Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2009 o 19:12, Adamo55 napisał:

Szukam serwera, z możliwie normalnymi pingami na modzie RSM 1.6/1.7 najlpiej na standardowych
mapkach ;]
Grałem kiedyś na tym modzie, bardzo fajny ale nie moge znaleźć serwerów żadnych na tym
modzie ;/

polecam stronę http://www.game-monitor.com/ to jest wyszukiwarka serwerów do różnych m.in. cod 4 więc powinieneś coś znaleźć tam dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
a tak gwoli ścisłości jak on ma sobie znaleźć tam serwer na konkretnym modzie? z niskim pingiem? z odpowiednią rotacją map? Pomyślałeś zanim wrzuciłeś linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 00:08, Arachnos napisał:

a tak gwoli ścisłości jak on ma sobie znaleźć tam serwer na konkretnym modzie? z niskim
pingiem? z odpowiednią rotacją map? Pomyślałeś zanim wrzuciłeś linka?


Wystarczy wpisać nazwę moda w nazwie serwera ( zazwyczaj są one zawarte w nazwie serwa ). Potem szukać serwów z krajów leżących możliwie najbliżej nas, które są dość popularne i posiadają odpowiadającą nam liczbę slotów. ( ad. pingu - można użyć X-Fire ). Następnie liczyć na łut szczęścia przy rotacji map. ( rzadko można znaleźć konkretnie to czego się szuka; zazwyczaj rotacja jest standardowa ).
Przynajmniej ja tak szukam i jestem usatysfakcjonowany. Chociaż używam raczej gametrackera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 00:28, luq napisał:


w wielu wypadkach nie ma w nazwie serwera nazwy moda, rotacji map sie nie da sprawdzić a ping nie koniecznie musi być niski na serwerach krajowych. W takim wyszukiwaniu zdecydowanie się najlepiej sprawdza xfire. Obeznany uzytkownik wie jak tam używać filtrów, ewentualnie można się nauczyć. Nie jest to jakieś trudne wybitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 13:22, Arachnos napisał:

Nie jest to jakieś trudne wybitnie.


Jest proste, zgadzam się. Chcę tylko podkreślić, że na takich stronkach też można znaleźć serwery, które nam odpowiadają. A że ktoś nie chce/nie lubi korzystać z X-Fire, to już jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 13:22, Arachnos napisał:

>
w wielu wypadkach nie ma w nazwie serwera nazwy moda, rotacji map sie nie da sprawdzić
a ping nie koniecznie musi być niski na serwerach krajowych. W takim wyszukiwaniu zdecydowanie
się najlepiej sprawdza xfire. Obeznany uzytkownik wie jak tam używać filtrów, ewentualnie
można się nauczyć. Nie jest to jakieś trudne wybitnie.


a tak trudno wejść na na serwer i sprawdzić ping ewentualnie rotacje map

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
a po co wchodzić do gry i wklepywać ip ręcznie skoro xfire zrobi to szybciej i bez uruchomienia gry? To tak jak jeździć samochodem, który parkujesz 5km od miejsca zamieszkania. Nie lepiej sobie oszczędzić czasu? A co do rotacji map to chyba żartujesz. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś siedział na serwerze czekając na zmieniające się mapy tylko po to, żeby się dowiedzieć jak wygląda rotacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 12:49, Arachnos napisał:

a po co wchodzić do gry i wklepywać ip ręcznie

A po kiego wpisywać całe ip?
Zaznaczasz ip, ctrl+c, w grze uruchamiasz konsolę, wpisujesz connect ctrl+v...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 16:31, Assasin93 napisał:

W Codzie niestety (chyba) ctrl+v nie działa. :)

Ehh, nie pisałbym informacji nie sprawdzonych/nie prawdziwych... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem. Chciałem zainstalować COD4 na nowym laptopie, wczoraj kupionym. Wszystkie drivery itp. oczywiście wgrane włącznie z DirectXem dodawanym do CODa. W lapku jest Windows Vista.

Kiedy daję Nową Grę pojawia się loading i briefing do misji, w którego trakcie non stop wywala mnie do Windowsa.
Po daniu ctrl + alt + del pokazuje mi aktualne procesy, i tak COD4 nie odpowiada, a drugie to COD4 Console running, ta konsola, to z nią jest jakiś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 12:39, Grz3chu napisał:

mam problem. Chciałem zainstalować COD4 na nowym laptopie, wczoraj kupionym. Wszystkie
drivery itp. oczywiście wgrane włącznie z DirectXem dodawanym do CODa. W lapku jest Windows
Vista.

Kiedy daję Nową Grę pojawia się loading i briefing do misji, w którego trakcie non stop
wywala mnie do Windowsa.
Po daniu ctrl + alt + del pokazuje mi aktualne procesy, i tak COD4 nie odpowiada, a drugie
to COD4 Console running, ta konsola, to z nią jest jakiś problem.

Najnowsze patche , uaktualnienie Punkbustera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 12:49, Arachnos napisał:

>
a po co wchodzić do gry i wklepywać ip ręcznie skoro xfire zrobi to szybciej i bez uruchomienia
gry? To tak jak jeździć samochodem, który parkujesz 5km od miejsca zamieszkania. Nie
lepiej sobie oszczędzić czasu? A co do rotacji map to chyba żartujesz. Nie wyobrażam
sobie, żeby ktoś siedział na serwerze czekając na zmieniające się mapy tylko po to, żeby
się dowiedzieć jak wygląda rotacja...


co do rotacji map jak serwer jest bardzo dobry to rotacja map jest podawana jak np na serwerze tm a serwer można skopiować do konsoli "`" tylko do ulubionych się nie da skopiować bo trzeba wpisywać ręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponowie :) Chcialbym zapytać ,bo chcialem zmienić versję... Ktore pliki trzeba usunąć zeby powrócilo do normalnej wersji nie usuwając swojego konta itd... (Mówiąc o pathach co się zainstalowalo wcześniej... Z góry dziękuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie da rady, trzeba zrobić reinstall. (jeśli dobrze cię zrozumiałem - chcesz np. z wersji 1.7 przejść na 1.0?) Po prostu zrób backup twojego profilu. Po reinstalacji wklej go z powrotem i wklep ten sam CD-key, i będzie dobrze, nic nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 21:24, Artas15 napisał:

> fov czy jak to tam szło
A dokładniej?^^


zaraz ci znajde ale nie mam coda na kompie. :P

cg_fov 80 chyba :P wpsiz w konsoli fov i tam będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować