorderu;/ A nie widzi mi się płacić 59zł za grę i jeszcze 10zł za przesyłkę, to już się dużo robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jutro premiera coda4 no 3 tygodnie jeszcze dystrybutor przedłużał te oczekiwanie na premiere jak bedzie dostępne w empiku od razu lece ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować