Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fajna Cena, Fajny Konkurs - etap drugi

140 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2007 o 16:47, marcelusVega napisał:

> Ja nie mam pojęcia co do pierwszego i szóstego :/ 6 myślałem że to coś polskiego ale się
chyba
> mylę a co gorsza zapomniałem tytułu :/
6 to okladka gry gra była spolszczona - przygodówka poszukaj bo to jedna z nowych


Dzięki jak usłyszałem przygodówka to bez zastanowienia wpisałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, nie będę się sprzeczał :)
Świadczy to jednak źle o serwisie Gry-Online z którego brałem info:

Kawałek opisu MGS2 (obrazek był z MGS3):
"Gra zaczyna się, gdy Solid Snake – komandos od zadań specjalnych, bohater wszystkich części gry – dostaje się na statek (...)"

Pełny tekst: http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=3510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, znów problem z 1 grą, konkretnie z nr.1, i w sumie nad 2 się chwilkę wachałem:)
Wrócę ze sklepu to mam nadzieję, że nie pozapominam reszty gierek, mam nadzieję, że nr 1 nie jest bardzo stara bo wtedy to raczej nie znajdę jej:) jeżeli nie jest ona na PC to może ktoś skrócić męki me i napisać... to wtedy nie chce mi się szukać bo i tak pewnie nie znajdę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki szczegół numer 2 nie jest na W (chyba) i nie jest w liczbie mnogiej. Też mi się tak wydawało ale to nie to. Podobny bohater jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też sądzę, że ten 2 to nie to coś troszkę innego, stara gra, też przez cdp wydana i bardzo fajna:) już wszystko znalezione, ale jeszcze się głowię z tą 1, mam 1 tym, tytuł jest bardzo krótki właściwie to skrót, ale to tylko cygrao do tego pasuje więc chyba nie :D
Wrócę to może na GOLu okładki poszukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 17:57, Jarrefan napisał:

Taki szczegół numer 2 nie jest na W (chyba) i nie jest w liczbie mnogiej. Też mi się tak wydawało
ale to nie to. Podobny bohater jest...



Nie kolego to nie jest gra: Worms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ludzie, no pohamujcie się trochę z tymi podpowiedziami. Jaki sens ma konkurs, w którym nie trzeba wykazać się żadną wiedzą, tylko poszukać odpowiedzi na forum? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wysłałem, jak można to niech ktoś po terminie odp co to za gra nr1, wysłałem, że to druga część pewnej dość popularnej "rozwałki" w 3d, choć ta gęba nie do końca wygląda jak ten 3bohater tej gry "piesek":)
A gra nr 2 to nie wormsy, choć ten bohater ma bardzo pod względem literek dużo wspólnego z tytułem worms ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, cały dzień myślę nad jedynką i dwójką... Ósemkę dopiero co rozwiązałem, ale musiałem się nieźle nad tym pogłowić... Reszta była dosyć łatwa i nie przysporzyła mi większych trudności... Nie mniej jednak dziś jest dużo trudniej niż wczoraj... Kolejna zagadka też pewnie będzie stała na wysokim poziomie... Odpowiedzi na pytania konkursowe wyślę dopiero wieczorem, bo muszę znaleźć tych dwóch pierwszych bohaterów - choćbym miał całą sieć przetrząsnąć... Kurcze, coś czuję, że będzie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tymi podpowiedziami. :/ Tak właściwie to teraz po tych podpowiedziach w komentach to by nawet dzieciak z przedszkola odpowiedział. Osobiście przyznam, że największe problemy sprawiły mi właśnie obrazki 1,2 i 8 i jak widać większość miała takie problemy, jednak widzę już sobie pomogliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to kolejne 100% - 2 bylo tak ciezkie jak wczorajszy scarface :) zwlaszcza ciezko bylo dopasc grafike z ktorej wycieli fragment zeby miec pewnosc.... reszta banał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! W końcu znalazłem nr.7, po kilku godzinach szukania :-) Został tylko nr.2, a najgorsze jest to, że z niczym mi się nie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, mam, mam 2!!!! To na pewno jest to. Znalazlem nawet obrazek, z którego wzięto ten wycinek(troche mały bo 130x100, ale to bez watpienia to). Siedze sobie, patrze w okno i nagle olśnienie. Gra z tego samego roku co gra z obrazka numer 1. Pamietalem ja tylko dlatego, że kiedyś grałem w nią u koleżanki. Jak ktos w nia nie gral albo nie znal wczesniej to raczej nie znajdzie. Szukajcie w grach CDP z 2000 roku. Jeszcze jedna podpowiedz- w 2001 ta gra ukazala sie w serii Fajna Cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować