Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2009 o 22:21, wsaadman napisał:

To graj na oldschoolu ;D A tak na serio - też myślałem, że zacząłem grać za późno...
(mam grę od miesiąca...) A okazuje się, że nie jestem taki zły.

ale na xie to się łatwiej gta w sieciówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 21:20, hobgoblin90 napisał:

omg, fajnie ze mi ostro rozwalaja w tym cod 4... w piatce pewno by bylo podobnie... chyba
powroce doquake


Z takim nastawieniem w żadnym sieciowym shooterze daleko nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Easy to learn, hard to be master.

Przyswój sobie to zdanie i ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz, skill sam nie przyjdzie. Każdy na początku mocno dostawał po rzyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 21:20, hobgoblin90 napisał:

omg, fajnie ze mi ostro rozwalaja w tym cod 4... w piatce pewno by bylo podobnie... chyba
powroce doquake


Wiesz, że trening czyni mistrza ? No i nie załamuj się, bo każdy początkujący tak ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 21:20, hobgoblin90 napisał:

omg, fajnie ze mi ostro rozwalaja w tym cod 4... w piatce pewno by bylo podobnie... chyba
powroce doquake

CoD4 to gra bardziej nastawiona na fuks. Możesz lecieć na sprincie, rzucić 3 granaty na jakieś samochody w pobliżu "respawna", wziąć jako dodatek do P90 "Ostatnią szansę" itp. Fragi gwarantowane. A jako taki "skill" będzie ci potrzebny dopiero przy graniu na poważnie w jakimś klanie, ligach typu CB, HLC, ESL itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz lepiej, o wiele! :>
zreszta skill to ja mam w quake live, ale tak duzo ludu chwalilo cod4... ie dziwie sie, znakomity singiel, a multi piekny

Spoiler

tylko czemu kapitan Price i Gaz bodajze gina... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 23:17, hobgoblin90 napisał:

juz lepiej, o wiele! :>
zreszta skill to ja mam w quake live, ale tak duzo ludu chwalilo cod4... ie dziwie sie,
znakomity singiel, a multi piekny

Spoiler

tylko czemu kapitan Price i Gaz bodajze gina...
;(


Spoiler

Gaz ginie napewno (headshot z deagla), ale price... może udało się go reanimować... niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co tu chodzi, ze COD 4 MW w tej wersji z nowymi mapami chodzi na allegro po 140zł jak jeszcze z miesiąc temu widziałem to wydanie w empiku za 90zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że, od pewnego czasu są dość duuuże problemy z kupnem tej gry gdziekolwiek więc ci co ją jeszcze mają windują ceny bo chętnych jest całkiem sporo. A czemu gry nie ma w sprzedaży? A skąd my to mamy wiedzieć? ;-) Albo cały nakład zszedł, albo gra nie jest już tłoczona (lol) albo coś jeszcze innego. ;-D Ja tam swój egzemplarz już na szczęście mam od pewnego czasu. ^^ A kupowanie wersji GotYE jest bezsensowne bo to ta sama gra co "zwykły" CoD tyle ze z wgranymi od razu na płycie patchami i mapami które można za darmo ściągnąć z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 23:38, wsaadman napisał:

Spoiler

Gaz ginie napewno (headshot z deagla), ale price... może udało się go reanimować...
niewiadomo.



Spoiler

Price nie żyje to pewne. Skąd to wiadomo? W Neo+ jest info, że Soap >po śmierci Price''a< przejmuje jego zwyczaje i wygląd. Dlatego na pokazie zaprzeczano że postać z którą wspina sie Roach (nasz hiroł którym patrzymy) to Price.



@Tyler_D: znowu powtórka z rozgrywki? Znowu brak gry w sklepach? Czy ci głupi dystrybutorzy niczego się nie nauczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 16:44, SpecShadow napisał:

Spoiler

Price nie żyje to pewne. Skąd to wiadomo? W Neo+ jest info, że Soap >po śmierci
Price''a< przejmuje jego zwyczaje i wygląd. Dlatego na pokazie zaprzeczano że postać
z którą wspina sie Roach (nasz hiroł którym patrzymy) to Price.



Spoiler

Price nie żyje?! :/ Eeejjj tak się nie robi, to był symbol serii Call of Duty. :| Ale jak Soap ma przejąć wygląd? O_O Że zwyczaje to jeszcze mogę zrozumieć ale wygląd? Jak na razie niezbyt mi się to podoba ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 16:47, Tyler_D napisał:

Spoiler

Price nie żyje?! :/ Eeejjj tak się nie robi, to był symbol serii Call of Duty. :|
Ale jak Soap ma przejąć wygląd? O_O Że zwyczaje to jeszcze mogę zrozumieć ale wygląd?
Jak na razie niezbyt mi się to podoba ...




Spoiler

Zapuścił wąsy takie jak miał cpt. Price i pali cygara. Podobnoż nawet ten sam lektor to przy kapitanie P. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno Soap w misji w samolocie ma stopień kapitana...
Gdzie to pisze?!

A przy okazji chcecie wiedzieć jak zrobić podwójne claymory (nie wiem jak to się pisze) w misji snajperskiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 16:52, SpecShadow napisał:

Spoiler

Zapuścił wąsy takie jak miał cpt. Price i pali cygara. Podobnoż nawet ten sam lektor to przy kapitanie P. :]



Jakieś mało prawdopodobne wydaje się. Tak czy siak Price - wersja moja, autorska - będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

ymm... Jakbyście dobrze oglądali to każdy widzi że gdy "ten pan przed nami" coś mówi wyraźnie pisze Capitan McTavish (Soap McTavish)



@SpecShadow
racja... Soap ma ten sam głos jestem pewien na 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować