Zaloguj się, aby obserwować  
Wisnia7

Battle Realms

19 postów w tym temacie

Moge tu kupić gre ''''Battle Realms''''w tym sklepie jestem nowy i niebardzo się orientuje a może ktoś ma tą gre do sprzedania chciałbym żeby mi ktoś otpisał czy ma tą gre albo czy wie gdzie ją kupić z gury dziękuje E-mail wisniawisnia007 gg 2674896

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, super strategia, szkoda że nie rozwijana przez autorów. Mam nadzieję, że UBISOFT odsprzeda komuś prawa do kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra strategia. Ma fajny klimacik i przypomina War3, ale tylko oprawa graficzna. Szczerze polecam. Niestety nie mialem okazji zagrac w dodatek, ale mam nadzieje ze jest rownie dobry jak podstawka. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 18:45, Bimbermistrz napisał:

Czy jest jakiś polski sklep internetowy, w którym dostępny jest dodatek Winter of the Wolf?


wydaje mi się że może już być niedostępny w polsce (albo nigdy nie był...?)
a podstawka jest w empiku za grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh. Ciekawa strategia :). Taka nietypowa, bo budynki powstają z...ryżu :D:D:D. Miałem ją kiedyś, ale płytka poszła pod piach i nie mogę jej znaleźć :). Zresztą i tak nie mam czasu na granie w takie gry, bo tne w inne starocie. Mimo tego gra jest warta wypróbowania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram ale nie mnoge sie komunikowac przez gg bo mi blad wyskakuje jak do kogos psize wiec o to moj e-mail FMA@op.pl albo e-puls Keymil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 10:18, Szakal4 napisał:

Gra ktoś z was jeszcze w battle?
Jak tak to możemy sobie razme pograc.

Szkoda, że dopiero teraz (tzn. sam koniec wakacji). Odinstalowałem Battle Realms akurat dwa dni temu i raczej nie mam zamiaru doń wracać przez dłuższy czas - zamierzam skoncentrować się głównie na nauce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gierka. Dostałem ją na Wielkanoc i sobie tak pograłem ;p Jest bardzo dużo kombinacji na wojsko i można stworzyć wiele taktyk walki. Polecam ten tytuł fanom STRATEGII. Dobry jest też dodatek do niej Winter of The Wolf ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 10:06, RAX_PL napisał:

Ktos wie gdzie moge kupic ta gre razem z dodatkiem po ang?


Tylko Allegro i ebay. A i tam ciężko znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec 2012/2013 ma wyjść kontynuacja gry.

<<< W lutym tego roku na stronie Liquid Entertainment pojawił się wpis o tym, że Battle Realms wraca na PC po jedenastu latach od premiery pierwszej części. Ostatnio w temacie wspomnianego powrotu napisał kilka słów szef studia Ed Del Castillo, który na pytanie jednego z fanów, "czy jak piszą o nowym Battle Realms to mają na myśli sequel" odpowiedział, że jak najbardziej. Firma od jakiegoś czasu pracuje nad tym, aby marka wróciła do świata żywych. Oprócz Battle Realms 2 na pewno ma powstać karcianka na iSprzęt. Nazywa się Battle Realms Genesis i ma być prequelem wydarzeń z pierwszej gry. >>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wooo dzięki za info !!! Już myślałem, że nigdy nie doczekamy drugiej odsłony tej wyśmienitej gry strategicznej ! Przez wielu uważana za przeciwnika WarCrafta 3. I z odpowiednią kampanią marketingową, spokojnie mogła by go pokonać. Świetna gra. Sam mam polską wersję od Lemu i do tego angielską wersję + dodatek :) Do dziś dzień gram :) Jeszcze do tego dodać nową grafikę i boże ! Wspomnienia wracają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować