Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2008 o 10:32, KonLee napisał:

Niestety mój sprzet ledwo na minimalnych uciaga CoD 4:( Bede musial szukac serwerow na
ktorych mnie za to nie kickuja. Dzieki za pomoc.

daj spokój tak to nie wpłynie na płynność u mnie nawet nie ma róznicy w fps gdy to zmieniam. Serio ustaw sobie na modele normalne, bo wiele stracisz. PB uważa to ustawienie za oszustwo ponieważ z większej odległości nie widać trawy i ktoś chowający się w niej jest widoczny jak na dłoni (snajper go zabije 1 strzałem). Dobrze ci radzę, ogromna ilość serwerów jest zabezpieczona PB, a te bez roją się od oszustów z aimbotami i wallhackami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 10:37, Rumcajs52 napisał:

>
O boże... To będzie chyba najlepszy argument mówiący o tym że konsole są jednak lepsze
xD


ja wiem... :) Błagam nie bawmy się tu w poziom onetu. Konsole nie są lepsze :) są inne. do CoD4 nie trzeba Bóg wie jakiego sprzętu. Kumpel w klanie gra na Pentium 4 1,8GHz (wart pewnie z 30zł w tej chwili), GeForce 6600gt (za 100zł kupisz), 1GB ram (jakieś 60zł) i chodzi mu płynnie. Jego komp jest warty mniej niż X360 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 10:45, Arachnos napisał:


Nie bawie się w poziom onetu :P
Ale to głupie jest bardzo, ze jak ktoś ma słabego kompa, i gra na minimalnych, to go wywala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 10:46, Rumcajs52 napisał:

>
Nie bawie się w poziom onetu :P
Ale to głupie jest bardzo, ze jak ktoś ma słabego kompa, i gra na minimalnych, to go
wywala

już mówiłem dlaczego tak się dzieje i zmiana nie ma wpływu na działanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 19:56, Rumcajs52 napisał:

Jakieś pół godziny temu skończyłem grę...
Troszkę krótkie to :/

I właśnie to jest największa wada tej gry, ja przeszedłem to w 4-5 godzin ;/. Szkoda że zawsze CoD jest takie krótkie, może następna cześć będzie starczyła przynajmniej na 10 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 10:54, NuGGet napisał:


> Jakieś pół godziny temu skończyłem grę...
> Troszkę krótkie to :/
I właśnie to jest największa wada tej gry, ja przeszedłem to w 4-5 godzin ;/. Szkoda
że zawsze CoD jest takie krótkie, może następna cześć będzie starczyła przynajmniej na
10 godzin.

to tak jak narzekac, że UT ma krótkiego singleplayera :) idź w sieci pograj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2008 o 11:00, Arachnos napisał:

to tak jak narzekac, że UT ma krótkiego singleplayera :) idź w sieci pograj

W sieci grac nie lubię, nudzi mi się szybko ;p I nie ma co porównywać CoD do UT, bo UT od razu było robione z myślą o multi, a CoD to jak dla mnie tylko single ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 11:01, NuGGet napisał:

W sieci grac nie lubię, nudzi mi się szybko ;p I nie ma co porównywać CoD do UT, bo UT
od razu było robione z myślą o multi, a CoD to jak dla mnie tylko single ;]

i tu się mylisz, bo CoD4 był robiony z myślą o rozgrywce sieciowej i w niej się sprawdza doskonale. Tym większy szacunek mam dla Infinity Ward za tak klimatyczny Singleplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanie. Otóż dzisiaj podczas gry, wywaliło mnie do ... tak jakby ... BIOS''a. Potem komputer sam się zrestartował. Czy może wiecie o co chodzi. Dla ułatwienia dodam, że ostanio mam problemy z kartą graficzną. Czasami, w trakcie gry, włącza się nVidia Sentinel informując o jakichś błędach i niewystarczającym zasilaniu ( tu to akurat wiem, bo mam problem z zasilaczem ).

PS: Co daje w ogóle lustrzana mapa, oprócz połysku broni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie. Powiedzcie, jak to jest, że kiedyś (przed kilkoma formatami :D) grałem w demo CoD4 bez problemu na 800x600, a teraz bez względu na ustawienia graficzne wydajność oscyluje w granicach 1 fps (dosłownie). Bo cholernie chciałbym pograć kiedyś w CoD4 (a nie będę kupował pełniaka, gdy w demo nie da się grać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... Możliwe, że chodzi o sterowniki do karty. To jest najczęstszy problem. Przydałoby się też przeinstalować grę. Ogólnie często zdarzają się problemy z tą grą po formatach ( wiele razy były one opisywane ).

PS: Gratuluję awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 16:47, LuQeMaStEr napisał:

Hmm ... Możliwe, że chodzi o sterowniki do karty. To jest najczęstszy problem. Przydałoby
się też przeinstalować grę. Ogólnie często zdarzają się problemy z tą grą po formatach
( wiele razy były one opisywane ).

Buahahaha, żebyś ty wiedział, ile to ja razy kombinowałem ze sterownikami od karty graficznej... co do przeinstalowania, to chyba próbowałem, ale co tam spróbuję jeszcze raz. A formata nie chce mi się robić

Dnia 27.06.2008 o 16:47, LuQeMaStEr napisał:

PS: Gratuluję awansu :)

A dziękuję, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:10, LuQeMaStEr napisał:

Wiesz, to może być nieco kuriozalne, ale przeczyść komputer od środka. Głównie wiatraczki
karty graficznej i procesora. Spróbuj. Jeżeli to nie wyjdzie to spróbuj tego :

Hm, naprawdę sądzisz, że wiatraczki przez jakiś, dajmy na to, tydzień zakurzyły się do tego stopnia, by spowodować spadek z ~30 fps do 1 fps? Hm, nie sądzę.

Dnia 27.06.2008 o 17:10, LuQeMaStEr napisał:

To znaczy czego konkretnie? Widzę tam tylko konfigurację multiplayera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:44, Graszczur napisał:

Hm, naprawdę sądzisz, że wiatraczki przez jakiś, dajmy na to, tydzień zakurzyły się do
tego stopnia, by spowodować spadek z ~30 fps do 1 fps? Hm, nie sądzę.


[To była sugestia] W takim razie odpada.

Dnia 27.06.2008 o 17:44, Graszczur napisał:

To znaczy czego konkretnie? Widzę tam tylko konfigurację multiplayera.


Ja myślałem, że Ty właśnie chcesz na multi. Widocznie nie doczytałem.

Zabieram się za szukanie innych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź wyłącz wszystkie dodatkowe opcje, puść grę właśnie w 800x600 i stopniowo włączaj kolejno wszystkie te upiększacze ( uprzednio wyłączając poprzednie ). Jeżeli przy którymś FPS Ci znacznie spadnie, to będzie wiadomo czego to jest wina.

Jeśli w ogóle przy 800x600 bez żadnych dodatkowych opcji tak ścina, to przynajmniej będę miał mniej szukania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 18:00, LuQeMaStEr napisał:

Weź wyłącz wszystkie dodatkowe opcje, puść grę właśnie w 800x600 i stopniowo włączaj
kolejno wszystkie te upiększacze ( uprzednio wyłączając poprzednie ). Jeżeli przy którymś
FPS Ci znacznie spadnie, to będzie wiadomo czego to jest wina.

Zdajesz sobie sprawę z tego, jak trudno się operuje w opcjach przy wydajności 1-2 fps? :) (bo jak się odpali grę i wyjdzie do opcji, to gra nadal "działa" w tle, mam nadzieję, że rozumiesz, o co mi chodzi...)

Dnia 27.06.2008 o 18:00, LuQeMaStEr napisał:

Jeśli w ogóle przy 800x600 bez żadnych dodatkowych opcji tak ścina, to przynajmniej będę
miał mniej szukania :)

Człowieku, 640x480, absolutnie wszystkie bajery wyłączone i 1 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może zdefragmentuj dysk. Wiem, że troche głupie, ale z racjonalnych rozwiązań tylko to mi jeszcze na myśl przychodzi,. Jeżeli to nie pomoże, no to imo zostaje tylko reinstalacja Windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować