Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2009 o 11:17, Szw3dzik napisał:

Witam mam pytanie co do tej gry czy w CoD 4 jest ograniczona liczba instalacji ?


Nie, nie ma żadnego ograniczenia instalacji, możesz grę instalować ile razy chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 08:43, Arachnos napisał:

Jest dosyć duża biorąc pod uwagę fakt, że CoD4 ciężko jest gdziekolwiek kupić, a WaW
korzysta z tych samych kluczy.

To chyba tym bardziej jest mniejsza, skoro ogromna większość kluczy z CoD4 jest już zajęta, bo duża ilość egzemplarzy jest już wykupionych i zarejestrowanych na multi.

>MODERATOR!!!
basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 13:41, luq napisał:

Ja pierniczę, nie zaszkodzi pomyśleć.
Umów się ze znajomymi na jakimś pustym serwie.

Tak tak tak, najlepiej trick zrobic. :P
Ja bym tak zrobil w ostatecznosci, a pytalem sie, jak w normalnej grze tak zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 15:16, KaRkAsZo napisał:

> Ja pierniczę, nie zaszkodzi pomyśleć.
> Umów się ze znajomymi na jakimś pustym serwie.
Tak tak tak, najlepiej trick zrobic. :P
Ja bym tak zrobil w ostatecznosci, a pytalem sie, jak w normalnej grze tak zrobic.

s&d - popatrzeć gdzie stoi jakiś claymore, jak jesteś sam już w drużynie wydać jakąś komendę głosową - odrazu sie zlecą, poprostu strzel w claya. Innego pomysłu nie mam, ale mi sie udało tak jednego wykiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania.
Celowo uzylem słowa "pirata", bo wielu moich znajomych ma COD-a pirata i placza ze im multi nie dziala wiec to sie odnosi tylko do niech, lub do niektorych z was. Nie podaje przykladow bo nie wiem kto ma oryginal a kto nie, bo i tak sie nie przyzna... :)

Ale tak jak wspomnialem.
Pan X ma gre COD4. Pan Y ma gre COD5. Obaj chca zagrac w multi w COD4. Pan X i Y instaluja gre na tym samym kluczu, przy czym po instalacji pan Y w ustawieniach trybu multiplayer zmienia sobie klucz na ten zalaczony do gry COD5. Klucz zostaje zweryfikowany i przyjety. Obaj sa szczesliwi bo moga sobie pograc razem w te sama gre! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 19:14, luq napisał:

Może jeden serwer był w USA, a drugi w Polsce.

Mozliwe, ale nie wiem czy sobie czegos nie wmawiam, ale jakby po zainstalowaniu Empire: total war gra gorzej chodzi... a moze to zwyczajne lagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 21:14, KaRkAsZo napisał:

> Może jeden serwer był w USA, a drugi w Polsce.
Mozliwe, ale nie wiem czy sobie czegos nie wmawiam, ale jakby po zainstalowaniu Empire:
total war gra gorzej chodzi... a moze to zwyczajne lagi?

Jeśli instalowałeś na dysku, na którym masz zainstalowany system operacyjny i mało miejsca, może to być powodem. Na partycji, w której masz folder WINDOWS (u mnie np. ''C''), powinieneś mieć 10% całkowitej przestrzeni wolnej na obliczenia systemowe. Komputer będzie wtedy chodził o wiele szybciej.

E: Z tym, że raczej na PING akurat się to przekładać nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 21:32, Kryhuu napisał:

> > Może jeden serwer był w USA, a drugi w Polsce.
> Mozliwe, ale nie wiem czy sobie czegos nie wmawiam, ale jakby po zainstalowaniu
Empire:
> total war gra gorzej chodzi... a moze to zwyczajne lagi?
Jeśli instalowałeś na dysku, na którym masz zainstalowany system operacyjny i mało miejsca,
może to być powodem. Na partycji, w której masz folder WINDOWS (u mnie np. ''C''), powinieneś
mieć 10% całkowitej przestrzeni wolnej na obliczenia systemowe. Komputer będzie wtedy
chodził o wiele szybciej.

E: Z tym, że raczej na PING akurat się to przekładać nie powinno.

ja mam wszystko na jednym dysku 750gb ;p jedna partycja c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 21:38, KaRkAsZo napisał:

ja mam wszystko na jednym dysku 750gb ;p jedna partycja c

Może być, ale w takim razie powinieneś mieć jakieś 70gb zawsze wolne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 21:40, Kryhuu napisał:

> ja mam wszystko na jednym dysku 750gb ;p jedna partycja c
Może być, ale w takim razie powinieneś mieć jakieś 70gb zawsze wolne :).

Oczywiscie, wolnego mam gdzies z 500 gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Weź się zastanów. Ktoś ma już oryginała kupionego i nagle mu wyskakuje, że jego klucz jest w użyciu. Mnie by szlag trafił i jakbym dobrał się do takiego młotka co sobie jeździ na moim kluczu, to bym wykastrował i rzucił świniom na pożarcie. Szczególnie uciążliwe gdy ktoś ma porejestrowane klucze w ligach itp i jakiś oszołom sobie postanowi poczitować dla jaj bo przecież to i tak nie jest jego klucz tylko takie tam dla picu próbowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować