Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Mam takie pytanie. Graliśmy dzisiaj klanówkę na serverze innego clanu, ale wywalało nas i koleś kazał nam zmienić maxpackets z 30 na 60. Po meczu zmieniłem znów na 30. I stąd moje pytanie. Czy mogę mieć w związku z tym jakieś problemy ( PB ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:18, LuQeMaStEr napisał:

Mam takie pytanie. Graliśmy dzisiaj klanówkę na serverze innego clanu, ale wywalało nas
i koleś kazał nam zmienić maxpackets z 30 na 60. Po meczu zmieniłem znów na 30. I stąd
moje pytanie. Czy mogę mieć w związku z tym jakieś problemy ( PB ) ?


Nie, skoro zmieniłeś na poprzednią wartość, to nie. Chociaż ja raz zmieniłem (też jakoś z 30 na 50 czy 60) i gram nadal na tych ustawieniach, na wszystkich serwach i żadnych problemów z PB nie miałem. Poza tym im większa wartość cl_maxpackets tym lepiej. Komp wtedy częściej wysyła informacje do serwera a dzięki temu można zredukować lagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:26, Adamo 55 napisał:

P90 broń dla noobów? Czasem sobie z nią zrobie slocik na mapy gdzie się gania po budynkach
jest zajefajny/a
A za nooba się nie uważam



Uwaza sie tak bo P90 zostalo zablokowane w ligach bo jest poprostu za mocne a nie dlatego bo ktos sobie tak wymyslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie teraz gram an hardcorach i ostatnio kiedy wszedłem na zwykły serwer nie wiedziałem co jest, dlaczego tak cięzko mi zabić kogos ;)... Od teraz gram tylko na hrad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:46, ryczypisk napisał:

Przeważnie teraz gram an hardcorach i ostatnio kiedy wszedłem na zwykły serwer nie wiedziałem
co jest, dlaczego tak cięzko mi zabić kogos ;)... Od teraz gram tylko na hrad...



E tam hardcore jest dla sofciarzy ;] No ale właśnie HC bardzo oducza grania na normalmode, ale chyba ja też zacznę grać na HC bo coraz trudniej mi jest trafić na normal mode S&D.

A no i jeszcze pytanko (ale już do wszystkich): Jak sie pisze na kolorowo? Abo jeszcze jedno: Zna ktoś może jakiś polski serwer S&D, albo na przemian S&D z TDM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:50, trutututu napisał:

A no i jeszcze pytanko (ale już do wszystkich): Jak sie pisze na kolorowo? Abo jeszcze
jedno: Zna ktoś może jakiś polski serwer S&D, albo na przemian S&D z TDM?

jak naciskasz shift+6=^... potem wpisujesz liczby od 1 do 8 chyba... i masz kolorek, nie pamiętam jaki numer od jakiego koloru... :P... czyli przykład ^5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:56, ryczypisk napisał:

> A no i jeszcze pytanko (ale już do wszystkich): Jak sie pisze na kolorowo? Abo
jeszcze
> jedno: Zna ktoś może jakiś polski serwer S&D, albo na przemian S&D z TDM?
jak naciskasz shift+6=^... potem wpisujesz liczby od 1 do 8 chyba... i masz kolorek,
nie pamiętam jaki numer od jakiego koloru... :P... czyli przykład ^5...

ale bajer, a jak będę chciał każda literę osobno innym kolorem, to to będzie tak: ^2L^3O^7L?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 17:03, DJ Szlafrok napisał:

> ale bajer, a jak będę chciał każda literę osobno innym kolorem, to to będzie tak:
^2L^3O^7L?

Tak.


Jaki rozbudowany post.

O!!! Post mi się nie zedytował, bo jeszcze jedno pytanie miałem zadać... No nie skleroza nie boli... O jest przypomniałem sobie: Jak się gada przez mikrofon w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ponowię swoją prośbę. Proszę o podanie mi IP jakiś serwów HC, max 18 osób, najlepiej z Polski ( fajnie by było, gdyby ten serw miał niskie pingi). Byłbym bardzo wdzięczny.

@ Moras - ten serwer GROM''u był super. Szkoda tylko, że bez PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 17:08, trutututu napisał:

Jaki rozbudowany post.


A czy odpowiedź wymagała czegokolwiek więcej? Oświeć mnie, bo jakoś nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 20:12, DJ Szlafrok napisał:

> Jaki rozbudowany post.

A czy odpowiedź wymagała czegokolwiek więcej? Oświeć mnie, bo jakoś nie wydaje mi się.

wiesz, raczej na forach nie udziela si e tego typu odpowiedzi... częściej sie rozwija dodając coś od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 20:42, ryczypisk napisał:

wiesz, raczej na forach nie udziela si e tego typu odpowiedzi... częściej sie rozwija
dodając coś od siebie :)


Nie mam co do tego wątpliwości, jednakowoż jeśli pytanie jest nastawione na dwie skrajne odpowiedzi, po cóż mam dodawać cokolwiek innego zwłaszcza, że wybitnie nie miałem czasu napisanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 21:15, DJ Szlafrok napisał:

> wiesz, raczej na forach nie udziela si e tego typu odpowiedzi... częściej sie rozwija

> dodając coś od siebie :)

Nie mam co do tego wątpliwości, jednakowoż jeśli pytanie jest nastawione na dwie skrajne
odpowiedzi, po cóż mam dodawać cokolwiek innego zwłaszcza, że wybitnie nie miałem czasu
napisanie?

robisz postępy (żart ;P) no ale wystarczyło chociarz powiedzieć tak, (np) ale masz ograniczoną ilość liter/cyfr :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 21:23, Tokix napisał:

DJ Szlafrok i rzyczypisk proszę nie spamować, ani nie offtopować,
jeżeli chcecie sobie popisać proszę na gg...


Hm.. Zastanówmy się, jak można określić to, na co odpowiadam...? Chwileczkę... - to chyba nie ja powinienem się zastanawiać, prawda?

Ach, w przerwie między postami zagrałem sobie partyjkę Sabotażu i muszę powiedzieć, że z fajną drużyną gra się absolutnie rewelacyjnie - wiele razy dochodziło do sytuacji, kiedy parę osób przemieszczało się, osłaniając jednego z bombą... świetna sprawa. A jeszcze lepiej, kiedy to JA byłem tym wewnątrz kręgu. ;-) Niestety, zaraz na następnej mapie toczyliśmy zwyczajnego TDMa, więc nie było już tej adrenaliny.

@Ryczypisk
Taa, robię duuuże postępy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:38, LuQeMaStEr napisał:

@ Moras - ten serwer GROM''u był super. Szkoda tylko, że bez PB.

chodzi o ten 87.206.153.14:28960 czy inny? bo sa kilka, a ten uwazam za slaby, tam chyba zawsze TDM jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować