Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Zainstalowanie najnowszego patcha - 1.7 pomogło, grałam jakieś 5 minut i działa;) Dzięki za szybką odpowiedź;) A swoją drogą gra jest świetna - chociaż na początku nie można ogarnąć całej mapy, nie wiadomo kto jest kim itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 23:48, radosiewka napisał:

Zainstalowanie najnowszego patcha - 1.7 pomogło, grałam jakieś 5 minut i działa;) Dzięki
za szybką odpowiedź;) A swoją drogą gra jest świetna - chociaż na początku nie można
ogarnąć całej mapy, nie wiadomo kto jest kim itd.


No ale całe szczęście łatwo jest się ich nauczyć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu na forum ktoś z klanu [smap] lub grający na ich serwie? Bo grałem wczoraj, było całkiem fajnie, ale zapomniałem dodać do ulubionych i teraz nie mogę go znaleźć. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 12:44, JayL napisał:

Jest tu na forum ktoś z klanu [smap] lub grający na ich serwie? Bo grałem wczoraj, było
całkiem fajnie, ale zapomniałem dodać do ulubionych i teraz nie mogę go znaleźć. ;/

Jedyny jaki widziałem o takiej nazwie 193.33.34.14:28962 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 23:48, radosiewka napisał:

Zainstalowanie najnowszego patcha - 1.7 pomogło, grałam jakieś 5 minut i działa;) Dzięki
za szybką odpowiedź;) A swoją drogą gra jest świetna - chociaż na początku nie można
ogarnąć całej mapy, nie wiadomo kto jest kim itd.

Nie łam się z czasem bez problemu będziesz rozpoznawać, ale sa mapy gdzie jest ciężko jak Vacant na przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 21:56, k13 napisał:

> http://pl.youtube.com/watch?v=Ddg7reIOjL0
> Widzieliscie to? Angielski wymagany :)
> Nie jest specjalnie smieszne, ale doceniam fakt, ze Putin poleca tą grę :)

Hehe gdzieś już to ktoś chyba pokazywał ... bądź podobny filmik :)

Najpewniej podobny :) Heh, ale przyznasz, ze liczy sie gest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 21:58, Kirabax napisał:

> > http://pl.youtube.com/watch?v=Ddg7reIOjL0
> > Widzieliscie to? Angielski wymagany :)
> > Nie jest specjalnie smieszne, ale doceniam fakt, ze Putin poleca tą grę :)

>
> Hehe gdzieś już to ktoś chyba pokazywał ... bądź podobny filmik :)
Najpewniej podobny :) Heh, ale przyznasz, ze liczy sie gest :)

Nie znam rosyjskiego ale nie sądzę by to co mówili po ang zgadzało się z wypowiedziom Putina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 22:15, Arachnos napisał:

Starsze niż cywilizacja starożytnego Egiptu.
Filmiki wyszły na miesiąc przed premierą i były wielokrotnie podawane. Jest jeszcze wersja Putina, i Fidela Castro.
EDIT : Właśnie zauważyłem że też zostały wrzucone. Obudziliście się z zimowego snu ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 22:23, Darkstar181 napisał:

> wersja prezydenta Iranu:
> http://www.youtube.com/watch?v=-eXB7iFxB5A&feature=related
>
> wersja Kim Dzong Ila:
> http://www.youtube.com/watch?v=Vu_P3tggsTk&feature=related
Starsze niż cywilizacja starożytnego Egiptu.
Filmiki wyszły na miesiąc przed premierą i były wielokrotnie podawane. Jest jeszcze wersja
Putina, i Fidela Castro.

to była odpowiedź na stwierdzenie kirebaxa, że są też inne wersje tej recenzji... zobacz parę postów wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 22:08, k13 napisał:

> > > http://pl.youtube.com/watch?v=Ddg7reIOjL0
> > > Widzieliscie to? Angielski wymagany :)
> > > Nie jest specjalnie smieszne, ale doceniam fakt, ze Putin poleca tą grę
:)
>
> >
> > Hehe gdzieś już to ktoś chyba pokazywał ... bądź podobny filmik :)
> Najpewniej podobny :) Heh, ale przyznasz, ze liczy sie gest :)
Nie znam rosyjskiego ale nie sądzę by to co mówili po ang zgadzało się z wypowiedziom
Putina :P

Nie, wszystko sie zgadza. Ogladalem videorecenzje, i tam tez potwierdzili, ze Putin uznal CoD4 za najlepsza gre wojenna wszechczasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, po długim czasie zagrałem sobie w multi. Można powiedzieć, że niejako zaczynałem od nowa moja przygodę z multiplayerem... hehe myslałem, że będzie gorzej, ale i tak dało po dupie na niektórych mapach :P

Co jak co, ale na niektórych mapkach to ja rządziłem... rządziłem w sensie, że na końcu miałem najwięcej punktów i zadziobań wroga :)

Dziś po pracy po raz kolejny pogram, trening czyni mistrza, może za kilka dni nabiorę wprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 08:42, hunter22 napisał:

Wczoraj, po długim czasie zagrałem sobie w multi. Można powiedzieć, że niejako zaczynałem
od nowa moja przygodę z multiplayerem... hehe myslałem, że będzie gorzej, ale i tak dało
po dupie na niektórych mapach :P

Co jak co, ale na niektórych mapkach to ja rządziłem... rządziłem w sensie, że na końcu
miałem najwięcej punktów i zadziobań wroga :)

Dziś po pracy po raz kolejny pogram, trening czyni mistrza, może za kilka dni nabiorę
wprawy :)

ja żeby nie wypaść z obiegu codziennie gram 1-2 mapy, przy tym bawię się przednio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja po 10 dniach gry w GW, zagrałem w CoD4. Na początku straszyłem się, jak mi wybiegł przeciwnik przed oczy, ale to tylko pare razy, bo i tak w końcu zająłem: 2x1 miejsce, 3 miejsce, 2 miejsce. Nie jest jeszcze ze mną tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie daj się zwieść Luke :) ... GW wciąga jak cholera i zanim się obejrzysz Twój skill w CoD4 może być zagrożony. Ja jakoś wyrwałem się z sideł tej gry i obecnie cały czas siedzę na CoD4 :)

A tak btw, to zacząłem znów grać pure AK-47. Bez żadnych dodatków ( tylko gold camo ). Mówię wam, gra się super :) A jaka radocha po zdobyciu killa. Dużo większa niż w jakiejkolwiek broni :)
Jako że gram głównie HC S&D, to perki mam takie : Bandolier, Zakłócanie UAV, Martwa Cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować