Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2009 o 20:25, Kryhuu napisał:

Z tego co ja zrozumiałem, to chodzi o coś innego. Jeżeli x ma Cod4, a y ma Cod5, a chcą
razem pograć, to x pożycza instalkę y, on sobie instaluje grę, wprowadza cdkey z Cod5
i w ten sposób i x, i y mogą grać razem w Cod4 przez internet, każdy na swoim kluczu.
A skoro jest to możliwe, to jest to chyba legalne.

kto ma COD 5 i ma do niego klucz moze grac w COD4 po multi.
otoz instalujecie COD4 (pirat) lub oryginal nie obchodzi mnie to skad wezmiecie.

Takie wnioski wysnuwasz po powyższych tych zdaniach? Być może jest to możliwe, ale czy legalne to już powątpiewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 20:34, Melchah napisał:

Takie wnioski wysnuwasz po powyższych tych zdaniach? Być może jest to możliwe, ale czy
legalne to już powątpiewam.

Takie wnioski właśnie wysnuwam. Nie wiem po co Mlody wspominał o piratach, ale jeżeliby wyciąć je ze zdania wyszłoby coś takiego.

kto ma COD 5 i ma do niego klucz moze grac w COD4 po multi.
otoz instalujecie COD4. Gdy uruchomicie gre wchodzicie w ustawienia trybu multi / klucz / i podajecie klucz COD 5.


Być może chciał jedynie poinformować o tym, że da się tak także zrobić na piratach, chociaż nie wiem dlaczego miałby to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metoda legalna nie jest, bo możecie zająć klucz komuś, kto kupił grę w sposób zgodny z prawem. Ogólnie wolałbym, żeby moderator wywalił takie mądre wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dość skomplikowany problem z internetem. Otóż dzisiaj wprowadziłem sie do akademika i podłączyłem się do gniazdka kablem ethernet.Admin włączył mi neta i wszystko cacy tylko nie mogę grać w żadną grę przez sieć.Problem głównie dotyczy call of duty 4. Na innych forach wyczytałem ze to może być problem zablokowanych portów.Znalazłem port do cod 4 -- 28960. Wziąłem go dodałem i dalej nic.Firewall mam wyłączony Nod''a usunąłem i nie wiem w czym może tkwić problem.Bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 21:06, Arachnos napisał:

Metoda legalna nie jest, bo możecie zająć klucz komuś, kto kupił grę w sposób zgodny
z prawem. Ogólnie wolałbym, żeby moderator wywalił takie mądre wpisy.

Jak można komuś zająć klucz, skoro klucz masz oryginalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:09, Kryhuu napisał:

> z prawem. Ogólnie wolałbym, żeby moderator wywalił takie mądre wpisy.
Jak można komuś zająć klucz, skoro klucz masz oryginalny?


Kluczem z WaW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:18, Kryhuu napisał:

Szansa, że ktoś będzie miał taki sam jest... okrutnie niska.


Ale jest. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:19, luq napisał:

Ale jest. Niestety.

Ja rozumiem, że one wszystkie są generowane na tej samej podstawie ale ludzie... to jest 25 znaków, 25 liter i cyfr. Łatwiej jest chyba wygrać w totka niż zgarnąć czyjś klucz do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:27, KaRkAsZo napisał:

jakies rady aby zrobic wyzwanie z claymorem?


Jedna. Podkładaj tam gdzie nikt nie widzi, czyli za rogami, koło drzwi lub w miejscach które lubią snajperzy. Cały pic polega na tym aby gość skapną się że wchodzi na minę w momencie kiedy będzie już za późno by uciec. A wtedy BUM! I masz zaliczony jedne z 5 fragów potrzebnych do zdobycia wyzwania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:43, Desann235 napisał:

> jakies rady aby zrobic wyzwanie z claymorem?

Jedna. Podkładaj tam gdzie nikt nie widzi, czyli za rogami, koło drzwi lub w miejscach
które lubią snajperzy. Cały pic polega na tym aby gość skapną się że wchodzi na minę
w momencie kiedy będzie już za późno by uciec. A wtedy BUM! I masz zaliczony jedne z
5 fragów potrzebnych do zdobycia wyzwania. :D

Tak, ale jest wyzwanie, ze trzeba naraz zabic 2 ludkow ze swojego claymora i 2 ludkow strzelajac w czyis claymore... paranoja. o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 00:28, KaRkAsZo napisał:

Tak, ale jest wyzwanie, ze trzeba naraz zabic 2 ludkow ze swojego claymora i 2 ludkow
strzelajac w czyis claymore... paranoja. o.0

Jest jedno, że trzeba zabić 2 jednym claymorem, to po prostu ustawiasz gdzies w poblizu spawna to w końcu dwóch na raz uciupa. A strzelając to wystarczy jednego na raz, tylko że 10 razy, to już nie powinien być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach i jeszcze jedno pytanie: jak jest misja w Prypeci to Price mowi, ze rzad wydal rozkaz zabicia... i wlasnie, albo zle pamietam, ale czy on nie mowil nazwiska innego niz Zachajew?
i jak odblokowac poziom dodatkowy z Soapem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 00:36, KaRkAsZo napisał:

/.../
i jak odblokowac poziom dodatkowy z Soapem?


Masz na myśli epilog ? Po prostu musisz skończyć grę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 01:18, Wojtas94 napisał:

Masz na myśli epilog ? Po prostu musisz skończyć grę. :D

I to jest ta misja, kiedy Kapitan Soap ratuje Vipa? Bo epilog to chyba ta ucieczka na cienzarowce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 01:22, KaRkAsZo napisał:

> Masz na myśli epilog ? Po prostu musisz skończyć grę. :D
I to jest ta misja, kiedy Kapitan Soap ratuje Vipa? Bo epilog to chyba ta ucieczka na
cienzarowce...


Epilog to akcja w samolocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:25, Kryhuu napisał:

Ja rozumiem, że one wszystkie są generowane na tej samej podstawie ale ludzie... to jest
25 znaków, 25 liter i cyfr. Łatwiej jest chyba wygrać w totka niż zgarnąć czyjś klucz
do gry.

Jest dosyć duża biorąc pod uwagę fakt, że CoD4 ciężko jest gdziekolwiek kupić, a WaW korzysta z tych samych kluczy. Niewielka szansa? O choćby wczoraj chciałem sprawdzić czy to w ogóle możliwe i mój klucz w WaW okazał się "already in use". Jeszcze jakieś mądre pytania? MODERATOR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 00:36, KaRkAsZo napisał:



Żeby odblokować ten poziom, nie wystarczy "tylko" przejść grę. Trzeba też obejrzeć do końca napisy. Ja tego problemu nie miałem, bo zawsze oglądam je do końca, ale z tego co widzę niektórzy są w strasznie gorącej wodzie kompani, i jak tylko pojawią się napisy to od razu Escape->Wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować