Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Jako że ostatnio słyszałem iż są problemy z nabyciem tej gry to postanowiłem sam sprawdzić jak sprawa się ma. I rzeczywiście, są spore problemy aby dostać obecnie nówkę w folii. wszedłem też na allegro i w wyszukiwarce wpisałem "call of duty modern warfare" znalazło tylko 14 pozycji, a na pierwszym miejscu była wersja GOTY w folii za 149zł (!!!) z dopiskiem, że to ostatnie 10sztuk w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 16:02, dave03 napisał:

znalazło tylko 14 pozycji, a na pierwszym miejscu była wersja GOTY w folii za 149zł (!!!) z dopiskiem,
że to ostatnie 10sztuk w Polsce.


Cóż, jeśli się komuś nie spieszy z zakupem, niech lepiej poczeka. Wątpię, by osoba sprzedająca na tej aukcji była Bogiem i miała świętą pewność, że właśnie ona posiada ostatnie 10 zafoliowanych sztuk. Mnie się odwlekanie zakupu przez miesiąc w końcu opłaciło i to nawet bardziej niż śmiałbym marzyć. Ta cena jest astronomiczna, nowe Simsy tyle nie kosztują :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:04, hobgoblin90 napisał:

kuzwa, czemu mnie co chwila punkbuster wywala z multi? mam oryginalna wersje gry, tylko
ze bez dodatkowych mapek i nie spatchowana (gdzie sciagnac patch?) ...

Spójrz tam do góry, do przypiętego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:08, Piciambeer napisał:

> kuzwa, czemu mnie co chwila punkbuster wywala z multi? mam oryginalna wersje gry,
tylko
> ze bez dodatkowych mapek i nie spatchowana (gdzie sciagnac patch?) ...
Spójrz tam do góry, do przypiętego posta.

dzieki
ogolnie to multi w cod4 jest troche trudniejsze od quake''a, w ktorym jestem jednym z leppszch graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle dziwie jak Ty możesz bez najnowszych patchy grać po sieci :P A same patche najlepiej sobie ściągnij ze strony polskiego dystrybutora CoD 4, czyli w tym przypadku Lemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:10, hobgoblin90 napisał:

ogolnie to multi w cod4 jest troche trudniejsze od quake''a, w ktorym jestem jednym z
leppszch graczy


Późno się zdecydowałeś na grę. Jak wiadomo CoD4 jest już pewien czas na rynku, więc wielu graczy nieźle wymiata. Jednym słowem - będzie ciężko. Trzeba po prostu grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:15, luq napisał:

> ogolnie to multi w cod4 jest troche trudniejsze od quake''a, w ktorym jestem jednym
z
> leppszch graczy

Późno się zdecydowałeś na grę. Jak wiadomo CoD4 jest już pewien czas na rynku, więc wielu
graczy nieźle wymiata. Jednym słowem - będzie ciężko. Trzeba po prostu grać.

ale przeciez cod5 to niemalze to samo, to wedlug tego powinni w nim tez wymiatac wsztsct
poza tym ja w quake gram od ponad 10 lat, wiec pro jestem, ale mialem przerwe 5 letnia azdo czasu quake live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To graj na oldschoolu ;D A tak na serio - też myślałem, że zacząłem grać za późno... (mam grę od miesiąca...) A okazuje się, że nie jestem taki zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:18, hobgoblin90 napisał:

ale przeciez cod5 to niemalze to samo, to wedlug tego powinni w nim tez wymiatac wsztsct


Problem w tym, że WaW, to zupełnie inna gra.

Dnia 04.06.2009 o 22:18, hobgoblin90 napisał:

poza tym ja w quake gram od ponad 10 lat, wiec pro jestem, ale mialem przerwe 5 letnia
azdo czasu quake live


Cieszy mnie to niezmiernie.

Ja też myślałem, że jak zacznę grać teraz w CS''a, to będę wymiatał. Byłem przecież pro w CoD''a. Niestety, mój plan legł w gruzach i teraz najczęściej gryzę piach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:21, wsaadman napisał:

To graj na oldschoolu ;D A tak na serio - też myślałem, że zacząłem grać za późno...
(mam grę od miesiąca...) A okazuje się, że nie jestem taki zły.

no coz, potrenuje i bedzie ok, ja tam musze do snajperki dobic :> ale zajebisty multi jest w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:23, hobgoblin90 napisał:

ale rozgrwka w waw to miej wiecej taka sama


Fakt, tryby gry są podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 14:48, TBKPredator napisał:

Co polecacie do snajperki w multi? Celownik zwykły czy ACOG?

Zwykły. Przynajmniej mi o wiele lepiej, łatwiej gra się ze zwykłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 14:48, TBKPredator napisał:

Co polecacie do snajperki w multi? Celownik zwykły czy ACOG?

Ja zawsze grałem na zwykłym celowniku. Jakoś nigdy nie mogłem się przyzwyczaić do ACOG''a. Znam jednak parę osób, które grają tylko z ACOG''iem dołączonym do snajpy, więc najlepiej pograj trochę z i trochę bez. Zobaczysz jak Ci lepiej idzie i będziesz miał odpowiedź na swoje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 14:48, TBKPredator napisał:

Co polecacie do snajperki w multi? Celownik zwykły czy ACOG?


Snajpa z ACOGiem to plaga w wersji na X360. Wystarczy, że umiesz celować - resztę zrobi za Ciebie moc broni.
Jeśli chcesz dobrze grać snajpą to polecam grę ze zwykłym celownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować