Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 19:44, BzyQacz napisał:

Mam lekutki problem. Pożyczyłem swoją CoD4 koledze, który wraca pod koniec sierpnia. Oryginalną, rzecz jasna. Za to dzisiaj moja siostra coś pochrzaniła i wywaliła mi z folderu CoD4 folder do punkbustera! Prośba brzmi tak: czy ktoś może mi podesłać ten folder, i czy wklejenie go na nowo może poczynić jakieś problemy? Proszę o podesłanie spakowanego folderu na cirr91@gmail.com, lub niech ktoś walnie mi go na jakiś serwer i zlinkuje mi go na GG. Pozdrawiam, i proszę o pomoc :(.


Skoro CoD4 nie wymaga Punk Bustera, będzie możliwość gry na ograniczonej liczbie serwerów. Jeśli chcesz pełnej swobody, po prostu zainstaluj PB. Powinno pomóc, chociaż czysto teoretyzuję. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 16:25, LuQeMaStEr napisał:

Możesz skopiować profil, a potem zainstalować nową gierkę i wkleić do folderu z profilami, jeśli by zaszła taka potrzeba.


Kopiowane profile nie współpracują z innymi cd-keyami.
Wybacznie dwa posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale raz, że coś takiego jak folder PB był... A teraz nie ma. Dlatego to mnie interesuje. Bo na początku wyskakuje komunikat od wyłączeniu PB, które jest zresztą ważne do multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 19:44, BzyQacz napisał:

Mam lekutki problem. Pożyczyłem swoją CoD4 koledze, który wraca pod koniec sierpnia.
Oryginalną, rzecz jasna. Za to dzisiaj moja siostra coś pochrzaniła i wywaliła mi z folderu
CoD4 folder do punkbustera! Prośba brzmi tak: czy ktoś może mi podesłać ten folder, i
czy wklejenie go na nowo może poczynić jakieś problemy? Proszę o podesłanie spakowanego
folderu na cirr91@gmail.com, lub niech ktoś walnie mi go na jakiś serwer i zlinkuje mi
go na GG. Pozdrawiam, i proszę o pomoc :(.



wstujak w google pbsetup i tam znajdz oficjalną stronę PB, znajdz prawidłowy link, zainstaluj, wybierz grę, spatchuj i powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 17:43, BzyQacz napisał:

Robię tak, ale nie mam folderu z PB, no to tworzę nowy... I pbsetup nie znajduje mi gry
w ogóle.

Przecież w PB Setup masz opcje ,,Add a Game'''' i tam wybierasz interesującą cię grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam takie pytano . Nie jestem pewien czy przypadkiem kumpel mnie nie ściemnia , ale powiada on , że na Kompie z Prockiem 1,8 Ghz ( Pentium 4 , jeden rdzeń ) 1 Gb Ram i GeForce 7600 Gt gra w Call Of Duty 4 na rozdziałce 1280x1024 na średnich detalach . To jest możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 11:39, heaton 1992 bdg napisał:

Witam , mam takie pytano . Nie jestem pewien czy przypadkiem kumpel mnie nie ściemnia
, ale powiada on , że na Kompie z Prockiem 1,8 Ghz ( Pentium 4 , jeden rdzeń ) 1 Gb Ram
i GeForce 7600 Gt gra w Call Of Duty 4 na rozdziałce 1280x1024 na średnich detalach .
To jest możliwe ?


owszem możliwe. Gra ma swietnie zoptymalizowany silnik, ale na takiej rozdzielce to musiał grac w około 15 FPS. Ale w 1024/768 jak najbardziej i mógł jeszcze podciągnąć niektóre opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 11:39, heaton 1992 bdg napisał:

Witam , mam takie pytano . Nie jestem pewien czy przypadkiem kumpel mnie nie ściemnia
, ale powiada on , że na Kompie z Prockiem 1,8 Ghz ( Pentium 4 , jeden rdzeń ) 1 Gb Ram
i GeForce 7600 Gt gra w Call Of Duty 4 na rozdziałce 1280x1024 na średnich detalach .
To jest możliwe ?

Przy większej rozróbie na pewno mu przycina. Chociaż na niższych rozdzielczościach gra powinna chodzić całkiem płynnie. Kolega trochę pewnie ściemna z rodzielczością albo nie przeszkadzają mu spadki fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadki FPS-ów ma na bank - posiadam podobną konfigurację, jednakże mam więcej ramu, gram też w tej rozdzielce - spadki są i przycinki kiedy za dużo zaczyna się dziać. Duże ścinki to nie są ale niestety są one odczuwalne w szczególności na multi, kiedy łatwo po ścince zobaczyć się z w innym miejscu po respawnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 11:39, heaton 1992 bdg napisał:

Witam , mam takie pytano . Nie jestem pewien czy przypadkiem kumpel mnie nie ściemnia
, ale powiada on , że na Kompie z Prockiem 1,8 Ghz ( Pentium 4 , jeden rdzeń ) 1 Gb Ram
i GeForce 7600 Gt gra w Call Of Duty 4 na rozdziałce 1280x1024 na średnich detalach .
To jest możliwe ?

Ja mam AMD Athlon 2500+ 1.8 GHz, 1.5 GB RAM i GeForce 7600 GS i chodzi jak złoto, nawet w multi. Przycina tylko w misji na statku, przez wszechobecną wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 18:50, Arachnos napisał:

Nie lubię się chwalić, ale gram w jednym z lepszych klanów na świecie jeśli chodzi o
CoD4 i każdy używa tam kolimatora z wymienionych przeze mnie powodów. Jeśli chodzi o
hardcore to tylko Ak74u jest w stanie walczyć z P90. Swoją drogą HC jakoś nie bardzo
mi odpowiada z nalotami, helikopterem itp. Na szczęście oficjalne mecze są bez tych bzdetów.
Mówię z doświadczenia, kałach +kolimator zawsze lepiej mi działał niż bez.


Wybacz, że odkopałem tak starego posta, ale musiałem odpowiedzieć.
Otóż ostatnio miałem taki okres w grze, że nie mogłem się zdecydować, którą bronią grać.
M4 + tłumik - nudne jak flaki z olejem; podobnie M4 z kolimatorem,
M16A4 - nie lubię ze względu na strzelanie seriami,
G3 i M14 - nie lubię ze względu na tryb pojedynczego strzału,
MP44 - jak na S&D HC za duży odrzut i za mała szybkostrzelność,
G36C - strzela się jak zabaweczką, w zasadzie imo słabsza broń,
No i wreszcie AK-47 - na początku próbowałem czysty Kałach + Moc Obalająca, ale potem uznałem, że jak dla mnie za duży odrzut i znów przerzuciłem się na M4 z kolimatorem otwartym.
Mimo to dzisiaj znów odkopałem mojego Aka, ale dołączyłem do niego właśnie celownik laserowy - przypomniało mi się jak pisałeś właśnie tego posta, na którego odpowiadam.
Zrobiłem zestaw :

AK47 + kolimator otwarty
M9 + tłumik
Bandolier
Podwójny strzał
Martwa cisza

Pograłem trzy mapy ( Backlot, Vacant i Strike ) i teraz wiem, że długo się z tą bronią nie rozstanę :)
Jednak warto czasem posłuchać innych ;D

PS: Takich kałachów z kolimatorami używa Specnaz ( ten prawdziwy )

20080824152530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie drugi post z rzędu ( po edicie ) , ale chciałem was zapytać czy też ostatnio macie problemy z neo ?
Otóż dzisiaj podczas gry na moim ulubionym serwie ( jak i wielu innych ), na którym zawsze miałem pingi rzędu 50-55, teraz miałem 70-100. Niby mało, ale lagi miałem na poziomie 999.
Trochę się wkurzyłem i wszedłem na speedtesta, aby zbadać łącze. Tam gdzie powinienem mieć w downloadzie 1024 ( taką mam prędkość łącza ), miałem zawrotne ... 80-100. Czy ktoś z was też tak miał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 15:34, LuQeMaStEr napisał:

Wybaczcie drugi post z rzędu ( po edicie ) , ale chciałem was zapytać czy też ostatnio
macie problemy z neo ?
Otóż dzisiaj podczas gry na moim ulubionym serwie ( jak i wielu innych ), na którym zawsze
miałem pingi rzędu 50-55, teraz miałem 70-100. Niby mało, ale lagi miałem na poziomie
999.
Trochę się wkurzyłem i wszedłem na speedtesta, aby zbadać łącze. Tam gdzie powinienem
mieć w downloadzie 1024 ( taką mam prędkość łącza ), miałem zawrotne ... 80-100. Czy
ktoś z was też tak miał ?


a masz limity na pobieranie danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 15:35, marcinshinoda napisał:

a masz limity na pobieranie danych?


Nie wiem nawet, nie jestem w temacie. Mogę tylko powiedzieć, że to jest drugi raz w czasie 3 lat, kiedy mi się coś takiego zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 15:53, LuQeMaStEr napisał:

> a masz limity na pobieranie danych?

Nie wiem nawet, nie jestem w temacie. Mogę tylko powiedzieć, że to jest drugi raz w czasie
3 lat, kiedy mi się coś takiego zdarza.


na niektóre pakiety internetowe są nałożone limity pobierania danych, kiedy go przekroczysz znacznie zwalnia internet. Coraz mniej już jest takich ofert ale czasami sie zdarzają. Nie mam neostrady i nie wiem gdzie jest licznik. Poszukaj na stronie NEO może będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 15:53, LuQeMaStEr napisał:

> a masz limity na pobieranie danych?

Nie wiem nawet, nie jestem w temacie. Mogę tylko powiedzieć, że to jest drugi raz w czasie
3 lat, kiedy mi się coś takiego zdarza.


Neo nie ma limitu, więc nie w tym leży problem. Może zwykłe przeciążenie sieci, lub serwer coś odwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 11:38, kubson123 napisał:

Ma ktoś jakiś filmik albo coś gdzie są rozmieszczone te dokumenty bo nie mogę kilku znaleźć
?

Chodzi ci o te laptopy potrzebne do odblokowania kodów ?
Tu masz opis jak je znaleźć. Po angielsku.
http://faqs.ign.com/articles/832/832625p1.html
A filmiki z pewnością znajdziesz na youtube. To chyba nie jest takie trudne poszukać tam, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować