Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2009 o 11:42, Jedimax napisał:


A czy to ważne? to tak samo nielegalne jak jeżdżenie czyimś samochodem, bo akurat masz taki sam klucz i możesz go odpalić. A moderacja śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 14:10, Arachnos napisał:

A czy to ważne? to tak samo nielegalne jak jeżdżenie czyimś samochodem, bo akurat masz
taki sam klucz i możesz go odpalić. A moderacja śpi.

A przepraszam co moderacja ma zrobić? Gdzie jest napisane, że to jest nielegalne? Jeżeli ktoś nabywa oryginalny klucz to może go używać jak chce. To już jest problem wydawcy/producenta (nie wiem kto odpowiada za to), że generuje klucze do dwóch gier na tej samej podstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Kombinuję trochę kasy na wakacje, wyszukując okazje na allegro i odsprzedając je później z zyskiem. Jak łatwo się domyślić - trafiło mi się okazyjne Call of Duty 4.
Chcę wiedzieć, jak toto jest z kluczem...? Jeśli facet go używał do gry przez neta, to następny właściciel też będzie mógł grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 21:24, szypek26 napisał:

Hej. Kombinuję trochę kasy na wakacje, wyszukując okazje na allegro i odsprzedając je
później z zyskiem. Jak łatwo się domyślić - trafiło mi się okazyjne Call of Duty 4.
Chcę wiedzieć, jak toto jest z kluczem...? Jeśli facet go używał do gry przez neta, to
następny właściciel też będzie mógł grać?


Będzie mógł go używać, jeżeli poprzedni właściciel nie zapisał go sobie i nie będzie później na nim grał w multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 21:55, Raku90 napisał:

Będzie mógł go używać, jeżeli poprzedni właściciel nie zapisał go sobie i nie będzie
później na nim grał w multiplayer.

Okej, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 18:15, MLODY2K6 napisał:

kto ma COD 5 i ma do niego klucz moze grac w COD4 po multi.
otoz instalujecie COD4 (pirat)


1. Kazdy klucz jest przypisany tylko do jednego egzemplarza gry i mozna go wykorzystywac tylko w tej grze
2. BAN za propagowanie piractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 23:53, Wojman napisał:

1. Kazdy klucz jest przypisany tylko do jednego egzemplarza gry i mozna go wykorzystywac
tylko w tej grze

Nie mam najmniejszego zamiaru się wykłócać, ale mogę dostać link, bądź inne źródło na którego podstawie tak twierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 00:22, Akoss-94 napisał:

oraz nie koniecznie musi być to pirat. Same plyty też można kupić...

Same płyty? CoDa 4? A gdzie? I gdzie potem kody do tego sprzedają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2009 o 07:32, Melchah napisał:

Same płyty? CoDa 4? A gdzie? I gdzie potem kody do tego sprzedają?

Jak ktoś ma CD-key''a, ale zgubił płytę? NP. ja tak miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 07:32, Melchah napisał:

> oraz nie koniecznie musi być to pirat. Same plyty też można kupić...
Same płyty? CoDa 4? A gdzie? I gdzie potem kody do tego sprzedają?



Cześć!.Jestem tutaj nowy.Jestem wielkim fanem Call of Duty 4.Moim zdaniem jest to najlepsza gra wojenna na PC w historii gier komputerowych!.Czekam niecierpliwie na kontynuacje tej gry.Już nie mogę się do czekać premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 09:46, Mateusz19910207 napisał:

> > oraz nie koniecznie musi być to pirat. Same plyty też można kupić...
> Same płyty? CoDa 4? A gdzie? I gdzie potem kody do tego sprzedają?


Cześć!.Jestem tutaj nowy.Jestem wielkim fanem Call of Duty 4.Moim zdaniem jest to najlepsza
gra wojenna na PC w historii gier komputerowych!.Czekam niecierpliwie na kontynuacje
tej gry.Już nie mogę się do czekać premiery.



Potrzebuje ktoś z was CD-key''a do CoD 4,bo ja go mam.Moge pomóc.Piszcie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a CD-Key to we własnym zakresie. to jest co do tego, że nie musi to być pirat...

"> kto ma COD 5 i ma do niego klucz moze grac w COD4 po multi.

Dnia 04.07.2009 o 07:32, Melchah napisał:

otoz instalujecie COD4 (pirat)



1. Kazdy klucz jest przypisany tylko do jednego egzemplarza gry i mozna go wykorzystywac tylko w tej grze
2. BAN za propagowanie piractwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 10:18, Akoss-94 napisał:

a CD-Key to we własnym zakresie. to jest co do tego, że nie musi to być pirat...

Ale ja się pytam, gdzie Ty te płyty kupujesz? Do tego oryginalne, a bez CD-Keya. Wyjaśnij tez pojęcie "CD-Key we własnym zakresie", bo nie rozumiem, jak można we własnym zakresie klucz dostać.

Polski dystrybutor je rozpowszechnia? Osobno klucze i płyty?

@Adeq - To jest dziwna sytuacja, która miejsca mieć nie powinna. Za zgubienie płyty z CoDem należy się solidne wybatożenie ;). No, ale żarty żartami, a tu ludzie jakieś herezje wypisują o płytach bez kluczy, o kluczach bez płyt we własnym zakresie... Czy nie mogą po prostu napisać, że jadą na piratach i wszystkim zrobi się lżej, a wątek ponownie skieruje się na temat samej gry, a nie tego jak z pirata zrobić oryginał? Jak czytam niektóre posty to mi się nóż w kieszeni otwiera. A potem co jakiś czas pojawia się pytanie "czemu mi pisze, że klucz w użyciu i nie wiem o co chodzi, a mam oryginał i nikomu nie pożyczałem".
Ot, wyżej masz nowego gostka na forum, który wyskakuje z ofertą kluczy :). Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na allegro można kupić same płyty. A serial sprzedają ludzie którzy kupili gre, a np. im nie odpowiada.
patrz na Mateusza(cyferki). On właśnie pisze, że ma CD-Key''a. Nie wiem czy ma oryginał czy nie. Ale klucze w necie są. Tak samo płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 10:47, Akoss-94 napisał:

na allegro można kupić same płyty. A serial sprzedają ludzie którzy kupili gre, a np.
im nie odpowiada.
patrz na Mateusza(cyferki). On właśnie pisze, że ma CD-Key''a. Nie wiem czy ma oryginał
czy nie. Ale klucze w necie są. Tak samo płyty.

Toś wymyślił.

Nie pojmuję sformułowań typu "klucz bez płyty", "płyty bez kluczy" w temacie gry, o której mówimy. Jeśli ktoś pisze, że sprzeda mi sam klucz, lub samą płytę, to moim zdaniem coś mataczy i nie można mu wierzyć. Jeśli ktoś wierzy takim osobom to moim zdaniem jest osiołkiem. Każdy sklepowy egzemplarz (nówka czy używany) ma swój kod i swoją oryginalną płytę, więc nie czarujmy się tu i nie piszmy bajek. Proszę.

Jak można pisać, że jest się fanem gry a jedzie się na jakimś kombinowanym egzemplarzu?

p.s. - Jak możesz to rzuć tu jakimś linkiem z Allegro, gdzie ktoś takie płyty sprzedaje czy też klucze. Niestety nie mogę sam znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś widziałem teraz nei będę szperał. "Nowe płyty bez rys, oryginalne" itp. Ludzie sprzedawali nie wiem czemu.


Osobiście kupiłem steam keya do L4D, bo po co mi płyty które kosztują 100zł (sam key 30pln).
Klucze do gier są wszech obecne w necie. Ludzie je sprzedają i czy są to oryginały czy nie ci nie powiem. Większość za pewne to kopie ale który sprzedawca ci się przyzna gdy robi na tym interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz sam cd-key - fajnie, ale nie masz płyty, więc jak ściągniesz to piracisz.
Kupujesz samą płytę - fajnie, ale nie masz klucza, więc nie możesz jej zainstalować - piracisz.
Nie kłóć się już, bo sam bana zarobisz, a herezje głosisz. ;]
Edit: Co Do L4D - steam keye są całkowicie legalne, bo są rozprowadzane przez Valve. Przy CoDzie 4 takiej opcji nie ma, więc albo kupujesz wersję pudełkową ze wszystkim co jest w środku, albo nie. Innej opcji nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować