Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Ma ktoś może jakiś serwer? Problem w tym że dopieru zacząłem grać nie daje zbytnio rady na multi a niczego się nie nauczę ginąc co 5 sekund z rąk maniaków zabijających mnie jednym strzałem w biegu z odległości 300 metrów -.-.
No więc jest może ktoś kto też zaczyna żeby razem pograć na jakimś servie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 19:03, Grodhar napisał:

Ma ktoś może jakiś serwer? Problem w tym że dopieru zacząłem grać nie daje zbytnio rady
na multi a niczego się nie nauczę ginąc co 5 sekund z rąk maniaków zabijających mnie
jednym strzałem w biegu z odległości 300 metrów -.-.
No więc jest może ktoś kto też zaczyna żeby razem pograć na jakimś servie ?


Na poczatek przejdz Single Player na kolejno roznych poziomach trudnosci.
I jak nie chcesz zbyt czesto ginac, to graj na serverach, gdzie jednoczesnie gra niezbyt wiele graczy, powiedzmy 10 (~ po 5 na druzyne); ja np. nie potrafie dobrze grac gdy na mapie jest wiecej niz 25 osob :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Single przeszedłem tylko raz na normalu, mój rekord na makiecie to 19.1 sekund :P
Przejdę może jeszcze raz na Zaprawionym.

Też wole mapy z mniejszą ilością osób, ale nawet na takich zawsze się znajdzie jakiś maniak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 19:14, Grodhar napisał:

Też wole mapy z mniejszą ilością osób, ale nawet na takich zawsze się znajdzie jakiś
maniak :P


To wyznacz sobie cel, zeby samemu takim maniakiem zostac ;]] Ucz sie na bledach wlasnych ORAZ innych ;-))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 19:14, Grodhar napisał:


to nie kwestia bycia maniakiem tylko doświadczenia. Jest masa osób, które w CoD grają od pierwszej części i gameplay w multi nie różni się tak bardzo w każdej następnej. Ja wiem, że są różne smaczki, ale zasada "przyceluj i wal" została ta sama. Zawsze tak jest gdy gra się w grę, która jest już jakiś czas na rynku i jest w miarę popularna. Weź też pod uwagę, że wielu przeszło grę na weteranie. Gdy już będziesz się czuł dobrze na tym poziomie to spokojnie możesz grać w multi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mi gra ostatnio w multi zwalnia... czy moze to byc przyczyna tego, ze Empire: Total War mi sie tnie i gram duzo? Albo steam cos laguje? Albo tez wina jest ping, ktory momentami wzrosnie?
Wczesniej tego nie bylo. Moj pc:
Core 2 Quad 4x2.5ghz
4gb ram
Windows Vista 32bit
GTX 260 ponad 800mb
Samsung SyncMaster T220 (gram na rozdzielczosci natywne, tj 1600x1200)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie mi ip jakichś dobrych serwerów TDM dla początkującego, albo inaczej NoSkilla po kilku miesiącach przerwy w CoD 4?
Mogą być z ProModem, bo jakoś nie znalazłem żadnego FFA czy TDM n promodzie, only S&D.
I czy znacie jakieś puby z PAMem? Nigdy się z takimi nie spotkałem, a chciałbym zobaczyć jak się gra na PAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, niedawno komputer wrócił z formatowania, instaluje coda, zgrywam profile swoje, odpalam multi... i chwile po tym jak przyłączę się do jakiegokolwiek serwera kopie mnie i jako powód PB podaje ''disallowed program/driver''. Chyba nie muszę dodawać, że żadnych cheatów nie używam, a przed formatem wszystko było cacy.
any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 22:11, Kryhuu napisał:

Mam pewien problem, niedawno komputer wrócił z formatowania, instaluje coda, zgrywam
profile swoje, odpalam multi... i chwile po tym jak przyłączę się do jakiegokolwiek serwera
kopie mnie i jako powód PB podaje ''disallowed program/driver''. Chyba nie muszę dodawać,
że żadnych cheatów nie używam, a przed formatem wszystko było cacy.
any ideas?

Zobacz tutaj http://www.callofduty.pl/forum/viewtopic.php?t=8501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 20:22, Dandelion1 napisał:

A jak jest z kluczami do multka. Gdy kupię używkę będę mógł grac bez problemu ?

jestem pewny na 99.99%, bo cdk jest związany z autoryzacją gry. Jedyny problem byś miał, gdyby osoba sprzedająca nie odinstalowała gry i nadal w multi pomykała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 10:26, Fallen-Death napisał:

Gdzie moge kupic cod4?Wszedzie w sklepach jest brak towaru.eh tak dobra gra a nie ma
jak jej dostac-.-''

Kurcze obczaj na Allegro, po Empikach czy byle gdzie. Nie wierze że nigdzie nie możesz jej dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 10:42, Ziggy napisał:

> Gdzie moge kupic cod4?Wszedzie w sklepach jest brak towaru.eh tak dobra gra a nie
ma
> jak jej dostac-.-''
Kurcze obczaj na Allegro, po Empikach czy byle gdzie. Nie wierze że nigdzie nie możesz
jej dostać.

Mieszkam w małym miasteczku i nie ma na miejscu coda-4,w sklepach online brak towaru,a na allegro nie ma narazie ciekawych ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 11:43, Fallen-Death napisał:

> > Gdzie moge kupic cod4?Wszedzie w sklepach jest brak towaru.eh tak dobra gra
a nie
> ma
> > jak jej dostac-.-''
> Kurcze obczaj na Allegro, po Empikach czy byle gdzie. Nie wierze że nigdzie nie
możesz
> jej dostać.
Mieszkam w małym miasteczku i nie ma na miejscu coda-4,w sklepach online brak towaru,a
na allegro nie ma narazie ciekawych ofert

To pojedz do jakiegoś miasta, co mają jakieś dostawy...Moze niedaleko twojego małego miasteczka jest większe miasto...Na pewno jeśli jest to tam znajdziesz...Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz podobny problem ktory ja mialem. Miekszam w duzym miescie i chcialem kupic sobie COD 4 Game of The year Edition ale nigdzie nie ma. Naszczescie kolega pracuje w empiku i sprzedal mi oststania sztuke COD 4 GOTY za 70zl. Jutro jade do rzeszowa i bede w relau i tam na 100% jest COD4 standard za 89,90, jesli chcesz zeby ci kupic daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz chlopaki nowosc.

kto ma COD 5 i ma do niego klucz moze grac w COD4 po multi.
otoz instalujecie COD4 (pirat) lub oryginal nie obchodzi mnie to skad wezmiecie. Podczas instalacji wpisujecie nr seryjny ktory macie dolaczony do gry, powiedzmy ze macie oryginal macie klucz ale ktos z tego klucza korzysta. Wiec tak jak pisalem podajecie oryginalny klucz COD4, instalujecie. Gdy uruchomicie gre wchodzicie w ustawienia trybu multi / klucz / i podajecie klucz COD 5. U mnie dziala i teraz z kumpelm gramy we 2 :D JA na swoim kluczu z COD 4 a on na moim z COD 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 18:15, MLODY2K6 napisał:

otoz instalujecie COD4 (pirat) lub oryginal nie obchodzi mnie to skad wezmiecie. Podczas
instalacji wpisujecie nr seryjny ktory macie dolaczony do gry, powiedzmy ze macie oryginal
macie klucz ale ktos z tego klucza korzysta. Wiec tak jak pisalem podajecie oryginalny
klucz COD4, instalujecie. Gdy uruchomicie gre wchodzicie w ustawienia trybu multi / klucz
/ i podajecie klucz COD 5. U mnie dziala i teraz z kumpelm gramy we 2 :D JA na swoim
kluczu z COD 4 a on na moim z COD 5

Łał, super normalnie. A to jest legalne? Chyba nie prowadzisz poradni dla złodziejów jak kopię kradzioną "ulegalnić"?

Bo nie wiem dlaczego ktoś mając swoją oryginalną kopię gry miałby mataczyć coś z kluczami pożyczonymi od kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 19:56, Melchah napisał:

Bo nie wiem dlaczego ktoś mając swoją oryginalną kopię gry miałby mataczyć coś z kluczami
pożyczonymi od kolegów.

Z tego co ja zrozumiałem, to chodzi o coś innego. Jeżeli x ma Cod4, a y ma Cod5, a chcą razem pograć, to x pożycza instalkę y, on sobie instaluje grę, wprowadza cdkey z Cod5 i w ten sposób i x, i y mogą grać razem w Cod4 przez internet, każdy na swoim kluczu. A skoro jest to możliwe, to jest to chyba legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować