Zaloguj się, aby obserwować  
patrYX93

Transformers - Temat Ogólny

249 postów w tym temacie

Pamiętacie jeszcze tą kreskówkę z robotami w roli głównej? Ja wprawdzie trochę, ale jednak pamiętam, kiedy oglądałem kasety czy poprzez inne źródła. Na pewno większości z was obiła się ta nazwa o uszy, bo ja doskonale pamiętam Autoboty i Decepticony.
Więcej wstępu tutaj ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Transformers ) , teraz przejdźmy do istoty tego tematu, po to go w końcu założyłem.

Otóż Powstaje gra, oraz film na licencji tego serialu animowanego i komiksu (Marvel). Na 3 Kwartał tego roku zapowiadana jest premiera filmu, zaś bardziej dla nas jest istotne to, że równolegle z nim powstaje gra.Sam film będzie reżyserowany przez Michaela Bay''a, zaś producentem jest nie kto inny jak Steven Spielberg Grę w całości robi Activision, poniekąd bardzo związana produkcjami z samym Marvelem. Powstaje ona na każdą platformę, wiadomo też, że niedawno ruszyła strona, którą znajdziemy pod adresem: http://www.transformersgame.com/

Temat powstał z pomocą Vormulaca za co mu serdecznie dziękuje. Pozdrawiam, Freddy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 20:03, patrYX93 napisał:

Pamiętacie jeszcze tą kreskówkę z robotami w roli głównej?

Ja pamiętam doskonale. Nawet niedawno oglądałem chyba na Jetix'' ie czy Zig Zap'' ie. Zawsze jak byłem mniejszy to chciałem być tam wśród tych robotów. No ale z wiekiem pozbywa się takiego nawyku. Ale nie pozbyłem się jeszcze chęci oglądania tej bajki.

Dnia 30.04.2007 o 20:03, patrYX93 napisał:

Otóż Powstaje gra, oraz film na licencji tego serialu animowanego i komiksu (Marvel)

Na grę to ja za bardzo nie czekam ale jeżeli będę miał możliwość aby w nią pograć to nie pogardzę.
Sam film jest o wiele ciekawszy oglądając zwiastuny i zdjęcia z planu. Czekam na premierę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 20:03, patrYX93 napisał:

Temat powstał z pomocą Vormulaca za co mu serdecznie dziękuje. Pozdrawiam, Freddy!

No, podałem tylko link do stronki o grze bo fajna muzyczka tam jest. :) Ale jak to pomogło to spoko.

----------

Co do filmu to jest pierwszy oficjalny trailer
http://www.apple.com/trailers/dreamworks/transformers/

----------

W grze możliwe, że usłyszymy głosy aktorów grających w filmie, Activision ostatnio kombinuje z tym. Na koniec trzy screenshot''y.

20070430201438

20070430201458

20070430201528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno grałem w starego Transformest na PlayStation 2 (od Atari), gra całkiem fajna, miejscami przypominała GunMetal - tak sobie grałem i myślałem - "szkoda, że nie mogę zagrać w to na moim PeCeciku..."

Jeśli naprawdę wyjdzie na każdej platformie, to chyba jednak zainwestuję w gierkę... Jeśli oczywiście pod względem grafiki i muzyki (bardzo podobała mi się pioseneczka z napisów... cudeńko, mam nadzieję, że w grze tego nie zabraknie ;D) no i oczywiście jeśli gra uniknie błędu większości growych adaptacji filmów - bugów i... długości (jeśli będzie jak z King Kongiem albo Riddickiem, dla mnie bomba, jeśli nie... obejdę się smakiem)

No i będę musiał się wybrać na film (chociaż ostatnie Transformer Energon - albo Cybertron, nie wiem - przyprawiały mnie o mdłości, zdecydowanie wolę stare, oryginalne Transformers. Mam nadzieję, że ten klimat poczujemy też w kinie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę newsów z filmu:

-Premiera będzie miała miejsce 4 Lipca, tego roku
-Głos Lidera Decepticonów, Megatrona będzie podkładał Hugo Weaving, Znany z Matrixa (Agent Smith) oraz Władca Pierścieni (Elrond)
- http://www.comics2film.com/FanFrame.php?f_id=25693 Czyli kilka trailerów w przyzwoitej jakości.

No i na koniec poster z filmu :)

20070430205149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Transformers,natomiast seriale Beast Wars i Beast Machines uwielbiam!Co do filmu,to czekam na niego,moją uwagę zwróciły niezłe efekty specjalne,choć jednak o wiele bardziej wolę zwierzęce transformacje i TFy normalnych rozmiarów...Poza tym,na polską wikipedię w poszukiwaniu wiadomości o tym uniwersum nie zaglądajcie,bo pełno tam bzdur.Zaglądajcie tylko na Wikipedię poświęconą TFom pod adresem http://transformers.wikia.com/wiki/Main_Page

To przynajmniej bardzo rzetelne źródło wiedzy,niestety (dla niektórych) tylko po angielsku...Ale od czegoś go w szkołach macie,nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TRANSFORM AND ROLL OUT ! :D

Jest to jedna z moich najbardziej ulubionych bajek z dzieciństwa :D
Stara seria (Generations ? ) , łącznie z kinówką i dalszą kontynuacją były najlepsze :D

Obecnie to jakieś dziwne wersje lecą ;p (armada , beast wars , energon wars itp.)

Na nowy film o Transformerach czekam z niecierpliwością :D
Zaś co do gry to jestem pełen nadziei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:24, MisticGohan_MODED napisał:

Obecnie to jakieś dziwne wersje lecą ;p (armada , beast wars , energon wars itp.)


Nie mów źle o Beast Wars,bo to jest bluźnierstwo w Uniwersum TF! :PTo zasłużony serial,bo otrzymał nagrodę Emmy i to najlepszy serial,jaki istnieje!

Armada i ta reszta to OK,słabe strasznie japońskie próby stworzenia własnej wersji tego uniwersum równie popularnej jak amerykański oryginał.Howgh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transformersy - Boże kiedy ja to ostatni raz oglądałem :) To była bajka mojego dzieciństwa, tak samo jak Super Mario Bros. Obejrzałem chyba wszystkie możliwe odcinki jakie były. To były czasy :) Gra mi pewnie nie pójdzie :( ale na film zapewne się wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:37, Skywalker560 napisał:

> Obecnie to jakieś dziwne wersje lecą ;p (armada , beast wars , energon wars itp.)

Nie mów źle o Beast Wars,bo to jest bluźnierstwo w Uniwersum TF! :PTo zasłużony serial,bo otrzymał
nagrodę Emmy i to najlepszy serial,jaki istnieje!

Armada i ta reszta to OK,słabe strasznie japońskie próby stworzenia własnej wersji tego uniwersum
równie popularnej jak amerykański oryginał.Howgh.


Ja tam wcale źle o Beast Wars nie mówię ;p Sam ją oglądałem :D Jak wszystkie zresztą ;p
Mówię tylko ,że dziwny pomysł ,ale też nie szokujący zbytnio skoro przed serialem poszła wielka fala zabawek z tej serii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz przeczytałem na gry-online, że premiera jest tydzień później niż podawał onet
Czyli albo 19 albo 26 czerwca;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w kinie na Piratach i widziałem trailera i muszę przyznać że będzie raczej cośfajnego i poważnego dla starszych odbiorców, raczej nie dla dzieci jak kreskówka. Film przypomina jedne z piewszych serii tej kreskówki która była raczej dla młodzieży niż dla dzieci. A gra, no nie wiem czy będzie fajna, jest duże prawdopodobieństwo, że będzie gniotem jak większość gier na podstawie filmów/kreskówek/książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 23:24, MisticGohan_MODED napisał:

Wiesz...ja tam w sprawie premier gier bym nie ufał żadnej z tych stron ;p
Najlepiej sprawdzić na oficjalnych stronach :D

Jak ulepszę kompa to chętnie sprawdzę to gierkę bo wygląda fajnie :D


Nie no wiem,ale premiera na świecie mnie nie obchodzi, najchętniej bym się dowiedział kto będzie głównym wydawcą.
Na pewno nie CD project, bo by na gram.pl trombili o tym;]
Cenega chyba też nie...sprawdzę na stornie LEM;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem razy 2...ale poprawiam się;]
Wydawcą jest Activision
producent to Traveller''s Tales odpowiedzialni za gry z serii Bionicle, masę innych gierek-kreskówkowych Chronicles of Narnia, Lego Star Wars, WRC i F1 Grand Prix;]
pozdro i sorry za te posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować