Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Ale dzisiaj miałem śmieszną/dziwną/fajną sytuację w grze ;)

Otóż brakowało mi 206 HS z M40A3 i M21 do złotego Dragunova.
Zazwyczaj grałem S&D, więc doszedłem do wniosku, że trochę długo było by zdobywać te "hedszoty" w tym właśnie trybie.
No to znalazłem jakiś TDM - 20 osób. Wziąłem snajpę i jadę.
Normalnie tak te head''y leciały, aż miło patrzeć.No to strzelałem, będąc przy tym po stokroć razy wyzywanym od cheaterów.
Nie wiem czy tak nabrałem skilla grając S&D, czy po prostu to było czyste szczęście. Myślę, że raczej to drugie.
Pod koniec pierwszego meczu staty 22:1. Z czego 21 killi to hs''y. Grając tak 20-kilka minut upolowałem ponad 50 hs''ów. Jeszcze tylko 13 głów z M40A3 i 127 z mojej znienawidzonej M21. Mam nadzieję, że dzisiaj się wyrobię. Jak coś, to jeszcze jutro podziałam.
W każdym razie muszę to robić szybko, bo grając TDM stracę umiejętności do S&D. Mam nadzieję, że tak się nie stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 15:08, Rumcajs52 napisał:

Z M21 bardzo łatwo się robi headshoty :P


No to fajnie :) Powinienem się dzisiaj uwinąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 17:37, DJ Szlafrok napisał:

Wiedźminie, szykuj się! ;-)
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42599.


No i z pełnym uzaniem mogę powiedzieć, że gra na to zasłużyła. Gdyby jeszcze do tego dodać piraty :) Na pewno byłoby więcej.

A tak na marginesie - wreszcie udało mi sie wbić hedszoty ze wszystkich karabinów snajperskich, więc zdobyłem złotego SVD :) Jestem z tego dumny, tym bardziej, że większość broni wymaksowałem na S&D. Hardcore w dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak kupiłem dzisiaj coda 4. Problem w tym, że wcześniej już grałem, na kluczu i płycie kolegi który był w egipcie, a naprawde nieźle grałem wtedy, tak że zdążyłem nagrać 55 lvl, i złotego AK. i teraz tak, chciałem przenieść swój profil, żeby nie zaczynać od nowa, ale jak go wkleiłem to był ''błąd odczytu statystyk i reset''. Grałem co prawda przed formatem, gdzieś wyczytałem że to się zapisuje na CD-Key, no way żebym dostał klucz kolegi, nie ma poprostu szans. Grę kupiłęm dzisiaj oryginalną, jest jakaś szansa żeby profil odzyskać, jakiś trik czy coś? bo naprawdę nie chce od nowa grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:30, Pernia napisał:

Hej, tak kupiłem dzisiaj coda 4. Problem w tym, że wcześniej już grałem, na kluczu i
płycie kolegi który był w egipcie, a naprawde nieźle grałem wtedy, tak że zdążyłem nagrać
55 lvl, i złotego AK. i teraz tak, chciałem przenieść swój profil, żeby nie zaczynać
od nowa, ale jak go wkleiłem to był ''błąd odczytu statystyk i reset''. Grałem co prawda
przed formatem, gdzieś wyczytałem że to się zapisuje na CD-Key, no way żebym dostał klucz
kolegi, nie ma poprostu szans. Grę kupiłęm dzisiaj oryginalną, jest jakaś szansa żeby
profil odzyskać, jakiś trik czy coś? bo naprawdę nie chce od nowa grać...

Nie ma żadnego triku. Dany profil działa tylko na jednym CD-Key, nie przepiszesz go na nowy.
Było kupić wcześniej grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 23:19, Darkstar181 napisał:

> Hej, tak kupiłem dzisiaj coda 4. Problem w tym, że wcześniej już grałem, na kluczu
i
> płycie kolegi który był w egipcie, a naprawde nieźle grałem wtedy, tak że zdążyłem
nagrać
> 55 lvl, i złotego AK. i teraz tak, chciałem przenieść swój profil, żeby nie zaczynać

> od nowa, ale jak go wkleiłem to był ''błąd odczytu statystyk i reset''. Grałem co
prawda
> przed formatem, gdzieś wyczytałem że to się zapisuje na CD-Key, no way żebym dostał
klucz
> kolegi, nie ma poprostu szans. Grę kupiłęm dzisiaj oryginalną, jest jakaś szansa
żeby
> profil odzyskać, jakiś trik czy coś? bo naprawdę nie chce od nowa grać...
Nie ma żadnego triku. Dany profil działa tylko na jednym CD-Key, nie przepiszesz go na
nowy.
Było kupić wcześniej grę...

pwnd... >.< Wirus rozwalil mi profil w codzie >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy gra będzie działać w multi na używanym kluczu? Napisałem maila do jednej osoby i dostałem taką odpowiedź: "Podczas instalacji wpisałem klucz CD (kod) aby zainstalowac grę, ale gra zupełnie nie uruchomiła się na moim komputerze.
Tak wiec zainstalowałem, pomęczyłem sie ze sterownikami i stwierdziłem, że mam za słaby komputer."
Czy w takim wypadku, jeśli bym kupił od niego grę, to będzie mi normalnie działać multiplayer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:28, czapla56 napisał:

Wiecie może, czy gra będzie działać w multi na używanym kluczu? Napisałem maila do jednej
osoby i dostałem taką odpowiedź: "Podczas instalacji wpisałem klucz CD (kod) aby zainstalowac
grę, ale gra zupełnie nie uruchomiła się na moim komputerze.
Tak wiec zainstalowałem, pomęczyłem sie ze sterownikami i stwierdziłem, że mam za słaby
komputer."
Czy w takim wypadku, jeśli bym kupił od niego grę, to będzie mi normalnie działać multiplayer?

Skoro się gra nie uruchomiła i on w multi nie gra to będzie wszystko dobrze działać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tyle, że klucz był wpisany podczas instalacji. Czy już w tym momencie gra nie zapamiętuje klucza? Czy może trzeba go ponownie wklepać do multiplayera? Bo mogę mieć grę taniej, więc dobrze by było, gdyby wszystko było w porządku ;).
Edit: A zależy mi głównie na multi ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie... Opłaca się nadal kupować CoD 4 po pół roku od premiery? Singla już widziałem, a że patrzę na relacje na HSTV w CoDa 4... wszyscy mówią że multi jest super itd. Tak jest naprawdę?:D Łatwo można "wejść w multi?"
Tak naprawdę to nie mam w co grać, i dlatego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:43, RazorBMW napisał:

A ja mam pytanie... Opłaca się nadal kupować CoD 4 po pół roku od premiery? Singla już
widziałem, a że patrzę na relacje na HSTV w CoDa 4... wszyscy mówią że multi jest super
itd. Tak jest naprawdę?:D Łatwo można "wejść w multi?"
Tak naprawdę to nie mam w co grać, i dlatego xD


Na początku jest trudno ale idzie "wejść w multi". Inni forumowicze potwierdzą moje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:46, Szyszek123 napisał:

> A ja mam pytanie... Opłaca się nadal kupować CoD 4 po pół roku od premiery? Singla
już
> widziałem, a że patrzę na relacje na HSTV w CoDa 4... wszyscy mówią że multi jest
super
> itd. Tak jest naprawdę?:D Łatwo można "wejść w multi?"
> Tak naprawdę to nie mam w co grać, i dlatego xD

Na początku jest trudno ale idzie "wejść w multi". Inni forumowicze potwierdzą moje zdanie?



Pewnie że warto. Gram od niemal premiery i jeszcze mi się nie znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:32, czapla56 napisał:

Tyle, że klucz był wpisany podczas instalacji. Czy już w tym momencie gra nie zapamiętuje
klucza? Czy może trzeba go ponownie wklepać do multiplayera? Bo mogę mieć grę taniej,
więc dobrze by było, gdyby wszystko było w porządku ;).
Edit: A zależy mi głównie na multi ;].

Gra nie zapamiętuje klucza. Żeby móc grać w singla musisz mieć płytę, jeśli ktoś ma zainstalowaną grę na tym samym kluczu (vide mój kuzyn) to nic Ci to nie przeszkadza, bo to Ty masz płytę.;) Za to multi płyty nie wymaga, ale nie będziesz mógł grać na tym cd-key''u tylko w momencie, gdy inna osoba gra w tym momencie w multi.:) Tak więc to, że on tam instalował to Ci nie będzie w niczym przeszkadzało.
Mam nadzieję, że to co napisałem da się zrozumieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:43, RazorBMW napisał:

A ja mam pytanie... Opłaca się nadal kupować CoD 4 po pół roku od premiery? Singla już
widziałem, a że patrzę na relacje na HSTV w CoDa 4... wszyscy mówią że multi jest super
itd. Tak jest naprawdę?:D Łatwo można "wejść w multi?"
Tak naprawdę to nie mam w co grać, i dlatego xD

Kupuj i nawet się nie zastanawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 22:30, Pernia napisał:

Hej, tak kupiłem dzisiaj coda 4. Problem w tym, że wcześniej już grałem, na kluczu i
płycie kolegi który był w egipcie, a naprawde nieźle grałem wtedy, tak że zdążyłem nagrać
55 lvl, i złotego AK. i teraz tak, chciałem przenieść swój profil, żeby nie zaczynać
od nowa, ale jak go wkleiłem to był ''błąd odczytu statystyk i reset''. Grałem co prawda
przed formatem, gdzieś wyczytałem że to się zapisuje na CD-Key, no way żebym dostał klucz
kolegi, nie ma poprostu szans. Grę kupiłęm dzisiaj oryginalną, jest jakaś szansa żeby
profil odzyskać, jakiś trik czy coś? bo naprawdę nie chce od nowa grać...


ponawiam pytanie, męczy mnie to przechodzenie od nowa, jesteście całkowicie pewni że nie da rady? może jakiś plik zmodyfikować żeby wklepać do profilu ten mój cd-key ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu wróciłem do CoDa, po długiej przerwie. Dobiłem sobie do 20 lvlu i teraz jak chce wejść na jkiś serw, to piszę "Oczekiwanie na autoryzację klucza CD" zawsze trwało to chwilę i sie włączało, a teraz tak oczekuje i oczekuje, aż w końcu wyskakuje bład: "koniec połaczenia z serwerem". Sprawdzałem w ustawieniach czy sie CD key nie usunął, ale był, zweryfikowałem, no to pisze, ze poprawny. Ja już tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, tylko że nie autoryzuje CD-keya tylko pisze "Oczekiwanie na połączenie", potem licznik dobija do 11 i jest koniec połączenia. I nie mogę przez to grać. To samo mam w Stalkerze, tyle że tam gra zawiesza się przy łączeniu z serwerem. Nie mam pojęcia, czemu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować