Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2009 o 21:24, Artas15 napisał:

> fov czy jak to tam szło
A dokładniej?^^


Tak gwoli ścisłośc: nie ma komendy zwiększających oddalenie broni od gracza. Jest tylko komenda na zwiększenie pola widzenia (fov''a), a jednym z jego efektów jest właśnie oddalenie broni od gracza.

Idziesz do: C (czy inny dysk na którym zainstalowałeś grę)\Program Files (czy gdzie tam ją zainstalowałeś)\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\[Nazwa twojego profilu]\config_mp.cfg

W pliku tym szukasz komendy "fov". Domyślnie masz tam bodajże "65", zwiększasz na np. 75 (taka jest moja ulubiona wartość, gram na monitorze zwykłym, nie panoramicznym), zapisujesz i voila.

Tylko licz się z tym, że może się trafi jakiś serwer który wywali cie za zwiększonego fov''a. Mi osobiście przytrafiło się to "aż" dwa razy:D Tym niemniej, warto to zrobić bo po prostu gra się z tym znacznie wygodniej.

EDIT: Można to chyba zmienić też z poziomu konsoli. Nie wiem, ja to tak robiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej zbindować sobie jakiś klawisz ? bind x "toggle cg_fov 65 75". Za x dowolny klawisz. Najlepiej któryś F.
Chociaż nie jestem pewien czy to zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 01:10, LuQeMaStEr napisał:

Zauważyłem, że wiele osób ma problemy z grą w multi, toteż postanowiłem napisać taki
mini FAQ.


1. Jeśli zamierzasz pierwszy raz zagrać w multi, musisz się liczyć z tym, że na
swojej drodze możesz napotkać wiele problemów.
Żeby ich uniknąć, zaraz przed rozpoczęciem sieciowych potyczek ściągamy najnowszego patcha.
Obecnie jest nim łatka o oznaczeniu 1.7. O grze bez uprzedniego spaczowania, możecie
jedynie pomarzyć.
Jako, że patch 1.7 wymaga do instalacji patcha 1.6, musimy pobrać dwie
:

patch 1.6 - http://www.gamershell.com/download_27186.shtml
patch 1.7 - http://www.gamershell.com/download_28304.shtml

>


WITAM...wczoraj wszedlem przypadkowo i przeczytalem twojego posta i zaciekawil mnie bo mam COD od jakigos roku i zawsze mialem problem z multiplayerem... wgrale te patche i smiga bez problemu...DZIEKI...ale moja opinia co do rozgrywki multiplayera jest nieciekawa ,slaba, itp, itd...
>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 12:10, 0zajob3 napisał:

ale moja opinia co do rozgrywki multiplayera
jest nieciekawa ,slaba, itp, itd...
>

Jakiś argumencik może? Bo akurat w tej grze jak mało gdzie można sobie dobrać styl gry pod siebie w zależności od trybu i doboru uzbrojenia. Wiadomo, że jak cię młócą to ci sie nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 07:20, Arachnos napisał:

Jakiś argumencik może? Bo akurat w tej grze jak mało gdzie można sobie dobrać styl gry
pod siebie w zależności od trybu i doboru uzbrojenia. Wiadomo, że jak cię młócą to ci
sie nie podoba :)


Raczej to był tekst kogoś kto zawsze jest w drużynie przegranych!! zawsze tak narzekają na cod4 jak dostają równo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 12:31, piotr961103 napisał:

Jak zrobic zęby z wersji 1.7 przejść na 1.6 ?


Nie da się po zainstalowaniu patcha 1.7. Musisz odinstalować grę i zainstalować ją ponownie, ale tym razem bez patcha 1.7, chociaż nie wiem po co Ci to, skoro nie ma teraz praktycznie żadnych serwerów do wersji 1.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 12:54, piotr961103 napisał:

To mój komputer musi być jakiś ..... Po zainstalowaniu patcha , chce się połączyć z
serwerem a tu się pokazuje "Serwer jest w innej wersji , 1.6"


A spróbuj wejść na ten: 62.181.0.136:27972
Co prawda będzie Ci ściągać się mod, ale jeżeli wejdziesz o znaczy że wszystko ok.
Aby się połączyć klikasz w listę serwerów, później naciskasz tyldę ("~") i wpisujesz /connect i ip serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej skłaniał się ku allegro. Nie inwestuj w GoTY - jest od razu spatchowana do najnowszej wersji i ma wgrany map pack. To wszystko możesz zassać za darmola z sieci, a tak płacisz kilka dych więcej. No chyba, że nie ma wyjścia - ostatnio ciężko wytrzasnąć ową gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 21:15, luq napisał:

Ja bym raczej skłaniał się ku allegro. Nie inwestuj w GoTY - jest od razu spatchowana
do najnowszej wersji i ma wgrany map pack. To wszystko możesz zassać za darmola z sieci,
a tak płacisz kilka dych więcej. No chyba, że nie ma wyjścia - ostatnio ciężko wytrzasnąć
ową gierkę.

kurcze, ale gdzies widzialem za 89 zlotych,,, a co ze sklepem komputronik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 22:03, hobgoblin90 napisał:

kurcze, ale gdzies widzialem za 89 zlotych,,, a co ze sklepem komputronik?


komputronik to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i rzetelnych polskich sklepów z elektroniką w sieci. Chociaż czasem ceny dowalą niezłe. Chociaż jeśli w komputroniku mają, to na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 22:08, luq napisał:

> kurcze, ale gdzies widzialem za 89 zlotych,,, a co ze sklepem komputronik?

komputronik to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i rzetelnych polskich sklepów z elektroniką
w sieci. Chociaż czasem ceny dowalą niezłe. Chociaż jeśli w komputroniku mają, to na
Twoim miejscu nie zastanawiałbym się.

a www.skelpzgrami.pl czy jakos tak Zgrami.pl
zaufany? tam chyba maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecam polować na Allegro. Mi udało się wersję nie-GotY zdobyć w folii za... 15zł + 6,50zł przesyłka (kupiłbym nawet od razu za dwa razy tyle, ale chyba sprzedający nie wiedział, co robił xD)! Oczywiście głupi ma zawsze szczęście, więc podejrzewam, że u Was będzie z tym ciężej :P (czyt. drożej), ale na pewno warto. Nie raz widziałem GotY i nie-GotY w folii za około 50-60zł + przesyłka, co tydzień z reguły się pojawiały nowe rzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 12:15, Karfein napisał:

Ja Ci polecam polować na Allegro. Mi udało się wersję nie-GotY zdobyć w folii za... 15zł
+ 6,50zł przesyłka (kupiłbym nawet od razu za dwa razy tyle, ale chyba sprzedający nie
wiedział, co robił xD)! Oczywiście głupi ma zawsze szczęście, więc podejrzewam, że u
Was będzie z tym ciężej :P (czyt. drożej), ale na pewno warto. Nie raz widziałem GotY
i nie-GotY w folii za około 50-60zł + przesyłka, co tydzień z reguły się pojawiały nowe
rzuty.


Nom warto polować, warto.
Ja na XBoXa kupiłem Burnouta za 60zł.
A żeby offtopu nie było to się swoim najlepszym ciągiem pochwalę :]

20090604153005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować