Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak Chińczycy kombinować potrafią

48 postów w tym temacie

cisną mi sie na palce dwa zestawy czcionek : LOOOL i ROTFL2 :D:D:D a obrazek mnie powalil z krzesla, GENIALNE :D
Co do MMO, WoW i uzaleznien ... hmm wg mnie kazdy gracz MMO powinien wziasc metr gumy i walnac sie w sam leb, zastanowic sie i poszukac tego wewnetrznego fuj w danej grze MMO - wtedy sam rzuci i bedzie ostrozniejszy na przyszlosc - ja tak zrobilem (no, poza ta guma :-D ) bo gralem 11 miesiecy w WoW i juz mi tak na nerwy dzialal ze olalem na zawsze... i teraz mam zupelnie inne podejscie do nadchodzacych MMORPGow. Inna sprawa ze w 90% platnych MMO bym zabanowal wszystkich playerow ponizej ok 17 roku zycia :P to glownie oni niszcza calokszatl rozgrywki swoim jakze barwnym jezykiem (WTf, OMFG, LOL, WTB, WTS, LFM, epix plix, etc etc) i poziomem, ktore przedstawiaja na realmach RP !! szlag czlowieka moze trafic :-P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:28, Lucas 005 napisał:

Ale jaja, żeby tylko nasi wybrańcy narodu nie wpadli na podobny pomysł

Trzymać kciuki! Załamałbym się... Ale kto wie co wpadnie do głowy naszym ministrom... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ja wiedziałem że tak będzie...on mógł nie jeść tych ciasteczek!" - cytując Halame :)
Heh nie ma to tamto Chińczycy nie dadzą się tak łatwo zagonić do roboty ;)
Swoją drogą podpis pod tym obrazkiem jest GENIALNY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Ja też jestem przeciw MMO-rpgom chociaż może dlatego, że nigdy tak naprawdę dobrze w nie sobie pograłem(płatne oczywiście). Ale czy nie lepiej włączyć sobie jakiś singleplayer, który da więcej satysfakcji, większe wrażenia, zepewni lepszą grafikę, etc. i lepszą zabawę, a jednoczęsnie nie wciągnie nas na cały dzień tak, abyśmy potezm stwierdzili, że zmieniliśmy się w zombi, a nie szczęśliwych, normalnych graczy. Tym bardziej, że przeciętne snigle playery kiedyś się kończą, nie trwaja w nieskończoność jak MMO i w sumie poprostu pozostawiają po ukończeniu uczucie dobrego smaku. Mi zdarzało się grywać w mmo sieciowe i różne takie, ale po grze w nie miałem uczucie zupełnie straconego czasu(choć grało się nienajgorzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą nie rouzmiem protestów niektórych "gramowiczów", którzy wysuwają propozycje aby lepiej pójść pograć w piłkę, znaleźć dziewczynę, etc. Przecież jak sama nazwa forum wskazuje ja gram, a nie konicznie kopie piłkę, szukam dziewczyny, etc. To miejsce dla tych, którzy raczej(choś niekoniecznie spędzają więcej czasu przy komputerze niż innych zajęciach więc raczej po co nagadywać innych do znalezienia sobie innego zajęcia. Jeśli ktoś lubi grać to niech sobie gra ile chce, bo może w przyszłości już nie znajdzie się na to wiele czasu lub siły, kiedy będziemy poważnym(jak sądzę) ludźmi zajętymi interesami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawa sytuacja. I kretyńska. Mam nadzieję że zbanują te gry MMO - chciałbym zobaczyć rewolucję. Podpis pod obrazkiem jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muehehe dokladnie :-D w koncu to jest GRAM.pl a nie jakis serwis randkowy czy kochampilke.pl :P Granie zalezy od czasu a z nim to wiadomo ze roznie byla - a nawet najczesciej wraz z uplywem lat ;/ A w ogole z tego zo zauwazylem po sobie to wraz z wiekiem maleje troche zapal do grania ;-) ba, musze sie zmuszac zeby przejsc nwn1 z dodatkami ;-) A co do MMO, jesli jest bardzo dobre (i mam nadzieje zeby AoC taki byl) to zaden single go nie zastapi - jeszcze jak dochodzi do tego walka real time, budowa miast, sensowny system bez farmy to cud-miod ;-) bo zaprawde, od epickiej wieczornej przygody w MMO z 3 najlepszymi kumplami po sieci jest juz lepsza tylko sesja RP :P a co do bycia powaznym czlowiekiem zajetym interesami ... coz ja tam bym chcial moje zycie zwiazac jakos z grami PC/RP a najlepiej to z tworzeniem gier :> no ale, marzenia .... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Swoją drogą podpis pod tym obrazkiem jest GENIALNY :D

Widac skaybay, że nie czytujesz CD-Action ^_^

Kretyński pomysł? Nie sądzę. Gdyby problem uzależnień nie był w Chinach tak duży obeszłoby się bez ingerencji władz. Oczywiście ja gdybym mieszkał w Chinach czułbym się pokrzywdzony, bo chociaż nie uzależniam się od gier to lubię sobie pograć 7-8h. Lecz normalni chińscy gracze mogą jedynie podziękować swoim Kolegom O Słabej Psychice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFLMAO!!!
Jak takie cuda zrobią to ja jestem Kaczor Donald A-La Super-Man Miszczu Spiderman-czarny Venom! xD
A tak na serio, to troszkę niemożliwe. No chyba, że to będą jakieś chipy wszczepiane do jakiejś części mozgu. Ale na razie, to chyba za bardzo zaawansowane... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że Chińczyk potrafi. A jak by tak zintegrować na stałe numer seryjny (yyy przepraszam - identyfikacyjny) z kontem w grze, to wtedy i sprzedaż cudzych numerów by nie przeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 11:22, Geglash napisał:

chociaż nie uzależniam się od gier to lubię sobie pograć 7-8h


Czemu mam wrażenie, że właśnie na tym polega uzależnienie? :-P

Jedna sprawa mnie denerwuje: Co rządowi i moim rodzicom do tego, że gram sobie 6h/dzień!? Jeżeli u nas też taki przepis wejdzie, to zaczynam wbijać moje postacie w GW na 20lvl :-> I dalej będę pocinał po 6h/dzień, bo wtedy exp już się nie będzie liczył :-D
Poza tym do takiego np. Mu Online jest masa prywatnych serwerów, w dodatku nie zawsze są robione na najnowszych wersjach plików, więc tam tez można by było sobie pograć... mam nadzieję ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh...świat jest straszny..Cenzura C&C3 w Niemczech xD

A Chiny? Omg...zaczęło się to od jednego człowieka który uciekł z domu do Kafejki internetowej i pocinał w WoW 24h przez 6 dni po czym umarł...jego matka go szukała...koledzy go znaleźli on powiedział że zaraz przyjdzie do domu...nie zdążył wyłączyć komputera...umarł...i Chiny zwariowały...

No cóż straszne jest to wydarzenie...współczuje im...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa a itemy to chyba na kartki kupują i jak w jakimś sklepie się mieczyk pojawi to 200 osób się w kolejce po niego ustawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha dobrze im tak!! Heh 3h WoW-a to malo ale zawsze moga grac 5h :P - btw nam tez moga tak robic :p i tak nie gram w WoWa tylko w warcrafta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jakiś czas temu rząd Chiński nakazał firmom tworzącym gry MMO stworzenie oprogramowania, które ma zwalczyć epidemię uzależnień od gier komputerowych..." --->

Jajq dla mnie to jest trochę chore. To jakby stworzyć papierosa, który ułatwi rzucenie palania...
Czego to dzisiaj nie wymyślą...? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować