Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fajna Cena, Fajny Konkurs - etap drugi

140 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2007 o 11:47, Budyn napisał:

Czy jak napisałem tylko Kroniki Riddicka to mam źle?


Nie, dobrze. Zaliczymy na pewno :)

Dnia 01.05.2007 o 11:47, Budyn napisał:

I jeszcze jedno, Gwiazda Zaranna to nie Wu Kwiat Lotosu tylko w grze było Risen Star bodajże.

Juz to wyjaśniłem. Pierwotnie na liscie odpowiedzi było tylko "Wu the Lotus Blossom", polski odpowiednik to po prostu głupia pomyłka z mojej strony, za co przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 11:57, Soczewa27 napisał:

> Wszystkie zostały wydane przez CDP lub są sprzedawane przez gram.pl. Pamiętać jednak trzeba,

> że niektóre gry są tak stare, że już ich się nie sprzedaje :P

Jeżeli mówimy o starych grach to w ramach podpowiedzi mogę napisać, że chodzi o obrazki 1,
2 i 7 ;)


Ładnie to tak, sam się bawisz, a chcesz popsuć zabawę innym? :P Niech każdy sam włoży ciut wysiłku w rozwiazanie 1- majowej zagadki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie w pierwszym etapie trafilem wszytkie odpowiedzi poprawnie.. ale mam pewne watpliwosci. Jezeli w pod 3 obrazkiem napisalem tylko Metal Gear Solid to bede mial zle ? Jest to dla mnie dosc istotne bo pozno nadeslalem odpowiedzi i licze juz tylko na nagrode za najwieksza licze punktow wiec nie wiem czy jest sens sie brac za 2 etap :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom w pierwszym etapie mam wszystko dobrze, ale drugi etap za to zdecydowanie trudniejszy. Jak tylko przejrzałem te twarze to na razie poznaje tylko jedną gębę ;) Zabieram sie do szukania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 12:21, Mrcepan990 napisał:

Teoretycznie w pierwszym etapie trafilem wszytkie odpowiedzi poprawnie.. ale mam pewne watpliwosci.
Jezeli w pod 3 obrazkiem napisalem tylko Metal Gear Solid to bede mial zle ? Jest to dla mnie
dosc istotne bo pozno nadeslalem odpowiedzi i licze juz tylko na nagrode za najwieksza licze
punktow wiec nie wiem czy jest sens sie brac za 2 etap :)

Pozdrawiam


Metal Gear Solid będzie w porządku, ale jeśli ktoś napisał Solid Snake, to takiej odpowiedzi nie zaliczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, już dostaliście podpowiedzi ;-) Gdybyście znaleźli jeszcze na forum link do pewnego spisu gier a potem na jakimś dobrym serwisie o grach sprawdzali po kolei te gry to byście na to wpadli. Więc już nie biadolcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Naked Snake i Solid Snake to ta sama osoba ;P

Naked Snake to jej pseudo w MGS 3, a Solid Snake w MGS 1 i 2.

Skoro punktujecie nazwę "Metal Gear Solid", czyli nazwę całej serii, to myślę, że Solid Snake powinno się zaliczać tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wysłałem, co prawda nie jestem pewien drugiego ale za to reszta była prosta, wczoraj tylko Snake''a uwaliłem więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorę się za rozwiązywanie :-) Na pierwszy rzut oka widzę, że dzisiaj będzie trudniej (chyba).

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować