Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2008 o 00:20, k13 napisał:


Gratuluję wyniku ... mi się takiego jeszcze nie udało osiągnąć :)

Trzeba dużo szczęście :) Mi się udało tyle fragów nabić dzięki zabijaniu osób właśnie z tego klanu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 00:22, Pablo Querte napisał:

>
> Gratuluję wyniku ... mi się takiego jeszcze nie udało osiągnąć :)
Trzeba dużo szczęście :) Mi się udało tyle fragów nabić dzięki zabijaniu osób właśnie
z tego klanu xD



Jak to ktoś napisał ... skills, no luck ! :P ... Ja niestety skilla jeszcze nie posiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 00:24, Rumcajs52 napisał:

>
Lee... na HC grałeś ;P Tam to można przypadkiem zabić :>


Własny team :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 00:28, Rumcajs52 napisał:

>
Jak się chce, to można ;P Ja preferuję normal :)


No wiesz ... zawsze jakiś pajac wejdzie pod lufę ....
Najlepsi są tacy co widzą że ostro sadzę z CKM ale tak musz przede mną przebiec :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 22:08, szymonsen napisał:

> Udało mi się odblokować trzy złote bronie
To całkiem, całkiem... :) Jak na razie udało mi się odblokować złotego AK, ale warto
było. Na prawdę świetnie wygląda.
A tak btw. czy złota snajperka nie przykuwa uwagi wrogich snajperów? ;) Bo chyba nie
o to chodzi w kamuflażu...
Pozdrawiam.


Mało grałem ze złotym kamuflarzem bo nielubie Dragunowa, preferuje M40E3 lub Remington 7000. A co do złotego kamuflarzu dragunowa to dobrze go widać zwłaszcza na mapach pustynnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ogólnie mi się podoba. Dużo broni, niezła realistyka, ciekawe filmiki i misje. Fabuła niezła. W Multiplayer nie grałem, domyślacie się pewnie czemu ale do niczego się nie przyznaję :))
Już od pierwszej misji gra mnie zachwyciła (ta na statku), a najlepsza była snajperska, kiedy trzeba było się czołgać pod samochodami, dźwigać rannego kolegę oraz załadować go do helikoptera :) Dużo możliwości, zarąbista grafika :) Warta swojej ceny i mojego miejsca na dysku :P Mimo, że w Multiplayera nie grałem, mogę się założyć (po filmikach z jutjuba widac), że gra jest przednia.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 00:11, Pablo Querte napisał:

Dzisiaj osiągnąłem najlepszy wynik w grze :) Gram na HardCore w tym wypadku całą planszę
z G36C i Desert Eaglem (w tym przypadku nie korzystałem). Zamontowany celownik laserowy.
Perków nie pamiętam xD


Szału nie ma ale dobre to niż nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 10:04, dante1007 napisał:


Z tych dwóch co podałeś, ty tylko m40 IMO. R700 ma za duży odrzut, i za bardzo się buja. Barett jeszcze też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 11:27, przemas94 napisał:

Gra ogólnie mi się podoba. Dużo broni, niezła realistyka, ciekawe filmiki i misje. Fabuła
niezła. W Multiplayer nie grałem, domyślacie się pewnie czemu ale do niczego się nie
przyznaję :))
Już od pierwszej misji gra mnie zachwyciła (ta na statku), a najlepsza była snajperska,
kiedy trzeba było się czołgać pod samochodami, dźwigać rannego kolegę oraz załadować
go do helikoptera :) Dużo możliwości, zarąbista grafika :) Warta swojej ceny i mojego
miejsca na dysku :P Mimo, że w Multiplayera nie grałem, mogę się założyć (po filmikach
z jutjuba widac), że gra jest przednia.

Pozdrawiam

Taa... Po takim poście chyba każdy się domyśli dlaczego nie grałeś w multi, po prostu masz pirata. Bo jeżeli ktoś ma oryginał po przejściu singla od razu odpala multi. Poza tym sam napisałeś że do niczego się nie przyznajesz, co pozwala od razu się domyśleć o co "kaman". I jeszcze to gadaniu o tym że gra jest warta swej ceny... Za takie coś powinieneś dostać bana. Piratów tu nie tolerujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 12:11, Rumcajs52 napisał:

>
Z tych dwóch co podałeś, ty tylko m40 IMO. R700 ma za duży odrzut, i za bardzo się buja.
Barett jeszcze też może być.

Jak dla mnie to i M40 i R700 są bardzo dobre. Mam mieszane uczucia co do Barrett... Co prawda jeden strzał to pewna śmierć, ale średnio z celnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
No właśnie, jak chcę powalczyć z innymi snajperami(kocham takie pojedynki na blocu) to używam M40, ale jak sobie biegam po całej mapie to barett jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o snajperki.. no cóż, Berretty odblokowanej jeszcze nie mam, jako snajper prawie w ogóle nie gram, ale porównałem sobie na mapkach niektóre z nich. I wygląda na to że najlepsza z nich to zwykła M21. Wysoka celność, szybkostrzelność, mały odrzut. Moim zdaniem idealna. Dragunow jest przereklamowana, za duży odrzut, przez co jeśli chybimy, nie ma mowy o poprawce. Tylko że dobry snajper nie chybia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 13:54, Darkstar181 napisał:

Wysoka celność, szybkostrzelność, mały odrzut. Moim zdaniem idealna

Ale strasznie małe obrażenia. Ja jej używam w połączeniu z overkill i Ak74u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M21 jest całkiem niezła, ale o zabicie jednym strzałem (nie headshot''em i nie na HC) raczej nie można liczyć. M40 i R700 mają dużą siłę i nawet strzał "w klate" przeważnie zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 13:57, szymonsen napisał:

M21 jest całkiem niezła, ale o zabicie jednym strzałem (nie headshot''em i nie na HC)
raczej nie można liczyć. M40 i R700 mają dużą siłę i nawet strzał "w klate" przeważnie
zabija.

Cóż, wezmę to pod uwagę, jeśli kiedyś zechce grać jako snajper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 13:59, Darkstar181 napisał:

Cóż, wezmę to pod uwagę, jeśli kiedyś zechce grać jako snajper.

Ale muszę przyznać, że jako snajper gram tylko czasami, bo umiejętności niektórych graczy zwalają z fotela... Dostajesz HS w pełnym biegu, albo gdy nad osłonę wystaje pół piksela... ^^'' Zdecydowanie bardziej wolę moje złote AK... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować