Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 19:57, Iqor napisał:

Po misji, w której sterujemy samolotem szpiegowskim, gra wychodzi do Windowsa. Wiem, że jest
to spowodowane plikiem iw3sp.exe. Miał ktoś taki problem? Proszę o pomoc!


było wałkowane milion razyxP w katalogu gry wchodzimy do miles wyszukujemy plik "mssmp3.asi" i zmieniamy jego nazwę na "mssmp3.bak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Helo :)
Jednak hardcore mode wymiata :) uznałem że o wiele lepiej sie na nim gra a nawet o wiele prościej :). Singiel wymiata i według mnie każdy singiel w każdej grze powinien taki być :) (krótki i tak dynamiczny). Gre oceniam na 9+/10 :) bo czasami przesadzono z ilością wrogów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 23:05, Jack Bauer napisał:

Helo :)
Jednak hardcore mode wymiata :) uznałem że o wiele lepiej sie na nim gra a nawet o wiele prościej
:). Singiel wymiata i według mnie każdy singiel w każdej grze powinien taki być :) (krótki
i tak dynamiczny). Gre oceniam na 9+/10 :) bo czasami przesadzono z ilością wrogów :)


no, z tymi wrogami to sie częściwo zgodze, czasami jest ich zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Kto z was wyczekał do końca napisów po ukończeniu singla? Bo jak ktoś nie wyczekał i nie zaglądał w wybór misji to tam się pojawiła nowa misja. Ja sobie poczekałem do końca. xDxDxDxDxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 09:57, trutututu napisał:

Mam takie pytanie: Kto z was wyczekał do końca napisów po ukończeniu singla? Bo jak ktoś nie
wyczekał i nie zaglądał w wybór misji to tam się pojawiła nowa misja. Ja sobie poczekałem do
końca. xDxDxDxDxDxD


Ja poczekałem do końca napisów . Wtedy mamy uratować vipa z pokładu samolotu - na weterianie mission impossible...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 09:57, trutututu napisał:

Mam takie pytanie: Kto z was wyczekał do końca napisów po ukończeniu singla? Bo jak ktoś nie
wyczekał i nie zaglądał w wybór misji to tam się pojawiła nowa misja. Ja sobie poczekałem do
końca. xDxDxDxDxDxD


Ja czekałem, bo czytałem o tej misji bonusowej i chiałem ją zobaczyć, gdybym nie wiedział, na pewno bym nie czekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 12:33, Ecko09 napisał:

> Mam takie pytanie: Kto z was wyczekał do końca napisów po ukończeniu singla? Bo jak ktoś
nie
> wyczekał i nie zaglądał w wybór misji to tam się pojawiła nowa misja. Ja sobie poczekałem
do
> końca. xDxDxDxDxDxD

Ja czekałem, bo czytałem o tej misji bonusowej i chiałem ją zobaczyć, gdybym nie wiedział,
na pewno bym nie czekał.


Tylko że nie trzeba było czekać, bo jak już przeszedłeś fabułę to jak zajrzałeś do wybór misji to tam pojawił się "epilog" i w niej jest ta misja :)

A ja czekałem beż czytania o tej misji ale nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie czekałem i później zajrzałem do wyboru misji i zobaczyłem, że jest jeszcze jedna. Więc ją przeszedłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 13:01, kuko7 napisał:

Ja tam nie czekałem i później zajrzałem do wyboru misji i zobaczyłem, że jest jeszcze jedna.
Więc ją przeszedłem. :)

A ja poczekałem, nie wiedząc o tej misji :) W większości gier czekam do ostatniego napisu, tu akurat się opłacało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dziś grałem pierwszy raz na tej mapce, a jak się podoba? Hmm.. na pewno jest trochę trudniej niż na normalnym Crash, bo jest ciemno. Poza tym ozdoby wyglądają ok i bardzo przyjemnie się gra. Najlepszy jest nalot! Zamiast uciekać, chce mi się śmiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 16:24, kuko7 napisał:

No właśnie dziś grałem pierwszy raz na tej mapce, a jak się podoba? Hmm.. na pewno jest trochę
trudniej niż na normalnym Crash, bo jest ciemno. Poza tym ozdoby wyglądają ok i bardzo przyjemnie
się gra. Najlepszy jest nalot! Zamiast uciekać, chce mi się śmiać. :)

Mi mapa baardzo się podoba :) Chyba nawet bardziej niż normalny Crash. Ma ten klimat ... Już wiem gdzie będę w wigilię grał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wypada się zapytać, czy Call of Duty 4: Modern Warfare będzie poprawnie działać na moim komputerze: AMD Athlon 3000+ (1,8 ghZ), 1024 MB Ram i Gainward GeForce 6600GT 128 MB VRAM. Tak mniej więcej 20 FPS''ów na minimalnych wyciągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:27, Budyn napisał:

Nie wiem, czy wypada się zapytać, czy Call of Duty 4: Modern Warfare będzie poprawnie działać
na moim komputerze: AMD Athlon 3000+ (1,8 ghZ), 1024 MB Ram i Gainward GeForce 6600GT 128 MB
VRAM. Tak mniej więcej 20 FPS''ów na minimalnych wyciągnie?


bedziesz miał nawet koło 40 FPS.Dwa razy słabszej kompie i z 512 ram miałem koło 20 FPS. Nawet na średnio/wysokich pograsz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:27, Budyn napisał:

Nie wiem, czy wypada się zapytać, czy Call of Duty 4: Modern Warfare będzie poprawnie działać
na moim komputerze: AMD Athlon 3000+ (1,8 ghZ), 1024 MB Ram i Gainward GeForce 6600GT 128 MB
VRAM. Tak mniej więcej 20 FPS''ów na minimalnych wyciągnie?

Mam podobny komputer jak Ty, nawet ze słabszym procesorem, a gram w 1024x768 i w prawie że maksymalnych ustawieniach i jest płynnie ;) Jedynie na otwartych przestrzeniach minimalnie haczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj, że w CoD`a 4 grasz! Muszę sobie z Tobą pograć, ostatni raz grałem w CoD 1 z koleżanką z klasy, ale od roku nie mam z nią konaktu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:47, PAPISHON napisał:

Nie gadaj, że w CoD`a 4 grasz! Muszę sobie z Tobą pograć, ostatni raz grałem w CoD 1 z koleżanką
z klasy, ale od roku nie mam z nią konaktu :P

Bardzo chętnie bym z Tobą zagrała, ale niestety mam tak fatalne łącze internetowe, że nawet nie próbuję uruchamiać multi :) Na szczęście tryb single jest znakomity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować