Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak Chińczycy kombinować potrafią

48 postów w tym temacie

no trochę szkoda jak robią takie ograniczenia - ale z drugiej strony rzeczywiście niektórzy przesadzają z tymi grami... mojemu koledze by się to przydało - cały czas nawija o WoW''ie i niczym innym...

ps. tylko ja widze że na stronie głównej ten temat ma zero komentarzy jak ma już 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby spróbować zainteresować młodzież czymś innym niż grami, szczególnie gdy stosują tak nie skutecznie środki skoro można je ominąć w tak łatwy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Jak można tyle grać? Marne 3 h dziennie jakie teraz mają nałożone ty nazywasz dużą ilością czasu. Już nie mówiąc, że przecież każdy gracz chyba wie, że przy tej rozrywce czas przyśpiesza jak na złość. Zasiadamy z rana do jakiegoś stalkera :D, a tu nagle wieczór. A Wow to już wogóle zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co to? Tylko problemy są. Każdego indywidualna sprawa ile będzie grać w MMO. Według mnie zła metoda odciągnięcia młodzieży od komputerów. To tylko pogorszy sytuacje (agresja i takie tam). Mnie nigdy nie bawiły MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem komunistą, ale dla mnie największą głupotą jest granie ponad 3 h dziennie... Przecież to marnowanie życia !! Ludzie, sam kiedyś o mało nie wpadłem w nałóg, na szczęście znalazłem dziewczynę i zapewniam was - przebywanie z nią jest znacznie lepsze niż najlepsze gry świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:17, Huksi napisał:

Nie jestem komunistą, ale dla mnie największą głupotą jest granie ponad 3 h dziennie... Przecież
to marnowanie życia !! Ludzie, sam kiedyś o mało nie wpadłem w nałóg, na szczęście znalazłem
dziewczynę i zapewniam was - przebywanie z nią jest znacznie lepsze niż najlepsze gry świata.

A tam, gadasz :D
http://video.google.com/videoplay?docid=1329362959167995041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ciekawe - gdyby rząd Chiński zbanował całkowicie gry MMO, to może milionom uzależnionych i wkurzonych graczy w końcu udałoby się obalić władzę?"


I co jeszcze? Byłaby powtórka z Rwandy 1994 r. Tam w przeciągu 100 dni zginęło ok. 1 mln osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście już są obejścia... Czy to ma jakiś sens? Chyba lepiej byłoby dac im pograć w spokoju! Ale i tak szczere współczucia dla skośnookich...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować